Header
Header
Header

یک طلاق به ازای هر ۴٫۶ ازدواج + اسامی پر طرفدار در استان کرمانشاه در سال جاری

 

 

به گزارش کنگاور اینفو مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه تعداد طلاق‌های ثبت شده در ۶ ماه نخست سال‌جاری را ۲ هزار و ۵۱۶ مورد عنوان کرد و گفت: به ازای هر ۴٫۶ ازدواج یک طلاق به ثبت رسیده است.

علیرضا قبادی اظهار کرد: ولادت در ۶ ماه نخست سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته یک درصد رشد داشته و نرخ وفات نیز از ابتدای سال‌جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲٫۶ درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: در ۶ ماه نخست امسال ۱۸ هزار و ۳۰۵ واقعه ولادت و ۵ هزار و ۶۴۳ واقعه وفات اتفاق ثبت شده یعنی به ازای هر ۳٫۲ ولادت یک وفات اتفاق افتاده است.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه تعداد ازدواج‌های ثبت شده را ۱۰ هزار و ۹۸۹ مورد اعلام کرد و افزود: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۵٫۷ درصد رشد مواجه بوده است.

قبادی تعداد طلاق‌های ثبت شده را در ۶ ماه نخست سال ۹۴، دو هزار و ۵۱۶ مورد عنوان کرد و افزود: تعداد طلاق‌های ثبت شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰٫۹ افزایش داشته است.

این مسئول با بیان اینکه به ازای هر ۴٫۶ ازدواج یک طلاق به ثبت رسیده، گفت: از تعداد ۱۸ هزار و ۳۰۵ ولادت ثبت شده نیز ۹ هزار و ۵۸۷ نفر پسر و هشت هزار و ۷۱۸ نفر دختر بوده‌اند.

به گفته مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه، از ۵ هزار و ۶۴۳ واقعه وفات رخ داده، ۳ هزار و ۲۱۰ نفر مرد و ۲ هزار و ۴۳۳ نفر گزارش شده است.

*نسبت یک سومی مرگ و تولد در کرمانشاه

قبادی با بیان اینکه در هر ساعت چهار نفر و در هر روز ۱۰۲ نفر طی ۶ ماه نخست سال‌جاری متولد شده‌اند، خاطرنشان کرد: تعداد افراد متولد شده در هر ماه ۳ هزار و ۵۱ مورد بوده است.

این مقام مسئول یادآور شد: طی ۶ ماه نخست سال‌جاری در هر ساعت یک وفات، هر روز ۳۱ وفات و هر ماه ۹۴۱ مورد وفات به ثبت رسیده است.

وی در پایان با اشاره به اسامی پر طرفدار ثبت شده از ابتدای سال‌جاری تاکنون، گفت: این اسامی در پسران در امیرعلی، محمدطه، محمد، امیرعباس و امیرحسین بوده و در میان دختران نیز اسامی باران، فاطمه، یسنا، زهرا و رها بیشترین فراوانی را داشته‌اند.
منبع:فارس

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud