Header
Header
Header

خیرین شهرستان کنگاور ۴۴۷ میلیون ریال به مراکز نیکوکاری کمک کردند

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کنگاور گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون خیرین مراکز نیکوکاری این شهرستان بیش از ۴۴۷ میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کردند.

کمیته امداد کنگاور

سید محمد ابطحی روز یکشنبه با بیان اینکه هم اکنون دو مرکز نیکوکاری در راستای رفع محرومیت از محلات کنگاور فعالیت می کنند یادآور شد: طی مدت یاد شده ۹۵۰ نیازمند این شهرستان از خدمات و کمک خیرین مراکز نیکوکاری بهره مند شدند.
به گفته ابطحی کمک های خیرین در راستای تهیه جهیزیه، تامین هزینه های درمان و هزینه های فرهنگی تحصیلی برای خانوارهای نیازمند صرف می شود.
وی تصریح کرد: مراکز نیکوکاری به عنوان واحدی مردمی و خودگردان، دارای ترکیب هیات عامل که اعضای آن بصورت افتخاری در سطح محلات و روستاها با تمرکز بر مساجد و با محوریت مسجد محله فعالیت می کنند.
ابطحی برون سپاری و توسعه خدمت رسانی به محرومین و تکریم آنان، ارتقای فرهنگ انفاق و نیکوکاری و شناسایی خیرین و نیازمندان را از اهداف ایجاد مراکز نیکوکاری عنوان کرد و یادآور شد: مراکز نیکوکاری در راستای محرومیت زدایی و ریشه کنی فقر فعالیت می کند که بی شک این هدف، نیازمند درایت و همکاری تمامی دستگاه های اجرای و مردم نیک اندیش و خیر است.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۸۲ هزار نفر در شرق و ورودی استان واقع شده که از این میزان سه هزار و ۴۶۵ نفر در قالب یک هزار و ۵۲۳ خانوار تحت پوشش این نهاد مقدس هستند.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud