Header
Header
Header

شهردار کنگاور : انتخاب ۳۰ نقطه پرتردد شهری برای تبلیغات نامزدهای کنگاور

شهردار کنگاور با تأکید بر اینکه نصب اقلام تبلیغاتی روی دیوار ممنوع است گفت: ۳۰ نقطه پرتردد شهری برای تبلیغات نامزدهای کنگاور جانمایی شده است.

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایرنا اردشیر مولایی در این رابطه گفت: در این مکان ها سازه ‎های جدیدی نصب شده تا نامزدها اقدام به نصب اقلام تبلیغاتی خود بر روی آن کنند.
وی تصریح کرد: در روزهای پایانی هفته جاری این سازه ها در سطح شهر نصب می شود و برای هر کدام از نامزدها یک کد در نظر گرفته شده تا در محل مخصوص خود اقدام به تبلیغات کند.
4683
تبلیغات کنگاور
شهردار کنگاور با تأکید بر اینکه به دنبال ایجاد فضای مناسب و مساوی برای هر یک از نامزدها هستیم، افزود: در صورت توجه نکردن به تبلیغات در فضای مدنظر گزارشی از سوی شهرداری به فرمانداری ارسال می شود تا تدابیر لازم اتخاذ شود.
وی با بیان اینکه در سال‎های قبل در بحث تبلیغات شهری مشکل داشتیم، گفت: نظافت شهری دغدغه ماست و از همه نامزدها تقاضا داریم تنها از فضاهای شهری برای تبلیغات استفاده کنند.
شهردار کنگاور یادآور شد: براساس قانون هر نامزدی می تواند در هر نقطه شهری یک ستاد تبلیغاتی داشته باشد و تنها در مقابل آن ستاد اقدام به نصب بنر بزرگی از تصویر خود کند.
وی نصب بنر بزرگ نامزدها در سایر نقاط شهر را ممنوع دانست و گفت: نصب تصاویر نامزدها بر روی دیوارهای شهر تخلف بوده و پیگیری خواهد شد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud