Header

کیومرث امیرخانی در گفتگو با کنگاور اینفو : مسئولین اجرایی و کشوری را به منطقه خواهم آورد

 

در راستای آشنایی بیشتر مخاطبین وب سایت با کاندیداهای حوزه کنگاور صحنه و هرسین مصاحبه ی کوتاهی را با حجت الاسلام کیومرث امیر خانی قاضی خوشنام دادگاه های عمومی و انقلاب و کاندیدای انتخابات مجلس دهم در محل ستاد مرکزی این کاندیدا در شهر صحنه انجام داده ایم. مشروح این مصاحبه کوتاه :

 

امیرخانی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب حاج آقا امیرخانی
آقای امیرخانی از اینکه این فرصت را در اختیار ما برای این جلسه و مصاحبه کوتاه قرار دارید از شما سپاسگزاریم. خوشحالیم از اینکه با کاندیدایی که خود و حامیانش کم حاشیه ترین کاندیدا و اسوه اخلاق و تبلیغات سالم هستند گفتگو میکنم.
طبق رسم گذشته ی کنگاور اینفو تا کنون چند پرسش از کاندیداهای این حوزه پرسیده و پاسخ های آنها را برای مخاطبان کنگاور اینفو منتشر نموده ایم، این مصاحبه تا کنون با آقایان سلیمانی ، حسن زاده و رضایی نیز انجام شده و در طول دوماه گذشته از طریق وب سایت کنگاور اینفو منتشر شده است.


حاج کیومرث امیرخانی : با عرض سلام خدمت شما و تشکر از شما که چنین فرصتی را در اختیار بنده قرار داده اید و تشکر از اطلاع رسانی شما .

 

از نظر شما اصلی ترین مشکلات که گریبانگیر منطقه ماست چه چیزهایی هستند ؟ 

با توجه به شناختی که از قبل از منطقه و مشکلات مردم داشتم، همچنین در صدها جلسه ای که با مردم عزیز هر سه شهرستان داشتم اولین مشکل مردم منطقه که گریبانگیر خانواده ها و جوانان آنها شده است مشکل بیکاری می باشد. شاید در ابتدا بیکاری به عنوان یک مشکل مطرح شود اما در واقع یک مشکل نیست و خود مادر مشکلات و تبعات بعدی می باشد از تبعات این مشکل می توان به ایجاد معضلات دیگر مثل اعتیاد، مشکل در امر ازدواج ، طلاق، مهاجرت و غیره اشاره کرد که این ها همه مواردی است که امروز مردم ما با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

پس بدون شک مشکل اصلی همان بیکاری و تبعات آن می باشد اما یک مسئله دیگر وجود طرح های نیمه تمام در منطقه است که گاها قبل از بهره برداری به دلایل مختلف از جمله پایبند نبودن پیمانکاران به تعهدات، عدم کارشناسی صحیح پیش از اجرا و کمبود اعتبارات مسکوت مانده و با اینکه حجم عظیمی از بودجه های استان و منطقه را به خود اختصاص داده دستاوردی برای مردم نداشته است. پیگیری و تلاش برای به جریان انداختن چنین پروژه هایی یکی از اولویت های بنده در مجلس خواهد بود.

 

در صورت ورود به مجلس راهکار شما برای پیگیری مشکلات و رفع معضلات مردم چیست ؟

با توجه به اینکه متاسفانه منطقه ما نسبت به سایر مناطق دیگر کشور از توسعه کمتری برخوردار بوده است باید تا حد امکان این مسئله و مشکلات مردم را به گوش مسئولین اجرایی برسانیم شاید این کار بارها از طریق نگارش نامه و یا به صورت شفاهی انجام شده باشد ولی تاثیر چندانی نداشته است. راهکار مد نظر بنده برای پیگیری مشکلات دعوت از مسولین مختلف کشوری برای حضور در منطقه و لمس مشکلات و معضلات و عدم توسعه یافتگی منطقه می باشد. در صورتی که مردم افتخار خدمتگذاری در مجلس را به بنده دهند تمام تلاشم را بکار خواهم گرفت تا با همکاری دیگر نماینده های استان به صورت دوره ای و متناوب مسئولین مختلف اجرایی و کشوری را به استان و بخصوص شهرستان های کنگاور صحنه و هرسین دعوت نمایم تا از نزدیک مشکلات مردم را لمس کرده و روند رشد و توسعه منطقه را تسریع نمایند.

 

یکی از نمایندگان ادوار گذشته در منطقه مشکل اصلی رفع مشکلات منطقه را عدم همکاری خود مردم برای رفع مشکلات اعلام کردند نظر شما در این رابطه چییت آیا مشکلات فرهنگی باعث دیگر مشکلات شده و ابتدا نیاز به اصلاحات فرهنگی داریم یا خیر ؟

به نظر بنده یکی از پاکترین و بهترین مردم در کشور و متاسفانه مظلوم ترین مردم، مردم منطقه ما می باشد مردمی که سهم کمتری از ثروت های ملی برده و باید تلاش شود که حقوق از دست رفته آنها به دستشان بازگردانده شود و شرایط اقتصادی که در شان مردم است فراهم شود، مردم ما مردم ساده زیست و قانعی هستند که همیشه و با همه مشکلات شاکر خداوند و خدمتگذار به کشور و نظام جمهوری اسلام  بوده و هستند.

به نظر بنده مردم ما در عرصه های مختلف نشان دادند که آماده جان فشانی و خدمتگذاری برای کشور هستند و لذا در کارهای عام المنفعه نیز پیش قدم خواهند شد و همکاری لازم را خواهند داشت. باید مواظب بود در صورتی که طرحی در منطقه ای قرار است اجرایی شود کسانی که در این طرح همکاری می کنند مثلا زمین یا امکانات خود را در اختیار یک کار اجرایی قرار می دهند متضرر نشده و از کسانی باشند که از مزایای این طرح بهره مند شود. مثلا در صورتی که زمین کشاورزی که چندین خانواده از کار برروی آن معیشت می کنند قرار است به یک واحد تولیدی تبدیل شود باید منافع این خانواده در آن طرح حفظ شود تا آسیبی به آنها و زندگیشان وارد نشود.

 

الگوی شما در عرصه های سیاسی و در صورت راهیابی به مجلس چه کسی خواهد بود ؟

بنده دو الگو برای خود قرار داده و از آنها پیروی می کنم الگوی بنده در امر نمایندگی و در مجلس آیت الله مدرس و در خدمتگذاری شهید رجایی می باشد.

 

با تشکر از شما که در این فرصت محدود یک هفته ای تبلیغات وقت ارزشمند خود را در اختیار ما قرار دادید. برای شما آرزوی موفقیت داریم.

 مدیریت وب سایت اطلاع رسانی کنگاور اینفو

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

4 دیدگاه

 1. ناشناس

  واقعا عالی بود همچنین که معلوم بود و به صادق بودن ایشان اعتقاد داشتم اکنون بر این اعتقادم افزون گردید.
  واقعا اگر کسی بتونه حق مردم این منتطقه که چند سالی هست مظلومانه از بساری از امکانات محروم بوده رو بگیره اون فقط اقای امیر خانیه.
  بیاید برای یک بار هم شده درست انتخاب کنیم.

  پاسخ
 2. فریادی ازصحنه

  سلام مردم صحنه کنگاوردینورهرسین بیستون توروخداچشم گوشتان رابازکنید بیایید دقیقه ۹۰درست انتخاب کنیم کاری نکنیم که بعدپشیمان بشیم که آنموقع بفهمیم باخود چه کرده آیم پشیمانی سودی نداره آب ریخته جمع نمیشه دیگه بیاییدنوگراباشیم نه تصمیم ایل قبایل کاندیدها گذشته هیچ واسه ماانجام ندادن پس اشتباه گذشته تکرارنکنیدباسوادهای جامعه که مثل من بیکاریدپس انتخاب جدیدانجام دهید آقای امیرخانی آمده کمک ماجوانان پس شماهم کمکش کنید خواهشا آینده خودمان بااین آقابسازیم یاعلی بگیدباهاش همکاری کنید

  پاسخ
 3. هرسین

  مردم فهیم و آگاه منطقه دیگه فهمیدن که آزموده را آزمودن خطاست به نظر بنده به عنوان یک شهروند هرسینی یک کاندید قبل از هر چیزی باید برنامه داشته باشه با توجه به شناختی که بنده از سایر کاندیدا ها پیدا کردم ، بیشترین طیف افراد دانشگاهی و مدیران با تجربه در حال حاضر با حاج آقا امیرخانی کار می کنند آیا بهتر نیست یک تجدید نظر در انتخاب های خودمان داشته باشیم فقط به خاطر آباد کردن شهرمان ….

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud