Header
Header
Header

حسن سلیمانی : برای پیگیری مشکلات مردم به منطقه سر میزنم و این مراوده را به انتخابات ربط نمی دهم

 

حسن سلیمانی نماینده ادوار مجلس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بیستون از اعلام کاندیداتوری خود برای مجلس دهم خبر داد.

وی در این گفتگوی کوتاه اعلام کرد : به فضل خدا خود را یکبار دیگر در معرض انتخاب مردم قرار می دهم و برای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه هرسین،صحنه ، گنگاور،بیستون و دینور آمادگی خود را اعلام می دارم.

 

حسن سلیمانی

این قاضی دادگستری گفت:با توجه به درخواست ها و اظهار لطف مردم و دوستان برای نامزدی اینجانب، نتوانستم درخواست ایشان ،که همانا ولی نعمت ما هستند را رد کنم. و به مانند گذشته همچنان با مردم صادق خواهم بود.وی از مردم خواست که به مانند سالهای پیش پرشور و حماسی در پای صندوقهای رای حاضر شده و با یک رقابت سالم از سوی کاندیداها ، شخصی که از همه اصلح تر است به مجلس راه پیدا کند.

وی در خصوص خبری که در یکی از رسانه های استان کرمانشاه در مورد تشکیل کمپین ناجی می آید در شهرهای شرقی استان و درخواست مردم از وی گفت:بنده اولا از اظهار لطف مردم تشکر می کنم ولی این مسئله تنها  خبری از سوی یکی از رسانه ها بود و هیچ گونه وجود خارجی نداشت . بنده رسما به این مورد اعتراض کردم. فلسفه و دلیل دادن لقب ناجی به بنده را نمی دانم .من از این مسئله بسیار ناراحت شدم ،چرا که ناجی تنها لقب حضرت ولی عصر(عج)است و من خود را در حدی نمی دانم که این لقب را به خود منسوب کنم.ما هرچه داریم از برکت وجود معنوی ائمه اطهار و معصومین(علیهما سلام) است.

وی همچنین در مورد اعلام برنامه های خود بیان داشت: طبق قانون تبلیغات زود تر از موعد اعلام شده توسط وزارت کشور تخلف محسوب می شود و هنوز یرای اعلام برنامه های تبلیغاتی فرصت کافی هست.وی اضافه کرد من طبق روال و عادت سالیان پیش،در ۸ سالی که نماینده نبودم همچنان به منطقه سر می زدم و تا حد توان در پی حل مشکلات مردم بودم و این مراوده با مردم را هیچگاه به انتخابات ربط نداده ام.

مطالب مرتبط:

1 دیدگاه

  1. lمحسن

    کسی که به صراحت و بدون در نظر گرفتن اعتقادات خود این چنین تبلیغات خود را غیر قانونی میداند و میداند که دروغ میگوید خدا بحال مردمی بسازد که ایشان را به عنوان امین خ۹ود بر میگزینند ،بخدا قسم اگر در این انتخابات کره زمین را به من بدهند چنین دروغی نمیگویم ، من در ماه رمضان شاهد تشکیل اعضا برای تبلیغات ایشان بودم چرا سالهای دیگه به این مردم فقیر سرکشی نمیکرد واقعا بعید است از کسی که سالهای متمادی را طی نموده و بخاطر پست و مقام دروغ میگوید مگه نمیگن دروغگو دشمن خداست ،

    پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud