Header
Header
Header

فرماندار کنگاور بر نوآوری در تدوین و اجرای برنامه های نوروز۹۵ تاکید کرد

فرماندار کنگاور بر استفاده از خلاقیت و نوآوری در تدوین و اجرای برنامه های نوروز ۹۵ از سوی دستگاه های اجرایی و متولیان تاکید کرد.

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایرنا شریف خسروی روز شنبه در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی کنگاور در سرسرای فرمانداری این شهر اظهار کرد: دستگاه های مربوطه در حوزه کاری خود در جهت جذب گردشگر کارهای نو اجرا کنند تا اثرگذاری بیشتری داشته باشد.
به گفته خسروی راه اندازی مهمانسراهایی در قالب خانه های قدیمی و تاریخی که باعث معرفی بیشتر آنها به جامعه گردشگران و مسافران خواهد شد می تواند از کارهای نو و جدیدی در حوزه گردشگری باشد.

شریف خسروی فرماندار کنگاور

شریف خسروی فرماندار کنگاور


وی با بیان اینکه کنگاور در سال گذشته عملکرد مناسبی در بین شهرستان های استان در جذب مسافران نوروزی داشته و موفق به کسب رتبه اول در استان شده است، تصریح کرد: امسال نیز همچون سال‏ قبل به منظور ارتقای سطح کیفی برنامه ها و ایجاد تسهیلات و خدمات جدید تلاش می‏کنیم و به دنبال تثبیت جایگاه اولی خود در استان هستیم.
فرماندار کنگاور در ادامه با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی تاثیر چشمگیری در اشاعه و ترویج رشته های صنایع دستی خواهد داشت افزود: امیدواریم برگزاری نمایشگاه در نوروز ۹۵ با کیفیت بهتری نسبت به سال گذشته در جهت معرفی دست ساخته های هنرمندان کنگاوری برگزار شود.
خسروی همچنین بر بازسازی فرهنگ بومی عشایری منطقه با بهره گیری از امکانات مناسب و در حد نو در محوطه معبد آناهیتا تاکید کرد.
فرماندار کنگاور با اشاره به اینکه ستاد فرصت مغتنمی برای شناساندن هر چه بیشتر قابلیت ها، ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان است تاکید کرد: دهیارانی که می پندارند روستای آنها مقصد گردشگران و مسافران نوروزی است برنامه و پیشنهادهای خود را در جلسه بعد عنوان کنند.
وی همچنین گفت: بانکها و موسسات مالی باید در خصوص تامین منابع مالی و همچنین آماده بودن خودپردازها در ایام نوروز برای ارائه خدمات به مسافرین و همشهریان بخصوص در بلوار اصلی شهر برنامه ریزی داشته باشند.
در این جلسه مقرر شد در اسفند ماه محلی در ورودی شهر از سمت همدان (میدان ولایت) به عنوان محل جدید استقرار ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان کنگاور جانمایی شود.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud