Header
Header

آخرین تحولات جو انتخاباتی حوزه کنگاور صحنه و هرسین + لیست ثبت نامی کاندیداها

 

با تمام شدن زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی پس از یک هفته پر التهاب سیاسی بسیاری از حدس و گمان ها در ارتباط با این که چه کسانی وارد انتخابات می شوند به واقعیت تبدیل شد.
با این وجود از شاخص ترین چهره ها که از ماه ها پیش زمزمه حضورشان در انتخابات وجود داشت، آقای شهاب یادگاری ترجیح دادند که در این دوره به این عرصه ورود پیدا نکنند. از دیگر اتفاقات قابل ذکر نام نویسی خانم مرضیه نظری نیا در این حوزه می باشد. چهره شاخص دیگری که از قبل صحبتی راجب حضور ایشان در انتخابات وجود نداشت دکتر عبدالله حقی می باشند که در وزارت کشور ثبت نام کردند.

 

مرضیه نظری نیا
چهره های شاخص دیگر که از قبل اعلام حضور کرده بودند و نام نویسی کردن شامل اسامی زیر می باشند :

حجت الاسلام وحید احمدی

دکتر محمد تقی حسن زاده

حاج حسن سلیمانی

دکتر علی رضایی

حجت الاسلام کیومرث امیرخانی

 

تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ اسفندماه که مهلت ثبت نام از کاندیداها به پایان رسید مجموعا ۲۲ نفر نام نویسی کردند که از این ۲۲ نفر تعداد ۲ نفر خانم و ۲۰ نفر آقا هستند. در ضمن ۵ نفر در ستاد انتخابات وزارت کشور و ۱۷ نفر در فرمانداری شهرستان کنگاور ثبت نام کردند.

لیست کامل ثبت نام شدگان به ترتیب زمان ثبت نام شامل اسامی زیر می باشند :

– کیومرث امیرخانی
– محمد جمشیدی
– منصور یاری کامرانی
– محمد تقی حسن زاده
– قدرت فرخی فرد
– میثم ممی زاده
– علی مولایی
– علی رضایی
– عبدالله حقی
– محمد سلیمانی
– امیر احمدی
– محمد حسین خزایی
– اسماعیل حجتی مطلق
– حسن سلیمانی
– وحید احمدی
– عبدالحسین شورچه
– مرضیه نظری نیا
– علی بدری
– غلامرضا براتی یمینی
– محسن احمدی
– حجت دهنوی
– ملک تاج ناصری

 

کاندیداهای کنگاور صحنه هرسین

 

مروری بر جو سیاسی کنگاور صحنه و هرسین بعد از ثبت نام کاندیداها

با توجه به تعدد چهره های شاخص ثبت نامی از شهرستان صحنه احتمال توزیع شدن آرای این شهرستان بین کاندیداها بیشتر از شهرستان های کنگاور و هرسین می باشد. در شهرستان صحنه آقای سلیمانی، احمدی،امیرخانی و خانم نظری نیا پایگاه اجتماعی خوبی دارند. در شهرستان هرسین نیز آقای احمدی و رضایی از پایگاه های اجتماعی خوبی برخوردارند هر چند پیش بینی می شود خانم نظری نیا (علی الخصوص اگر حمایت شهاب یادگاری که از چهره های اصلاح طلب هرسین در دوره های قبل می باشد نیز داشته باشد) تعداد قابل ملاحظه ای از آرا هرسین را به خود اختصاص دهد.

در کنگاور شاخص ترین چهره ای که ثبت نام کرده آقای دکتر محمد تقی حسن زاده می باشد که در یک ماه اخیر رشد قابل ملاحظه ای در اذهان عمومی منطقه داشته اند. مشاورین آقای حسن زاده این نکته را دریافته اند که با متحد کردن شهرستان حول کاندیدای کنگاوری می توانند مانند دوره هشتم نماینده کنگاوری را راهی مجلس نمایند. دکتر حسن زاده مورد توجه قشر نخبه و فرهنگیان و دانشگاهیان دیگر شهرستان ها نیز می باشند. در این شهرستان آقای حاج حسن سلیمانی به صورت سنتی آرای خود را خواهد داشت و برخی از خانواده های کنگاوری که از دیرباز نسبت به ایشان ارادت داشته اند در این شهر ایشان را حمایت می کنند. در کنگاور آقای احمدی نیز بخشی از آرا را به خود اختصاص خواهد داد اما به نظر می رسد این تعداد آرا قابل ملاحظه نباشد و بیشتر کسانی که در چند سال اخیر به صورت مستقیم با ایشان در ارتباط بوده اند از حامیان ایشان در این شهرستان می باشند.

 

 

 

مطالب مرتبط:

12 دیدگاه

  1. محمد رضا

   کنگاور خودش کاندیدای اصلح و قوی تر از کاندیداهای صحنه و هرسین داره . شما یه تعداد افراد خاص که از قدیم گرد حاج حسنتون بودین و استفادشو بردین اینبار هم سنگ ایشون رو به سینه میزنین. اما مردم هم شما ها رو میشناسن و هدفتون رو میدونن و خام تبلیغات شما نمیشن.

   پاسخ
  2. پوریا

   رای کنگاور فرزند کنگاور دکتر حسن زاده
   آرا صحنه بین چند کاندیدا شکسته میشه و همچنین آرای هرسین بین رضایی و احمدی تقسیم میشه این رای کنگاوره که تاثیر گذاره و ان شاا… اصلح ترین کاندیدا ، رزمنده دیروز جبهه های جنگ و برادر دوشهید بزرگوار دکتر حسن زاده نماینده منطقه خواهند شد.

   پاسخ
 1. ناشناس

  احمدی با یک دوره ثابت کرد چقدر بی لیاقته.این دوره سلیمانی نبود مثل دوره های قبل….با سلیمانی نمیتونه

  پاسخ
 2. درویش

  سلام در وصف حسن سلیمانی باید گفت: زبان چرب ونرمش برای مردم بیچاره وبدبخته در عوض سفره چرب وگرم امکانات و وامهای هنگفت و سرمایه دولت برای یک عده سرمایه دار و معلوم الحال و باید عرض کنم که اون تعداد آراء که فکر میشه بصورت سنتی در کنگاور داشته باشه دیگر نیست. بصیرت ودید مردم نسبت به او واعمال ریا کارانه اش روشن شده .آزموده را آزمودن خطاست

  پاسخ
  1. حسین رضا

   پیشنهاد می کنم برین دکتر حسن زاده رو از نزدیک ببیند و صحبت کنید اونوقت فرق ایشون با کاندیداهای دیگر رو خواهید دید. تجربه ۲۶ ساله در عرصه مدیریتی ، سادگی در زندگی و طرز فکر و نوع نگاه مثل جوانهای ۳۰ ساله.

   پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud