Header
Header
Header

پروزه های عمرانی در دست اقدام شهرداری کنگاور

 

 

به گزارش کنگاور اینفو با توجه به پیگری هایی که توسط فرماندار کنگاور، شورای اسلامی و سرپرست شهرداری انجام گرفت در جلسه اول کمیته برنامه ریزی انجام پروژه های عمرانی از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ تصویب شد که شهرداری موظف به انجام این پروژه ها می باشد.

 

کنگاور

از جمله طرح هایی که در جسله تصویب شد عبارتند از: طراحی و اجرای کمربندی ظلع شمالی کنگاور،طراحی و اجرای آبنما و فضای سبز کوهستان،اجرای پارک و فضای سبزشهرک آموزگار،تکمیل باوار ظلع شرقی شهرک ولی عصر(ع)،خرید و نصب ۵ عدد دوربین در میادین شلوغ شهر.

شریف خسروی فرماندار کنگاور در نشست کمیته برنامه ریزی اظهار داشت: مسئولین در تخصیص اعتبارات و بهره برداری لازم از اعتبارات در شهرستان حرکت خاصی نداشته اند که درنهایت موجب جذب این اعتبارات برای دیگر نقاط استان بوده است که این قابل قبول نیست و باید در این زمینه بیشتر فعالیت داشته باشیم.

وی تاکید کرد:با نزدیک شدن به فصل سرما بسیار از پروژه ها یا متوقف میشود یا نمیتوان کاری از پیش برد که این باید در دستور کار قرار گیرد و مدیران باید تمام تلاش خود را برای پیگیری و انجام پروژه ها انجام دهند.

خسروی با اشاره به اینکه بسیاری از روستا های شهرستان قابلیت های خوبی در زمینه درخت کاری دارند افزود: ۲۰بوستان روستایی در دست اقدام هست که امیدواریم با در نظر گرفتن شرایط آبیاری مناسب و حداقل مصرف آب این بوستان ها ایجاد شود.

ایشان همچنین از ایجاد آبنمای پارک کوهستان خبر داد و افزود: با همت مسئولین و حرکت داوطلبانه یکی از مهندسین خوش ذوق شهرمان این طرح هم در دست اقدام خواهد بود که حاصل اجرای این طرح استفاده مردم وحتی مسافرین از فضایی طبیعی و ایجاد آرامش و تقویت روحیه آنها باشد.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud