Header
Header
Header

دلیل گریه بابک زنجانی در دادگاه چه بود ؟ + تصاویر

کنگاور اینفو : پس از معرفی متهم قاضی صلواتی اتهامات او را براساس کیفرخواست صادره، افساد فی‌الارض از طریق مشارکت در اخلال نظام اقتصادی کشور با علم به موثر بودن اقدامات در ضربه زدن به نظام و مشارکت عالمانه و عامدانه در تشکیل و اداره شبکه سازمان‌یافته، مشارکت در کلاهبرداری از شرکت HK به مبلغ ۱٫۲ میلیارد یورو، مشارکت در کلاهبرداری از سازمان تامین اجتماعی، موضوع ۵ فقره چک به مبلغ ۴۴۴ میلیارد و ۵۲۵ میلیون و ۴۵۶ هزار و ۵۰۰ ین ژاپن، مشارکت در پولشویی به مبلغ ۱۴۸ میلیارد و ۱۳۸ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۵۶۹ ریال از طریق تملک عواید حاصل از جرم عنوان کرد.

دادگاه بیست و یکم بابک زنجانی درحالی امروز چهارشنبه ۱۸ آذر برگزار شد، که بابک زنجانی در جریان دفاع متهم ردیف سوم پرونده متاثر شد و به گریه افتاد.

در بیست و یکمین جلسه محاکمه متهمان پرونده نفتی و پس از پایان دفاعیات متهم ردیف دوم پرونده، ح-ف- ه پشت تریبون قرار گرفت و قاضی صلواتی از وی خواست طبق ماده ۱۹۳ قانون آیین دادرسی کیفری خود را معرفی کند.

متهم ردیف سوم پرونده نفتی اعلام کرد که دکترای صنایع دارد و متولد سال ۱۳۴۰ است. وی همچنین است عنوان کرد که متاهل و ۳ فرزند دارد و بدون داشتن سابقه کیفری و ساکن تهران است.

پس از معرفی متهم قاضی صلواتی اتهامات او را براساس کیفرخواست صادره، افساد فی‌الارض از طریق مشارکت در اخلال نظام اقتصادی کشور با علم به موثر بودن اقدامات در ضربه زدن به نظام و مشارکت عالمانه و عامدانه در تشکیل و اداره شبکه سازمان‌یافته، مشارکت در کلاهبرداری از شرکت HK به مبلغ ۱٫۲ میلیارد یورو، مشارکت در کلاهبرداری از سازمان تامین اجتماعی، موضوع ۵ فقره چک به مبلغ ۴۴۴ میلیارد و ۵۲۵ میلیون و ۴۵۶ هزار و ۵۰۰ ین ژاپن، مشارکت در پولشویی به مبلغ ۱۴۸ میلیارد و ۱۳۸ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۵۶۹ ریال از طریق تملک عواید حاصل از جرم عنوان کرد.

ح- ف- ه در دفاعیات خود گفت: قریب به ۳۰ سال در یکی از استراتژیک‌ترین سازمان‌های نظام کار کردم و حدود ۴ سال فرمانده عملیاتی گردان‌ها در جبهه بودم. بارها در جبهه مجروح شدم و جانباز هستم و همسرم نیز خواهر شهید است.

 

متهم ردیف سوم پرونده نفتی در این لحظه به گریه افتاد و بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده را نیز متاثر کرد و به گریه انداخت.
 

723047_908

723048_576

723049_825

723050_925

723051_736

723053_759

723054_803

723055_365

723056_197

 

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud