Header
Header
Header

گازرسانی به ۱۷ روستای کنگاور در دستور کار است

 

 

سرپرست امور بهره برداری شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه گازرسانی به ۴۴ روستای کنگاور صورت گرفته است گفت: گازرسانی به ۱۷ روستای دیگر این شهرستان در دستور کار قرار گرفته که ۲ روستا در مرحله عقد قرارداد است.

 

گازرسانی کنگاور

سیروس شهبازی روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح کوره های آجرپزی مجهز به سیستم گاز کنگاور افزود: کل مشترکین گاز خانگی استان کرمانشاه ۴۷۰ هزار مشترک است که از این تعداد ۲۴ هزار آن مربوط به شهرستان کنگاور است.
وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در زمینه توسعه گازرسانی در استان کرمانشاه اظهار داشت: با اقدامات انجام گرفته تاکنون ۹۶ درصد جمعیت روستایی و ۳۸ درصد جمعیت شهری استان در قالب ۲۴ شهر و ۳۹۰ روستا از گاز طبیعی بهره مند شده اند و عملیات گازرسانی به سایر شهرها و روستاهای غیر بهره مند از گاز نیز در دستور کار قرار دارد.
سرپرست امور بهره برداری شرکت گاز استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: مطابق برنامه ریزی انجام شده کلیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان تا پایان سال ۹۶ به شبکه گاز متصل می شوند و ضریب نفوذ گازرسانی روستایی در استان به بالای ۹۰ درصد خواهد رسید.
شهبازی در پایان گفت: با توجه به مقرون به صرفه بودن استفاده از انرژی گاز در واحدهای صنعتی به جای سایر سوختها، گازرسانی به واحدهای صنعتی از اولویتهای کاری شرکت گاز است که در این راستا امروز (پنجشنبه) ۱۹ کوره آجرپزی کنگاور با ۲۰ کیلومتر شبکه گازرسانی به بهره برداری رسید.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud