Header
Header
Header

مسیر عبور زائرین کربلا در کنگاور و استان کرمانشاه تجهیز شد

ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان با تهیه و نصب بیش از ۲۴هزار نیوجرسی مفصلی انجام شد.

عبدالله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه

عبدالله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه


به گزارش کنگاور اینفو: عبداله بهادری با اشاره به بالا بودن حجم ترافیک راههای استان در اربعین سال ۹۳ برای تجهیز مسیر عبوری زائرین گفت: استان کرمانشاه با بکارگیری ۴۰۰۰ نیوجرسی مفصلی(بلوک جدا کننده جاده)، تعویض ۱۰ هزار تابلوی اخطاری-انتظامی-هشداری و همچنین تجهیز راهدارخانه ها به منظور اسکان اضطراری ،مستقر کردن ۳ جرثقیل برای رفع انسدادهای احتمالی ، تعمیر و نصب روشنایی ها و آماده باش ۸ اکیپ راهداری در ۲۳۰ کیلومتر از دروازه شرقی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در شهرستان کنگاور-صحنه-هرسین-کرمانشاه-اسلام آباد غرب-حمیل تا آخرین مسیر هم مرز با استان ایلام، آماده خدمت به زائران ابا عبد الله الحسین است.
بلوک گذاری
81664912-70004158
بهادری افزود: کل این عملیات بیش از ۴۰ میلیارد ریال هزینه داشته و این در حالی است که تا چندروزآینده شانه سازی،لکه گیری و سایر عملیات به پایان خواهد رسید.

وی در پایان تاکید کرد: تمامی نقاط پر خطر هم در این مسیر با نصب چراغهای سولار متحرک چشمک زن-کله قندی و… آشکارسازی خواهد شد.
اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در ۶ ماهه نخست امسال با حذف بطور میانگین ۴۰ درصد از نقاط حادثه خیز استان میزان تصادفات را ۱۲ درصد کاهش داد.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud