Header
Header
Header

بخشدار کنگاور: دهیاران فضای سالم را برای انتخابات فراهم کنند

به گزارش کنگاور اینفو بخشدار کنگاور گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی در جلب مشارکت حداکثری مردم و افزایش شور و نشاط اجتماعی در روستاها در انتخابات هفتم اسفند نقش برجسته ای دارند.

بخشدار کنگاور

بخشدار کنگاور


کامبیز امیری روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات روستاها و برنامه های پیش رو بخش مرکزی کنگاور، برگزاری انتخابات آتی را مهم ترین و حساس ترین مساله کشور بیان و اظهار کرد: دهیاران باید فضای سالم را برای انتخابات فراهم کنند.
بخشدار کنگاور افزود: دهیاران به عنوان بازوان توانمند و مجری سیاست ها و برنامه های کلان دولت در روستاها با بالا بردن سطح آگاهی خود و روستاییان در سوق دادن مردم برای انتخاب اصلح موثر باشند.
امیری حفظ و تقویت روحیه خدمت رسانی به روستاییان را به دهیاران یادآور شد و گفت: دهیاران بدون وابستگی به نامزد خاص در انتخابات و طرفداری از جناح و حزب، زمینه اعتماد سازی و مشارکت حداکثری را در مردم فراهم کنند.
بخشدار مرکزی کنگاور همچنین زمینه سازی برای مشارکت روستاییان در آبادانی و توسعه روستاها، تلاش برای حل مشکلات روستاییان، اجرای درست و دقیق سیاست های دولت در روستاها و هم افزایی با دستگاه های اجرایی را به دهیاران توصیه کرد.
از مهمترین موضوعاتی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت می توان به یارانه قیر و آسفالت و فراهم کردن زیرسازی خیابانها و معابر روستاهها برای آسفالت آن، پاکسازی و جمع آوری زباله ها، جلوگیری از تخریب تجهیزات و تاسیسات روستایی توسط دستگاه های اجرایی و تشویق و ترغیب مردم برای بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اشاره کرد.
در این نشست دهیاران و روسای شوراهای اسلامی، دیدگاه های خود را در زمینه تعامل دستگاه های اجرایی با دهیاران، آسفالت خیابان ها و معابر و تکمیل طرح هادی روستاها و موانع موجود مطرح کردند.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

منبع نوشته :irna

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud