Header
Header
Header

حاج حسن سلیمانی در جمع مردم کنگاور : رای به بنده رای به وحدت ، خدمت و تبعیت مطلق از ولایت فقیه می باشد

به گزارش کنگاور اینفو حاج حسن سلیمانی منتخب مردم شهرستان های کنگاور صحنه و هرسین در مجلس دهم امروز در مراسمی در مسجد صاحب الزمان کنگاور به تقدیر و تشکر از مردم شهرستان کنگاور پرداخت.

خلاصه ای از صحبت های ایشان در این جلسه :

با عرض تبریک به مقام معظم رهبری و دیگر کاندیداها و حامیان آنها که زحمات بسیاری را متحمل شدند تا این انتخابات سالم و پرشور برگزار گردید همچنین به همه مردم کنگاور تبریک عرض می کنم. به شما عزیزانی که با نیت خدمت به منطقه و کشور عزیز اسلامی به بنده رای داده اید و همچنین کسانی که به بنده رای نداده اند تبریک عرض کرده و بنده خدمتگذار همگی خواهم بود و از همین جا اعلام می کنم رای به من، رای به خدمت به نظام اسلامی، رای به تبعیت مطلق از ولایت فقیه و رای به وحدت می باشد. از این به بعد بحث های سیاسی را باید به فراموشی بسپاریم و همه ید واحد هستیم . بنده نوکر و برادر دیگر کاندیداها و همه مردم کنگاور هستم چه به بنده رای داده باشند چه نداده باشند.

 

photo_2016-03-11_23-05-46

از این به بعد باید در کنار یکدیگر و با فکری واحد و اقدامی واحد برای خدمت به مردم شریف، انسان، مسلمان و متعهد کنگاور باشیم و کاری بکنیم که مسئولین اجرایی و اداری در مقابل مردم مسئول و پاسخگو باشند. همه باید در دست هم کار بزرگی انجام دهیم تا اثری بزرگ و انسانی داشته باشد کاری که به رفع بیکاری کمک کند و سرمایه گذاری را افزایش دهد. باید با احترام متقابل و حفظ ارزشها اخلاقی و انسانی و احترام به همه قوا و مسولین در کنار هم به مردم خدمت کنیم اگر خدمت کردیم مورد رضای خداست و اگر خدمت نکردیم مورد لعنت خدا خواهد بود.

از خدا می خواهم به همه عزیزانی که در این انتخابات تلاش کردند، زحمت کشیدند پاداش خیر بدهد و پاداش خود را از خداوند بگیرند و در کنار هم بتوانیم به گونه ای به مردم و کشور خدمت کنیم که داخل ثواب خیر این خدمت باشیم و خداوند ، مردم و شهدا و همچنین ارزشی ها و جوانان از ما راضی باشند و کسی را دل شکسته نکنیم.

۲۰۱۶۰۳۱۱_۱۵۳۷۳۲

من به عنوان برادر کوچک ، خدمتگذار و امربر شما در مجلس وظیفه من این است که به همه احترام بگذارم حرف دل من هم پیشرفت و آبادانی منطقه و علی الخصوص کنگاور می باشد. من دست همه شما عزیزان و کسانی که زحمت کشیده اند را می بوسم و دست نیاز به سمت خداوند و شما عزیزان برای کمک دراز می کنم و از شما میخواهم در کنار بنده باشید تا در کنار هم خدمتگذار همه باشیم و از خدا می خواهم که کمک کند بنده فراموشکار نباشم و فراموش نکنم زحمات شما را و دچار غرور و منیت نشوم و همه با هم متواضع و نوکر مردم باشیم و خداوند به ما کمک کند تا بنوانیم بدون خستگی و منت این چهار سال را به اتمام برسانیم و شرمنده مردم نباشم و همه آنچه را که در این مدت گفته ام بتوانم در این چهار سال برای مردم به انجام برسانم.

 

در حاشیه این دیدار مردمی خبرنگار کنگاور اینفو مصاحبه ای کوتاه در ارتباط با مسایل و مشکلات اصلی شهر کنگاوربا ایشان انجام داده اند که به زودی منتشر خواهد شد.

 

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

 

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud