Header
Header
Header

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگاور: ۱۳ آبان یک روز ملی و ارزشی است

به گزارش کنگاور اینفو: حجت الاسلام علی کریم پوریان روز سه شنبه اظهار داشت: در این روز تاریخی دانشجویان پیرو خط امام (ره) با تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ برگ زرینی به افتخارات انقلاب اسلامی افزودند.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از قیام عاشورا و به دنبال احیای امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با استکبار جهانی است که این هدف از اهداف قیام عاشورا نیز بوده است.
وی گفت: در ۱۳ آبان سه رویداد مهم، دستگیری و تبعید حضرت امام خمینی (ره) در سال ۴۳، شهادت جمعی از دانش آموزان در سال ۵۷ و تسخیرلانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ در تاریخ انقلاب اسلامی به وقوع پیوسته است.
وی افزود: ۱۳ آبان به عنوان یک روز ملی مبارزه با استکبار در حافظه تاریخی مردم ایران به ویژه دانش آموزان و دانشجویان نقش بسته و ثبت شده است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگاور تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن یوم الله ۱۳ آبان، هماهنگی های لازم برای برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی این روز در این شهرستان انجام شده است.
حجت الاسلام کریم پوریان گفت: برنامه های ۱۳ آبان امسال با همان ویژگی سال های قبل و با جدیت بیشتری برگزار می شود و همان شعارهای سال های قبل را در این روز که نماد استکبار ستیزی ملت ایران است، سر می دهیم.
وی اظهار کرد: راهپیمایی مردم کنگاور ساعت ۱۰ صبح روز ۱۳ آبان از میدان امام خمینی (ره) به سمت میدان آزادی برگزار می شود.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud