Header
Header
Header

گزارش ویژه کنگاور اینفو از غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری +تصاویر

نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از ۲۷ تا ۳۰ بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور پررنگ استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش کنگاور اینفو در این نمایشگاه نمایندگان استانها به معرفی جاذبه های گردشگری و صنایع دستی مناطق خود پرداختند که در این میان استان کرمانشاه نیز حضور خوبی در این نمایشگاه داشت.

علیرضا مرادی معاون گردشگری استان کرمانشاه، در مصاحبه با خبرنگار کنگاور اینفو در باره حضور استان کرمانشاه در نمایشگاه گفت: اجرای موسیقی زنده و پذیرایی با دم نوش های گیاهی و شیرینی های خاص استان(نان برنجی، نان خرمایی، کاک …) و اجرای گروه حرکات موزون ( هلپرکی) بر روی استیج نمایشگاه جاذبه خاصی برای بازدید کنندگان ایجاد کرده است و موجب اسقبال گسترده بازدیدکنندگان شده این غرفه را در میان سایر استان ها متمایز کرده است.

در این نمایشگاه هریک از استانها در غرفه های مربوط به استان خود جاذبه های گردشگری، سبک زندگی،نوع پوشش، غذاهای مخصوص و فرهنگ و آداب رسوم ویژه مناطق خود را به بازدیدکنندگان معرفی کردنند و طبق برنامه هر استان برنامه ویژه خود را بر روی استیج اصلی سالن نمایشگاه اجرا کرد.

اجرای موسیقی کردی، غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری

اجرای موسیقی کردی، غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری

20160219_150552

20160219_150649

20160219_151645

علیرضا مرادی معاون گردشگری استان کرمانشاه و مهدی خالوندی مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه

علیرضا مرادی معاون گردشگری استان کرمانشاه و مهدی خالوندی مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه

20160219_152857

20160219_152930

20160219_154739

غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری

غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری

مهدی خالوندی مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه نیز در گفت وگو با کنگاور اینفو اعلام کرد با توجه به استقبال بی نظیر از غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری امیدواریم با معرفی مناسب چهره استان کرمانشاه نوروز امسال شاهد رونق بیش از پیش صنعت گردشگردی در استان باشیم.

در روز پایانی که با اوج حضور بازدیدکنندگان همراه بود برنامه های استان کرمانشاه ،خوزستان و آذربایجان شرقی اجرا شد.

کنگاور اینفو –

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud