Header

کانال “اخبار انتخابات مجلس دهم” با هدف پوشش خبری کلیه کاندیداهای کنگاور صحنه هرسین راه اندازی شد

 

پورتال خبری، اطلاع رسانی کنگاور اینفو با هدف اطلاع رسانی دقیق و جامع و پوشش اخبار و اطلاعات کاندیداهای مجلس دهم اقدام به راه اندازی کانال “اخبار انتخابات مجلس دهم” در پیام رسان تلگرام نموده است. 

 

کانال انتخابات تلگرام

 

هدف کنگاور اینفو کمک به ایجاد فضایی بی طرفانه می باشد که در آن هر کاندیدا به واسطه نماینده ای که دارد اخبار و اطلاعات و برنامه های خود را منتشر کنند و مردم عزیز کنگاور، صحنه ، هرسین ، بیستون و دینور از این طریق بتوانند کاندیداها را بهتر شناخته و انتخاب شایسته تری داشته باشند.

 

به اعتقاد ما ۶ روز زمان برای تبلیغات رسمی زمان کمی برای شناخت صحیح کاندیداها می باشد و در این مدت زمان کوتاه، حجم زیادی از اطلاعات که بعضا برخی نادرست و شایعه می باشد وارد محافل اجتماعی می شود و باعث سردرگمی مردم در انتخاب کاندیدای اصلح می شود.

یکی از روشهای ما برای امکان مقایسه بهتر کاندیداها در زمینه های مختلف طرح پرسشهایی از ایشان خواهد بود که پاسخ های آنها را در کنار هم برای مخاطبان خود قرار داده و امکان مقایسه نظرات و دیدگاه های کاندیداها را فراهم خواهیم ساخت. 

برای کمک به انتخاب شایسته تر و انتخاباتی پرشورتر در منطقه صفحه تلگرام مذکور در خدمت هم وطنان عزیزمان می باشد. از کلیه عزیزان و دلسوزان منطقه خواهشمندیم در صورت امکان ما را یاری نمایید.

 

عضویت در این کانال از طریق لینک زیر :

اخبار انتخابات کنگاور صحنه هرسین

 

 

تیم کنگاور اینفو

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud