Header
Header
Header

اولین دوره مسابقات کبدی مدارس ابتدایی کرمانشاه برگزار شد.

متن برجسته

به گزارش کنگاور انفو به نقل از روابط عمومی فدراسیون کبدی ٬ هیئت کبدی کرمانشاه به منظور توسعه و تعمیم رشته کبدی در سطح استان با همکاری آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگاور نخستین دوره مسابقات کبدی مدارس ابتدایی کرمانشاه را با هدف کشف استعداد های جدید با حضور ۹ مدرسه طی روزهای ۱۱ و ۱۲ اسفند ماه در شهرستان کنگاور برگزار کرد.

کبدی

این مسابقات که با استقبال دانش آموزان مقطع ابتدایی و خانواده های دانش آموزان همراه بود ۹ مدرسه به نام های شهید اشرفی ٬ گلستان ۱ ٬ شهید موسوی ٬ شهید رجایی ٬ شهید عراقی ٬ گلستان ۲ ٬ والفجر ٬ صیاد شیرازی و شهید توسلی در مدت ۲ روز برگزار شد که در پایان مدرسه شهید عراقی به مقام اول ٬ والفجر به مقام دوم و دو مدرسه صیاد شیرازی و شهید توسلی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در پایان مسابقات مراد کرمی رئیس هیئت کبدی کرمانشاه به همراه مسئولین اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش شهرستان کنگاور کاپ ٬ مدال و احکام قهرمانی تیم های برتر را اهداء کردند.
گفتنی است مربیان کبدی استان کرمانشاه هم در این مسابقات حضور داشتند تا دانش آموزان مستعد در کبدی را برای تمرینات اصولی و استاندارد شناسایی کنند.

مطالب مرتبط: