Header
Header
Header

شهید غلامرضا گودینی

 

 

نام: غلامرضا
نام خانوادگی: گودینی
نام پدر: محمد قربان
تاریخ تولد: ۱۳۴۶/۱۰/۱
تاریخ شهادت: ۱۳۶۶/۵/۱۶
محل شهادت: سردشت

غلامرضا گودینی

زندگینامه شهید

شهیدبزرگوار درسال ۱۳۴۶ درخانواده ای مذهبی در روستای گودین متولدشد. درسال ۱۳۵۲ وارد مدرسه ابتدایی توحید گودین گردیدو دوره پنج ساله ی ابتدایی رابا موفقیت طی نمود.
درسال ۱۳۵۶ مصادف با شروع مبارزات مردم مسلمان ایران به رهبری امام(ره) علیه رژیم ستم شاهی ، واردمدرسه ۱۷شهریور گودین شد و سه ساله ی دوره ی راهنمایی را نیز با موفقیت به پایان رساند و در سال ۱۳۵۹ وارد دبیرستان شد. با وجود داشتن خانواده ای ضعیف ازنظرمالی با تلاش مخارج چهارساله ی دوره دبیرستان رافراهم کرد وموفق به اخذدیپلم گردید.
درسال ۱۳۶۳ عازم جبهه های نورعلیه ظلمت شد و طی ۱۸ ماه مبارزه در جبهه ها برای شرکت درکنکور سراسری ثبت نام نمود و در تاریخ ۶۶/۵/۱۶ به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

وصیت نامه شهیدبسم الله الرحمن الرحیمسلام برسیدالشهداء ، سلام برامام امت خمینی بت شکن که با درهم ریختن بت های ظلم و فساد سلسله پهلوی، ایثار را دربین فرزندان این امت چنان معلول ساخت که اینگونه در باغ انقلاب تکه سروهای باوقار و سر به فلک کشیده ماهیت خویش را نمایان سازند.
شهیدان دست عاشقی به سوی معبودخویش دراز می کنند وخدایش همانطور که در قرآن وعده نموده ایشان را در لقای خویش می پذیرد. ای کاش من حقیر از این نزدیکی برخوردارگردم. خدایا ازتومی خواهم مارا بیامرزی. خدایا رفتگان را رحمت ، بازماندگان راعزت، رهبران را عزت، پدران ومادران راصبرو ایمان عنایت بفرما.
سخنی چندبامردم روستایم:
من حقیرجسدی بیش نیستم که بتوانم به مردم وصیت نمایم ولی من ازشما عزیزان تمنا دارم که درست گوش هایتان را تیر و چشم هایتان را بازنگه دارید. خوب مواظب باشید و بدانید که منافق چهره اش خیلی مرموز است ومی تواند از هر لباسی و از هر نقابی استفاده کند و اما از پدر و مادر مهربان وبزرگوارم می خواهم که مرا ببخشند وازبرادران وخواهران واهل فامیل طلب حلالیت دارم.
به امید اینکه خداوند به همگی شما بصیرت ویاری درخط راستین امام را عنایت فرماید.
وسلام علیکم ورحمت الله وبرکاته                    غلامرضا گودینی

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud