Header
Header
Header

کورس اسب‌دوانی غرب کشور با درخشش سوارکاران کنگاور و گودین برگزار شد

کورس اسب‌دوانی غرب کشور با حضور سوارکارانی از کنگاور و گودین در تویسرکان برگزار شد.

مسابقات کورس اسب‌دوانی غرب کشور با برگزاری یک‌دوره مسابقات به میزبانی شهرستان تویسرکان با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر مسابقات سوارکاری با حضور تیم های نهاوند، کنگاور، اسدآباد، سنندج، ملایر، همدان، کرمانشاه، گودین، اراک، بروجرد و … با حضور ۳۰ نفر شرکت کننده در ۳ گروه برگزار شد.
به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایسنا، این مسابقات به مناسبت دهه مبارک فجر و به میزبانی تویسرکان و هیئت همگانی این شهرستان برگزار شد.

کورس اسب‌دوانی غرب کشور

adsfg

کورس اسب‌دوانی غرب کشور

در این دوره از رقابت‌ها ۳۰ سوارکار در قالب تیم‌هایی از شهرستان‌های نهاوند، کنگاور، اسدآباد، سنندج، ملایر، همدان، کرمانشاه، گودین، اراک و بروجرد و در سه گروه شرکت کردند.

در پایان در گروه اسب های زیر ۵ سال مجید اصالت با اسب رز از کنگاور، جواد کیانی با اسب تندر از نهاوند ، رضا فرجی با اسب رها از اسد آباد به ترتیب اول تا سوم شدند.
در گروه اسب های بالای ۵ سال، ابراهیم گل بداغی با اسب شاهو از گودین، علیرضا سیاوشی با اسب تانک از تویسرکان، ابوذر اسدی با اسب دالآهو از کنگاور به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در گروه اسب های دوخون و عرب، عرفان قائد با اسب سزار از لرستان، جواد خدابخشی با اسب سلطان از تویسرکان، امیر گودرزی با اسب نوا از لرستان مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud