Header
Header

افزایش فرصت اشتغال‌زایی با برپایی بازارچه صنایع دستی در کنگاور

افزایش فرصت اشتغال‌زایی با برپایی بازارچه صنایع دستی در کنگاور

فرماندار شهرستان کنگاور گفت: با برپایی بازارچه صنایع دستی در کنار معبد آناهیتای کنگاور علاوه بر نمایش تولیدات بومی، فرصت اشتغال‌زایی فراهم می‌شود.
به گزارش کنگاور اینفو به نقل از تسنیم، شریف خسروی از خدمات رایگان شهرداری شهرستان کنگاور به مهمانان نوروزی خبر داد و اظهار داشت: با بازسازی زندگی عشایری، تهیه و فروش لبنیات محلی در کنار معبد آناهیتا قابلیت گردشگری شهرستان کنگاور به مهمانان نوروزی نمایش داده می‌شود.
فرماندار کنگاور

فرماندار شهرستان کنگاور با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی از سوی فرمانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی اندیشیده شده است افزود: تعدادی از مدارس، خانه معلم، ساختمان قدیمی شهرداری و تعدادی سیاه چادر دارای امکانات برای اسکان مسافران تجهیز شده است.
بازار بهاره کنگاور

وی با بیان اینکه مهمانان نوروزی از خدمات شهرداری به طور رایگان و از محل‌های اسکان آموزش و پرورش با تخفیف‌های ویژه بهره‌مند می‌شوند، افزود: شهرستان کنگاور نخستین ورودی استان کرمانشاه است و به دلیل وجود مسافران عبوری، بنابر پیش‌بینی‌ها میزبان بیش از ۲۰ هزار مسافر خواهد بود.
خسروی درباره تأمین امنیت مسافران در ایام نوروز گفت: نیروی انتظامی شهرستان تا پایان تعطیلات نوزوزی در آماده باش کامل هستند و امنیت صد در صد مسافران را تأمین می‌کنند.
وی با بیان اینکه امید داریم در ایام تعطیلات هیچیک از شهروندان دچار تخلف رانندگی نشوند، عنوان کرد: در جلسه فرمانداری با پلیس راهنمایی و رانندگی تصمیم گرفته شد که غیر از تخلفات حادثه‌ساز، سایر تخلفات با یک تذکر از سوی پلیس حل و فصل شود.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud