Header

از ۸۷ آزاده کنگاوری تجلیل می شود

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران کنگاور از تجلیل ۸۷ آزاده این شهرستان خبر داد :

بهرام کیهان زاده

بهرام کیهان زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آزادگان طلایه داران صبر و مقاومت هستند.
وی با اشاره به اینکه ۲۶ مرداد هرسال یادآور رشادت های دلیرمردان عرصه ایثار است اضافه کرد: سالروز بازگشت آزادگان به خاک پاک ایران اسلامی، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می شود.
وی شناساندن پیام های روشن آزادگان کشور به نسل های جدید را امری ضروری خواند و اظهار کرد: نباید خاطره پیام ها و دلاورمردی ها این مردان حقیقت بین تاریخ، در سینه هایشان ماندگار شود.
کیهان زاده در ادامه از برگزاری ویژه برنامه های مختلف به مناسبت سالروز ورود آزادگان خبر داد و افزود: جشن های باشکوهی با حضور آزادگان و خانواده های آنان در شهرستان کنگاور برگزار می شود.
وی همچنین مشارکت همه جانبه ۲۴ دستگاه دولتی شهرستان در برگزاری این برنامه ها را نقطه عطفی عنوان کرد که در پاسداشت مقام آزاده کمر همت گماردند و در این بین از تلاش ها و حمایت های دانشگاههای آزاد و پیام نور به طور ویژه تقدیر کرد.
رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران کنگاور دیدار با خانواده های آزادگان، دیدار با امام جمعه کنگاور و غبارروبی مزار شهدا را از دیگر برنامه های سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی عنوان کرد.
جشن تجلیل از ۸۷ آزاده کنگاوری ۲۶ مرداد ماه همزمان با سالروز ورود آزاده های سرافراز به موطن در آمفی تئاتر دانشگاه آزاد کنگاور برگزار می شود.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۸۲ هزار نفر در۹۰ کیلومتری شرق شهر کرمانشاه واقع شده که ۴۱۷ شهید گلگون کفن را تقدیم اسلام و انقلاب کرده و دارای ۹۶۰ جانباز و ۸۷ آزده سرافراز است.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud