Header
Header
Header

معاون فرماندار کنگاور: تکریم ارباب رجوع از وظایف دستگاه های دولتی است

حجت اله امیری معاون فرماندار کنگاور در جلسه حقوق شهروندی گفت اسلام تاکید زیادی بر رعایت حقوق افراد ، حتی دشمنان داشته است وآموزه های دین مبین به رعایت حقوق شهروندان و وظایفی که برعهده حاکمیت ونظام است تاکید دارد .‌

به گزارش کنگاور اینفو : امیری احیا و تقویت روح تعهد ووجدان کاری افراد در انجام امور و اجرای قوانین اجتماعی و سنجش میزان تاثیر گذاری برنامه های فرهنگی در تغییر رفتارهای نابهنجار را در کاهش مشکلات کنونی جامعه موثر دانست.

وی تصریح کرد: یکی از مصادیقی که همه باید به آن التزام داشته باشیم مساله نفوذ فرهنگ غربی و ماهواره ای از طرف دشمنان این آب و خاک است،لذا ضروری است با یک برنامه بلند مدت چاره ای اندیشید که روزی برسد مردم با اختیار خودشان ماهواره ها را خاموش کنند.
حجت اله امیری معاون فرماندار کنگاور

امیری تکریم ارباب رجوع را از وظایف دستگاه های دولتی دانست و گفت: نحوه برخورد و جوابگویی به مردم بسیار اهمیت دارد،ما نباید اجازه دهیم گرفتاری های شخصی و مشکلات زندگی بر محل کار و برخورد با ارباب رجوع تاثیر بگذارد.

در ادامه جلسه علی زارعی رئیس دانشگاه پیام نور کنگاور اظهار داشت: متاسفانه امروزه جوان هایی داریم که از لحاظ فعالیت های اجتماعی بسیار ضعیف هستند و به راحتی مورد حمله فکری قرار میگیرند.

وی یکی از مسائل مهم در زمینه فرهنگی را مساله حجاب دانست و گفت:با توجه به اینکه بد حجابی اثرات بسیار مخربی در نسل جدید دارد،دانشگاه پیام نور با داشتن ۸۰ درصد دانشجوی دختر،برنامه های متنوع فرهنگی در زمینه آگاه سازی جوانان در مساله حجاب برگزار کرده است.

زارعی از برپای نمایشگاه با موضوع عفاف و حجاب به صورت دائمی در دانشگاه پیام نور کنگاور خبر داد و گفت: این نمایشگاه بیشتر در مورد جوانان غربی می باشد که اسلام آورده اند و قبل از آن در وضعیت نامناسب بی حجابی به سر میبردند،لذا میتواند الگوی مناسبی برای کسانی باشد که بدحجابی یا بی حجابی را یک عمل مثبت میدانند.

وی از برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه خبر داد و گفت:دانشجویان میتوانند به صورت دسته هایی با گرایش های مختلف با یکدیگر به بحث و مناظره بپردازند که در این میان نتیجه مناسب از این گفتگو ها را منعکس و در اختیار دیگران قرار میگیرد.

وی خاطرنشان کرد:امیدواریم با حرکت هایی اینچنین برنامه های بلند مدت پیشرفت فکری فرهنگی را دنبال کنیم تا در آینده با جامعه ای مثبت اندیش و با فکر روبه رو باشیم.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud