Header
Header
Header

اردشیر مولایی شهردار کنگاور شد

 

به گزارش کنگاور اینفو طی حکمی از سوی دکتر رازانی استاندار کرمانشاه آقای اردشیر مولایی شهردار  کنگاورشد.
وی در دوره های دوم، سوم و چهارم عضو شورای شهر کنگاور بوده و تاکنون چهار دوره یک ساله ریاست شورای شهر کنگاور را بر عهده داشته و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است.

 

02_13

اعضای شورای شهر شهریور ماه سال جاری اردشیر مولایی را با ۹ رای موافق به عنوان شهردار کنگاور برگزیدند.

آیین معرفی اردشیر مولایی رئیس سابق شورای شهر کنگاور به عنوان شهردار جدید این شهر روز دوشنبه برگزار شد.

 

در این آیین که مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه، امام جمعه کنگاور، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از کارکنان استانداری و ادارات شهرستان حضور داشتند از خدمات اسفندیار رحمت آبادی سرپرست شهرداری نیز تجلیل به عمل آمد.
شهردار جدید کنگاور در این جلسه ضمن تشکر از زحمات شهردار سابق کنگاور گفت: مرتضی فراشی با حس تکلیف در زمینه خدمت رسانی به شهروندان این شهر صادقانه عمل کرد.
اردشیر مولایی همچنین از خدمات سرپرست شهرداری کنگاور در پنج ماه اخیر قدردانی کرد و افزود: آقای رحمت آبادی با توان و انرژی که داشتند فراتر از انتظارات خدمت کردند.
وی عضویت ۱۴ ساله در شورای شهر کنگاور را نقطه مثبت کارنامه کاری خود دانست و تصریح کرد: برخی در این مدت اعتقاد داشتند که بنده توانایی مدیریت شهری را ندارم ولی باید یادآور شد که توانایی تنها با عمل و کارهای میدانی مشخص خواهد شد.
شهردار جدید کنگاور با اعلام اینکه موجودی حساب شهرداری را با کمتر از ۲۵۰ میلیون ریال به من تحویل دادند اظهار داشت: مشکل کمبود اعتبارات مربوط به سال های گذشته است و ارتباطی به آقای رحمت آبادی ندارد.

شهردار جدید کنگاور

 

مولایی داشتن برنامه کامل و جامع برای مدیریت شهر کنگاور را نقطه قوت خود عنوان کرد و افزود: برای تمام نقاط و محله های شهر کنگاور برنامه هایی دارم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی مسئولان، مردم و پرسنل شهرداری می خواهم که من را در جهت پیشبرد و توسعه یک شهر زیبا یاری نمایند تا بتوانم مسئولیت خطیری را که به دوش بنده گذاشته اند بخوبی به پایان برسانم.

 

ایشان با گلایه از نحوه برگزاری مراسم گفت: انتظار نداشتم که این مراسم بدون حضور مسئولان دستگاه ها برگزار شود ؛چرا که همانطور از نام مراسم مشخص است باید بنده معرفی شوم و حضور مسئولین بسیار لازم بود.

 

اسفندیار رحمت آبادی سرپرست سابق شهرداری نیز با تشکر از همه همکاران و مسئولان شهرستان در مدت زمان خدمت؛ اظهار داشت: تعامل با دیگر ادارات و تلاش در جهت عمران شهر از بیشترین فعالیت های بنده در راه خدمت رسانی به شهروندان بود و با تمام توان در این زمینه فعالیت داشتم.

 

ایشان انتخاب اردشیر مولایی به عنوان ریاست جدید شهرداری را یک انتخاب شایسه و قابل ستایش خواند و تصریح کرد: از خداوند برای ایشان آرزوی موفقیت و پیروزی را داریم و دعا میکنیم که در این سمت پر زحت و سخت؛سربلند و پیروز باشند.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud