Header
Header
Header

عملیات اجرایی دریاچه مصنوعی کنگاور آغاز شد

 

 کلنگ احداث دریاچه مصنوعی کنگاور با اعتبار اولیه یک میلیارد ریال روز شنبه طی مراسمی با حضور مسئولان به زمین زده شد.

 دریاچه کنگاور
به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایرنا شهردار کنگاور در این مراسم گفت: با توجه به مطالبه مردم، شورای اسلامی کنگاور و شهرداری تصمیم به احداث یک دریاچه مصنوعی در بوستان کوهستان این شهر گرفت.
اردشیر مولایی هدف از احداث این دریاچه را استفاده بهینه از اوقات فراغت جوانان و خانواده ها به صورت هدفمند بیان کرد و افزود: توسعه گردشگری موجب رونق اقتصادی؛ اجتماعی و فرهنگی جامعه می شود.
وی اظهار داشت: با راه اندازی این دریاچه شاهد اشتغالزایی برای افراد جویای کار و جذب گردشگر در مناطق گردشگرپذیر کنگاور خواهیم بود.
مولایی از تبدیل بوستان کوهستان به بوستان جزیره در آینده خبر داد و افزود: در صورت فراهم شدن شرایط جغرافیایی بوستان مذکور به بوستان جزیره تبدیل خواهد شد و با تحقق این مهم این بوستان در سطح کشور نمود خاصی پیدا می کند.
شهردار کنگاور در خصوص تامین آب این دریاچه مصنوعی نیز گفت: مجوز حفر یک حلقه چاه آب صادر شده که در هفته های آینده شروع به حفاری خواهیم کرد، ضمن اینکه آب چشمه های بلاتکلیف سطح شهر نیز مقرر شده به این دریاچه هدایت شود.

مطالب مرتبط:

1 دیدگاه

  1. ناشناس

    این چند روز مانده به انتخابات چه معجزاتی ما شاهد هستیم بیت المال را هدر ندهید مردم کنگاور خیلی فهیم می باشند. ولایت مدار هستند و پرشور در صحنه. به کوری چشم کوته نظران

    پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud