Header
Header
Header

احمدی: موضوع موشکی کشور تحت هیچ شرایطی قابل معامله نیست

به گزارش کنگاور اینفو: احمدی بیان اینکه موضوع موشکی کشور تحت هیچ شرایطی قابل معامله نیست،گفت: جمهوری اسلامی ایران برجام را نقض نکرده بلکه برخی از افراد نقض قطعنامه ۲۲۳۱ را مطرح می‌کنند که در این موضوع نیز ایران با صدور بیانیه‌ای عنوان کرده که هیچ محدودیت موشکی را نمی‌پذیرد.
وحید احمدی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره بر ارتقای سطح توانایی دفاعی خود تاکید داشته و این موضوع جزو باورهای ما است،اظهارداشت: آمریکایی‌ها هیچ وقت به دنبال یک صلح واقعی با جمهوری اسلامی ایران نیستند.

موضوع موشکی کشور تحت هیچ شرایطی قابل معامله نیست

نایب‌رئیس کمیسیون ویژه برجام با بیان اینکه آمریکایی‌ها همواره به دنبال ایجاد فشار بر ایران و مشکل تراشی هستند،بیان کرد: حتی اگر ما بخواهیم مبحث هسته‌ای را با غربی‌ها به طورکامل حل کنیم،بازهم آن‌ها بهانه‌های دیگری را مطرح می‌کنند.

وی افزود موضوع موشکی ما ارتباط مستقیم با امنیت ملی کشور دارد و تحت هیچ شرایطی قابل معامله نیست،متذکر شد:هیچ گاه موضوع موشکی ایران محدود نمی‌شود همچنین اجازه نخواهیم داد امنیت ملی کشور مخدوش شود.

عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به صدور قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت بعد ازجمع بندی مذاکرات هسته‌ای ایران، گفت: وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران محدودیت‌های موشکی این قطعنامه را تحت هیچ شرایطی نمی‌پذیرد.

غربی‌ها خوب می‌دانند که موضوع امنیت ملی برای ایران بسیار مهم و جزو خطوط قرمزاست

نایب رئیس کمیسیون ویژه برجام خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران طرح‌های توسعه و ادامه روند گذشته خود در موضوع موشکی که یکی از مولفه‌های اصلی اقتدار کشور است،را حتما ادامه می‌دهد و به تهدیدهای این چنینی هیچ توجهی نخواهد کرد.

احمدی با بیان اینکه حتی اگر لازم باشد جمهوری اسلامی ایران برای توسعه مولفه‌های دفاعی خود برجام را نیز اجرا نخواهد کرد،اظهارداشت:غربی‌ها خوب می‌دانند که موضوع امنیت ملی برای جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم و جزو خطوط قرمزاست و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهیم که دیگران محدودیتی را در این زمینه ایجاد کنند.

نماینده کنگاور،صحنه،هرسین،بیستون و دینور درمجلس شورای اسلامی افزود:غربی‌ها می‌دانند که برجام نقض نشده ؛بلکه بعضی از آن‌ها نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت را مطرح می‌کنند که این موضوع نیز با توجه به بیانیه جمهوری اسلامی ایران بعد ازصدور قطعنامه شورای امنیت،اقدامات ایران مبحثی پذیرفته شده است و هیچ جای جهان نیز اجازه نمی‌دهند که کسی پیرامون مسائل امنیتی و دفاع ملی آن‌ها بخواهد تصمیم بگیرد.

کنگاور اینفو- شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud