Header
Header
Header

فرماندار کنگاور:مساجد بستری مناسب برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

به گزارش کنگاور اینفو: جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر روز پنجشنبه با حضور اعضای شورای شهر کنگاور و شهردار جهت هماهنگی دستگاه های مربوطه در این امر برگزار شد.
image491981
شریف خسروی فرماندار کنگاور و معاون ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: مساله امر به معروف در شرع مقدس بسیار مورد تأکید قرار گرفته و آیات و روایات زیادی داریم که تاکید ویژه بر اهمیت و جایگاه این مطلب دارند چرا که در ذات و وجود هر بشری این مساله وجود دارد و به نحوی همزاد انسان است.

وی با تاکید بر تقویت بیشتر داشته ها و بستر های مناسب در اجرای این فریضه الهی تاکید کرد: ما مصادیق زیادی داریم که اگر با رویکرد بهتری به آنها نگاه کنیم میتوانیم استفاده بهینه تری از این امکانات داشته باشیم به طور مثال ما مساجد را داریم که بستری بسیار کامل و مناسب جهت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

وی تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر باید رویکرد مردم محور و عمومی پیدا کند و با توجه به قوانین و زمینه هایی که ایجاد شده ما به عنوان فرماندار و یک مقام اجرایی؛ از اشخاص و افراد صاحب سبک و آگاه که علاقمند به خدمت در این مساله هستند حمایت میکنیم تا در قالب گروه ها و NGO ها ارائه خدمت داشته باشند.

خسروی تصریح کرد: نکته ای که برای ما بسیار اساسی و مهم است؛ تعیین الگو های رفتاری برای اقدام در این زمینه است.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud