Header
Header
Header

رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور : تمام راه های اصلی و فرعی کنگاور باز است

رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری، تمام راه های اصلی و فرعی این شهرستان بازگشایی شد.
به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایرنا علی طاهرآبادی روز پنجشنبه با اشاره به اینکه در دو روز گذشته ۶۰ روستای کوهستانی کنگاور در محاصره برف بود که طی دیروز و دیشب راه ارتباطی این روستاها توسط نیروهای راهداری شهرستان بازگشایی شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور

رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور


وی اظهار کرد: راهداران این اداره با ۲۲ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک و ۲۹ پرسنل راهدار در قالب ۶ اکیپ راهداری در محورهای ارتباطی شهرستان مستقر هستند و با تلاش شبانه روزی آنان تمام محورهای ارتباطی شهرستان باز است و رفت و آمد در آنها جریان دارد.
طاهرآبادی با بیان اینکه وجود گردنه های بیدسرخ، کجاوه شکن و آران همچنین برودت هوای محل که جز نقاط سردسیر کشور می باشد نیاز به توجه ویژه مسئولان شهرستان و استان برای انجام امور راهداری بموقع دارد یادآور شد: این مهم مستلزم تامین اعتبار مورد نیاز و برنامه ریزی مستمر می باشد.
رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور از مردم خواست از تردد غیرضروری به ویژه در ساعات پایانی روز در راه های روستایی خودداری کنند.
شهرستان کنگاور دارای ۵۸۲ کیلومتر راه ارتباطی است که از این میزان ۴۲ کیلومتر بزرگراه، ۱۷ کیلومتر راه اصلی، ۲۰ کیلومتر راه فرعی و مابقی راه روستایی است.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud