Header
Header
Header

روکش کامل آسفالت خیابان ها و معابر سطح شهرهای کنگاور و گودین

فرماندار شهرستان کنگاور از روکش کامل آسفالت خیابان ها و معابر سطح شهرهای کنگاور و گودین برای اولین بار خبر داد.

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایرنا شریف خسروی روز چهارشنبه در این باره افزود: با درخواست فرمانداری برای تامین قیر مورد نیاز آسفالت سطح شهرهای کنگاور و گودین، در نهایت اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با مساعدت تعهد نمود یک هزار تن قیر مورد نیاز آسفالت این شهرها را تامین کند.
وی هزینه ریالی تامین این مقدار قیر را ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: در واقع برای تامین قیر به منظور بهسازی وضعیت نامطلوب آسفالت خیابان ها و معابر کنگاور چانه زنی های فراوانی صورت گرفته است.
روکش آسفالت
فرماندار کنگاور اظهار داشت: حقوق شهروندی حکم می کند که معابر برای تردد ایمن و مناسب شهروندان فراهم شود و باید شهرداری در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکند.
مردم قدرشناس شهرستان کنگاور سال های متمادی است با کوچه های خاکی و چاله ها و پستی و بلندی های سطح شهرهای کنگاور و گودین دست و پنجه نرم می کنند.
با توجه به اینکه تامین قیر رایگان امید است شهرداری کنگاور هم با جدی گرفتن موضوع آسفالت خیابان ها و معابر شهرستان و قراردادن آن در اولویت کاری خود، هرچه سریعتر راهکارهای اجرایی شدن این نهضت آسفالت را بررسی و به سرانجام برساند.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud