Header

پیمان پاکزاد: بیمارستان شهید چمران کنگاور آماده پذیرش بیماران احتمالی آنفلوانزا برای بستری و درمان است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگاور با بیان اینکه مهمترین مساله در پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوآنزا خودمراقبتی است افزود: رعایت بهداشت فردی نقش اصلی در پیشگیری از این بیماری دارد.

پیمان پاکزاد رییس شبکه بهداشت کنگاور

پیمان پاکزاد رییس شبکه بهداشت کنگاور


به گزارش کنگاور اینفو: دکتر پیمان پاکزاد در جلسه شورای بهداشت که با موضوع بیماری آنفلوانزا در مرکز بهداشت کنگاور برگزار شد افزود: رعایت نکات بهداشتی از گسترده تر شدن بیماری در سطح شهرستان جلوگیری می کند.
وی در ادامه از برگزاری جلسات آموزشی برای پرسنل درمانی بیمارستان کنگاور در مواجهه با این بیماری خبر داد و گفت: بیمارستان شهید چمران آماده پذیرش بیماران احتمالی و شناسایی شده آنفلوانزا برای بستری و درمان است.
81879815-70377491
پاکزاد افزود: نصب تابلوهای اطلاع رسانی پیشگیری از بیماری در سطح شهر، جلسات آموزشی برای کادر درمانی با حضور پزشکان متخصص عفونی، مصاحبه با مطبوعات و در اختیار قراردادن اطلاعات آموزشی مربوطه به رسانه ها از دیگر موارد در دست اقدام است.
رئیس مرکز بهداشت کنگاور نیز در این نشست گفت: پوسترهای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مورد تایید وزارت بهداشت با تاکید بر پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوآنزا تهیه و در ادارات، مدارس، دانشگاه ها، مهدهای کودک در حال توزیع است و جلسات آموزشی مربوطه با حضور کارشناسان بهداشت در حال برگزاری است.
دکتر طاهره خزایی افزود: خطرات این بیماری باید به شهروندان به صورت شفاف عنوان شود تا با حساسیت ایجاد شده تا از گسترش آن جلوگیری شود.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

منبع نوشته :irna

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud