Header
Header
Header

اختلاف خانوادگی منجر به وقوع قتل در کنگاور شد

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور گفت: اوج گرفتن اختلاف خانوادگی و دعوای لفظی زمینه ای شد تا جوانی برادر بزرگتر خود را به قتل برساند.
به گزارش کنگاور اینفو: سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی کنگاور از دستگیری متهمی ۳۲ ساله خبر داد و گفت : صبح روز گذشته (یک شنبه) ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه خبر قتل مردی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ داده شد که ماموران گشت بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از مراجعه ماموران به محل وقوع حادثه با پیکر بی جان مردی ۳۹ ساله با هویت”ح – ا” مواجه شدند که بر اثر اصابت جسم سخت به چند ناحیه از سر دچار جراحت شدید شده که در نهایت منجر به فوت وی گردید.

سرهنگ براری تصریح کرد: پس از حضور ماموران پلیس آگاهی شهرستان کنگاور به همراه قاضی کشیک در محل حادثه و انجام تحقیقات پلیسی، متهم به نام “م – ا” که به واسطه پاکسازی و پنهان کردن آثار جرم قصد داشت خود را از این ماجرا بی خبر نشان دهد؛دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان انتقال دادند.

فرمانده انتظامی کنگاور ادامه داد: پس ازبازجویی های تخصصی و علمی و انجام اقدامات تحقیقاتی مشخص شد برادر مقتول که جوانی ۳۲ ساله است صبح روز حادثه با مقتول به دلیل اختلاف خانوادگی درگیری لفظی داشته است.
وی افزود: در نهایت پس از گذشت ۲۴ ساعت از وقوع قتل؛ برادرمقتول در محل پلیس آگاهی شهرستان با مستندات و دلایل محکم پلیس مواجه شد و به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کنگاور تصریح کرد : در اعترافات متهم در خصوص چگونگی وقوع حادثه؛اختلاف خانوادگی و اوج گرفتن مشاجره لفظی را می توان از دلایل اصلی انگیزه قتل دانست که متهم به این مساله اذعان داشت.

وی گفت : متهم پس از تکمیل شدن پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

سرهنگ براری توصیه هایی جهت جلوگیری از بروز چنین حوادث تلخی داشت و تاکید کرد: مبارزه با هوای نفس و خودخواهی و غرور و خودپسندی، نه تنها جلو بروز اختلاف را می گیرد، بلکه می تواند اختلافات موجود را هم به صلح و آشتی و تفاهم تبدیل کند.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud