Header
Header
Header

گزارش میدانی  از مشکلات ساکنین مسکن مهر، شهرک ولیعصر و خیابان شهید قلیوند کنگاور

 

به گزارش کنگاور اینفو عمده ترین مشکلات و معضلات شهری در سطح شهر کنگاور که نیازمند رسیدگی فوری توسط مسولین می باشند مربوط به محوطه سازی مسکن مهر، محوطه سازی و آسفالت شهرک ولیعصر و آسفالت خیابان شهید قلیوند می باشد.

 

مسکن مهر کنگاور

در مسکن مهر با توجه به اینکه قبل از تحویل واحدها به ساکنین هزینه های محوطه سازی به طور کامل دریافت شده است اما در این زمینه اقدامات موثری انجام نشده است البته شنیده ها حاکی از این است که عملیات مربوطه در حال انجام میباشد. به گفته ساکنین مسکن مهر کنگاور عدم وجود فضای سبز و متولی مربوط به محوطه سبب گردیده تجمع زباله و سگ های ولگرد صحنه های نابه هنجاری بوجود آید. همچنین وجود سگ های ولگرد خروج زنان و کودکان از منزل را با مشکلاتی روبه رو کرده است. ساکنین این شهرک عاجزانه از مسولین مرتبط درخواست پیگیری مشکلات خود را دارند.

 

مسکن مهر کنگاور

 

 

 

814438088_36089

 

بخش دیگری از مشکلات شهری موجود مربوط به شهرک ولیعصر می باشد. مشکلات شهرک ولیعصر مربوط به آسفالت خیابان ها و عدم محوطه سازی مناسب می باشد که بخصوص در ایام بارندگی مشکلات عدیده ای را برای ساکنان محترم آن شهرک بوجود می آورد. مشکل دیگر مربوط به آسفالت خیابان قلیوند کنگاور می باشد که در هنگام بارندگی باعث جمع شدن آب و مشکلات رفت و آمد و عبور و مرور می شود.

 

ساکنین این مناطق از شهرداری و نهادهای مربوط درخواست رفع هر چه سریع تر این مشکلات را دارند.

وجود مشکلات محوطه سازی در حالی است که به گفته ساکنین این مناطق از هریک از واحدها مبلغ سی میلیون ریال هزینه محوطه سازی دریافت شده است.

مسکن مهر کنگاور

مسکن مهر کنگاور

812230810_53265

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud