Header

بخش سی .تی .اسکن بیمارستان کنگاور با حضور استاندار کرمانشاه راه اندازی شد

رییس شبکه بهداشت و درمان کنگاور گفت: بخش سی .تی .اسکن بیمارستان این شهرستان روز جمعه با حضور ابراهیم رضایی بابادی استاندار کرمانشاه راه اندازی شد.

پیمان پاکزاد افزود: برای خرید و راه اندازی این دستگاه پیگیری های موثر و نتیجه بخشی از سوی نماینده مجلس شورای اسلامی این شهرستان و فرماندار کنگاور صورت گرفته است.

ی اضافه کرد: تاکنون مردم این شهرستان برای ارائه خدمات دستگاه سی.تی.اسکن به مرکز استان و شهرستان های مجاور مراجعه می کردند.

وی اظهار کرد: اجرای طرح سلامت در این شهرستان باعث رضایتمندی مردم شده زیرا پرداختی های آن ها با اجرای این طرح کاهش زیادی داشته است.

سی تی اسکن کنگاور

رییس شبکه بهداشت و درمان کنگاور همچنین از راه اندازی سامانه پیامکی شبکه بهداشت و درمان کنگاور خبر داد و افزود: سامانه پیامک ۹۸۳۰۰۰۴۷۷۷۴۰ به منظور ارتباط مستقیم با مردم و همکاران شبکه فعال شده و مردم می توانند در طول شبانه روز هرگونه پیشنهاد، انتقاد و شکایت خود را به طور مستقیم به اطلاع سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگاور برسانند.

پاکزاد افزود: این عمل با هدف کم کردن فاصله بین مردم، مسوولان و انتقال سریع نظرات مردم به آنها و صرفه جویی در زمان انجام گرفته است.

دکتر حسین کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه و شریف خسروی فرماندار کنگاور نیز در مراسم افتتاح بخش سی تی اسکن بیمارستان کنگاور حضور داشتند.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud