Header
Header
Header

پیشتازی دکتر علی رضایی در شهر هرسین

 

به گزارش کنگاور اینفو نتایج یک نظرسنجی میدانی در شهر هرسین و گفتگو با تعدادی از شهروندان هرسینی نشان داد که تا به امروز دکتر علی رضایی کاندیدای دوره نهم انتخابات مجلس که در این شهر بیشترین فعالیت و دیدارهای مردمی را داشته در صدر نظرسنجی ها و افکار عمومی این شهر قرار دارد . این در حالی است که مهندس شهاب یادگاری و دکتر حقی نیز از این شهر کاندید شده اند اما تا کنون فعالیت چندانی نداشته اند و حتی بخش عمده ای از مردم هرسین از کاندیداتوری و نام نویس آقای یادگاری در عسلویه بی اطلاع بودند.
در این نظرسنجی بخش عمده ی جامعه آماری از ثبت نام و یا شناخت نسبت به  کاندیداهایی که برای اولین بار در این حوزه نام نویس کرده اند ابراز بی اطلاعی می کردند.

نتایج بررسی میدانی از صد نفر در محدوده شهری هرسین بدین شهر می باشد :
علی رضایی ۷۹ نفر
حسن سلیمانی ۵ نفر
وحید احمدی ۳ نفر
شهاب یادگاری ۱ نفر
دکتر حقی ۱ نفر
تصمیم نگرفته ۶ نفر
عدم شرکت ۵ نفر

به گفته برگزار کنندگان این نظرسنجی جامعه آماری این نظرسنجی  صد نفر در محدوده شهری هرسین، در محدوده سنی ۲۰ تا ۶۰ ساله، از خانم ها و آقایان. سعی شده است از اقشار مختلف مردم، بازاری کارمند ادارات مختلف دانشجویان خانمهای شاغل و خانه دار در نظرسنجی میدانی سوال پرسیده شود.

با توجه به اینکه تجربه نشان داده بیشتر رای دهندگان چند روز آخر قبل از انتخابات تصمیم نهایی خود را می گیرند و همچنین حدود پنجاه روز زمان به انتخابات باقی مانده و هنوز زمان تبلیغات قانونی فرا نرسیده است توزیع آرا ممکن است دچار تحولات چشمگیری شود و نتایج انتخابات در این حوزه بسیار پیچیده و غیر قابل پیش بینی می باشد.

مطالب مرتبط:

6 دیدگاه

  1. انتخاب برتر

    کنگاور اینفو شما چشم دیدن پیروزی آقای دکتر رضایی رو تو انتخابات نداری و تا میتونی داری افکار عمومی رو منحرف میکنی ولی مطمئن باش این بار مردم انتخاب خودشونوکردن و دکتر علی رضایی رو به مجلس میفرستن

    پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud