Header
Header
Header

۲۵ برنامه درهفته وقف در شهرستان کنگاور اجرا می شود

به گزارش کنگاور اینفو:حجت الاسلام محمد رسول واحدی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های وقف و ایام دهه آخر صفر کنگاور افزود: دیدار همکاران اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با ولی فقیه و امام جمعه کنگاور، نشست با اصحاب رسانه و ارائه خدمات پزشکی رایگان در امام زاده ابراهیم (ع) از جمله برنامه های این هفته است.
وی ادامه داد: برگزاری همایش یاوران وقف، نشست صنفی با بازاریان، همایش وقف و حوزه های علمیه، غبار روبی و عطرافشانی آستان مقدس امامزادگان و قبور مطهر شهدا و برگزاری نمایشگاه هفته وقف در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) از دیگر اقدامات در راستای توسعه فرهنگ وقف است.
2 (1)
حجت الاسلام واحدی اظهار کرد: سنت حسنه وقف ریشه در سیره و روش پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار(ع) دارد که فرهنگ سازی و نهادینه کردن ابعاد مختلف این فریضه مهم در جامعه یکی از موثرترین راه ها برای احیای این سنت است.
مدیر اوقاف و امور خیریه کنگاور با بیان اینکه هر یک از روزهای هفته وقف با یک عنوان نامگذاری شده است بیان کرد: وقف، همدلی و همزبانی، وقف، قرآن، سنت نبوی و سیره ائمه اطهار (ع)، وقف، تجلی مودت اهل بیت (ع) با تکریم امامزادگان، وقف، علم و فناوری ونقش حوزه و دانشگاه، وقف، بانوان و مشارکت های مردمی و وقف، بهره وری موقوفات و اقتصاد مقاومتی عنوان های روزهای هفته وقف است.

کنگاوراینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud