Header
Header
Header

سهراب اشرفی رئیس هیئت ورزش‌های رزمی کنگاور شد

مسئول اطلاع رسانی و روابط عمومی هیئت ورزش‌های رزمی استان کرمانشاه از انتصاب روسای هیئت ورزش‌های رزمی در شهرستان‌های استان کرمانشاه خبر داد.
هیئت ورزشهای رزمی

به گزارش کنگاور اینفو شورش فرامرزی در این رابطه اظهار داشت: طی صدور احکام جداگانه‌ای روسای هیئت‌ ورزش های رزمی شهرستان‌های استان کرمانشاه از سوی رئیس هیئت مربوطه در استان آقای رضا بزرگیان معرفی شدند.

وی رئیس هیئت ورزش‌های رزمی در شهرستان کرمانشاه را غلامرضا طیبی عنوان کرد و افزود: در شهرستان هرسین سجاد احمدوند، در شهرستان کنگاور سهراب اشرفی، در شهرستان صحنه نصرت محمدی، در شهرستان اسلام آباد غرب گودرز شفیعی و در شهرستان سنقر و کلیایی رضا صیدی به عنوان رئیس هیئت ورزش‌های رزمی منصوب شدند.

فرامرزی همچنین گفت: در دالاهو بهنام کهریزی، در پاوه مسعود دلشاد، در جوانرود ابراهیم مرادی نیز به ریاست هیئت ورزش‌های رزمی منصوب شدند.

مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی هیئت ورزش‌های رزمی استان کرمانشاه در ادامه از برگزاری ۲ دوره داوری فدرال درجه ۳ و درجه ۲ رزمی جهت داوران و ورزشکاران این رشته خبر داد.

فرامرزی افزود: در دوره‌های مذکور که در محل سالن آموزشی شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد ۳۵ نفر از واجدین شرایط حضور داشتند و مدرس این دوره ها نیز استاد بهرام جودری بود.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

منبع نوشته :mehr

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud