Header
Header
Header

حفظ آرمان و ارزش های نظام اسلامی برای ما تولید قدرت، غیرت و پیشرفت می کند

محمدتقی حسن زاده مشاور وزیر ورزش و جوانان: حضور هوشمندانه ملت ولایت‌مدار و با بصیرت ایران در حماسه نهم دی تجلی ایمان و اقتدار ملت در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بود.
1

به گزارش کنگاور اینفو : کاندیدای احتمالی مجلس دهم در حوزه انتخاباتی کنگاور، صحنه و هرسین با بیان این که حماسه ۹ دی سبب افزایش بصیرت در اقشار مختلف مردم شد، افزود: این حماسه عظیم در حقیقت یک حرکت خودجوش مردمی بود که ملت بزرگ ایران اسلامی با اتکا به اعتقادات دینی و با بصیرت، پیوند عمیق و ناگسستنی خود با انقلاب و دفاع از آرمان‌های انقلاب و ولی‌فقیه را اعلام کردند.

دکتر محمد تقی حسن زاده  در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور اظهار داشت: حضور هوشمندانه ملت ولایت‌مدار و با بصیرت  ایران در حماسه نهم دی تجلی ایمان و اقتدار ملت در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بود.

 

کاندیدای احتمالی مجلس دهم در حوزه انتخاباتی کنگاور، صحنه و هرسین با بیان این که حماسه ۹ دی سبب افزایش بصیرت در اقشار مختلف مردم شد، افزود: این حماسه عظیم در حقیقت یک حرکت خودجوش مردمی بود که ملت بزرگ ایران اسلامی با اتکا به اعتقادات دینی و با بصیرت، پیوند عمیق و ناگسستنی خود با انقلاب و دفاع از آرمان‌های انقلاب و ولی‌فقیه را اعلام کردند.

 

دکتر حسن زاده تاکید کرد: عده ای در جریان انتخابات سال ۸۸ دچار انحراف شدند وبه جای حرکت در مسیر قانون، آن ناآرامی ها را به وجود آوردند که در نهایت به فتنه تبدیل شد و این در حالی است که هر عملی که سبب خوشحال کردن دشمن و تضعیف نظام شود یک کار غلط است.

 

عضو مجمع کمیته ملی المپیک و پاراالمپیک جمهوری اسلامی ادامه داد: این اتفاقات با دخالت های دشمنان انقلاب و ولایت به فتنه تبدیل شد که در نهایت ملت فهیم ایران با خلق حماسه دیگر در نهم دی ماه سال ۸۸ حمایت‌شان را از نظام و  رهبری اعلام کردند وبا خاموش کردن آتش فتنه، نشان دادند که همواره پای ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

 

رئیس سابق مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان وحدت و یکپارچگی عظیم مردمی درحماسه ۹دی سال ۸۸ را یکی از ویژگی های بارز آن دانست و گفت: همه مردم از هر طیف و طایفه و مسلک و گروهی فارغ از هرگونه گرایش سیاسی با انگیزه دفاع از دین و ولایت و مقدسات به صحنه آمده بودند تا تابلویی حیرت انگیز از وحدت و حضور برای همیشه ترسیم شود.

 

دکتر حسن زاده پیروی از خط ولایت را یک اصل اساسی برای همه مردم و مسئولان دانست و افزود: مقام معظم رهبری یک جانشین شایسته بعد از امام راحل (ره) است و همه ما براین موضوع واقف هستیم که رهبرمعظم انقلاب کشور را در مسیر پر پیچ و خم به درستی هدایت و مدیریت می کند.

 

این کاندیدای احتمالی مجلس دهم شورای اسلامی  ادامه داد: حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری از رسالت های مردم ولایت مدار ایران است و کسانی که دم از دلسوزی نظام می زنند باید خود را در این مسیر قرار دهند.

 

وی ادامه داد: امروز حفظ  آرمان و ارزش های نظام اسلامی برای ما تولید قدرت، غیرت و پیشرفت می کند و از این رو دشمن در صدد از بین بردن این مهم در جامعه بر آمده است.

 

ایشان در پایان با اشاره به اینکه جوانان و دانشجویان در آگاهی بخشی وبیداری مردم بسیار مهم است، اظهار داشت: تحول و پیشرفت جوامع و مبارزه با تحجر از جمله مباحثی است که بیشتر بر عهده جوانان و قشر تحصیل کرده است، لذا نقش این قشر درحضور آگاهانه ملت درانتخابات بسیار لازم و ضروری است.

منبع نوشته :آفتاب کنگاور

مطالب مرتبط:

2 دیدگاه

  1. امیر کنگاوری

    اینجانب از زحمات بی دریق اقای حسن زاده در رابطه با ورزش و وزشکاران کنگاور طی این چند سال گذشته ایشان که سمت در ارتباط با ورزش داشته اند تشکر میکنم واین همه پیشرفت ورزشی و ورزشگاه در شهر کنگاور و همچنینن تلاش ایشان در جهت ساخت چندین ورزشگاه وسالن ورزشی بانوان که توسط ایشان انجام شده خیلی تشکر میکنم بابا دمت گرم دیگه بسه بیش ازاین شما به خودتون زحمت ندید خسته شدید اینقدر به فکر کنگاور نباشید

    پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud