Header
Header
Header

برگزرای اولین جلسه هماهنگی جشنواره ورزشی کشتی زوران در کنگاور

 

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از آفتاب کنگاور؛حجت اله امیری معاون فرماندار کنگاور ضمن تقدیر  و تشکر ازعوامل این حرکت فرهنگی ورزشی و با ابراز رضایت از ثبت ملی ورزش زوران به نام کرمانشاه و مرکزیت کنگاور،اظهار داشت: کشتی زوران رشته ورزشی باستانی و ریشه داری است که با فرهنگ مردم کرمانشاه پیوند خورده است.

 

معاون فرماندار کنگاور به هیئت ورزش های روستایی عشایری ماموریت داد تا زیرساخت های مناسب را برای هرچه بهتر اجرا شدن اولین همایش کشوری زوران در کنگاور آماده کنند و با طرحی کارشتاسی شده همه جوانب را دز نظر بگیرند.

photo_2016-01-06_17-05-27

امیری با ابراز تاسف از نبود وضعیت اسکان مناسب برای میهمانان در کنگاور از مسئولان ادراه کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه خواست که در جهت برگزاری هرچه بهتر همایش زوران در کنگاور با اهتمام بیشتری این موضوع را مد نظر قرار دهند و همکاری لازم را انجام دهند.

 

وی از مسوولین حاضر در جلسه خواست با تمام توان در حفظ این دستاورد تلاش کنند و زمینه های برگزاری همایش فرهنگی ورزشی زوران در اردیبهشت ۹۵ را فراهم نمایند.

 

در ادامه جلسه،در خصوص مکان برگزاری مسابقه و نیز تشکیل کمیته های چندگانه جهت برگزاری مسابقات بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر گردید در جلسه آتی اطلاعات جامعی در این زمینه ارائه گردد.

 

زوران

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud