Header

اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی + تعداد آرا

 

 

به گزارش کنگاور اینفو به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده اند، به شرح ذیل بر اساس اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور اعلام می شود:

۱- درحوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه آقای فرهاد فلاحتی از مجموع ۸۵۲۱۶ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۰۰۱۲رأی

 

۲- درحوزه انتخابیه تویسرکان آقای محمد مهدی مفتح از مجموع ۵۲۹۹۰ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۹۶۲۳ رأی

 

۳- درحوزه انتخابیه شهربابک آقای علی اسدی کرم از مجموع ۴۴۸۶۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۶۹۵۶ رأی

 

۴- درحوزه انتخابیه کلیبر، خدا آفرین و بخش خوراند آقای قلی اله قلی زاده از مجموع ۶۱۷۱۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۶۹۳۶ رأی

 

۵- در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان آقای محمد حسینی با کسب ۱۳ هزار و ۴۲ رای از مجموع ۴۸ هزار و ۴۶۳ آرای صحیح ماخوذه

 

۶- در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر آقای مرتضی صفاری نطنزی با کسب ۹ هزار و ۸۴۲ رای از مجموع ۳۷ هزار و ۶۴۴ آرای صحیح ماخوذه

 

۷- در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک آقای عباسعلی پوربافرانی از مجموع ۳۹ هزار و ۵۲۹ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۱۱ هزار و ۱۵۴ رای

 

۸- در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر آقای شهباز حسن پوربیگلری از مجموع ۱۴۴هزار و ۷۰۱ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۵۴ هزار و ۹۷۰ رای

 

۹- در حوزه انتخابیه اردستان، آقای سیدصادق طباطبایی نژاد از مجموع ۳۰ هزار و ۷۵ ارای صحیح ماخوذه با کسب ۱۶هزار و ۱۰۰رای

 

۱۰- در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان آقای سیدکمال الدین شهریاری از مجموع ۸۵ هزار و ۱۶ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۵۴ هزار و ۲۰۸ رای

 

۱۱- در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه آقای قاسم ساعدی از مجموع ۶۸ هزار و ۵۳ آرای صحیح ماخوذه با کسب ۲۰هزار و ۶۴۳ رای

 

۱۲- در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان آقای حسین امیری خامکانی از مجموع ۷۹هزار و ۵۸۹آرای صحیح ماخوذه با کسب ۳۵ هزار و ۶۹۱ رای

 

۱۳- درحوزه انتخابیه گرمی آقای سید حمایت میرزاده از مجموع ۴۷۸۰۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب۲۱۳۹۹ رأی

 

۱۴- درحوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع ۸۴۹۲۵ آرای صحیح مأخوذه آقایان منصور مرادی با کسب ۱۵۸۱۵ رأی و امید کریمیان با کسب ۱۲۸۱۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۵- درحوزه انتخابیه خرمشهر آقای عبداله سامری از مجموع ۶۰۵۴۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۹۳۱۸ رأی

 

۱۶- درحوزه انتخابیه بندرلنگه ، بستک و پارسیان از مجموع ۱۲۴۳۴۲ آرای صحیح مأخوذه آقایان خالد زمزم نژاد با کسب ۲۹۹۷۷ رأی و احمد جباری با کسب ۲۹۱۵۰ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۷- درحوزه انتخابیه دامغان آقای ابوالفضل حسن بیگی از مجموع ۴۹۴۰۲ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۷۲۴۴ رأی

 

۱۸- درحوزه انتخابیه بروجن از مجموع ۶۴۱۸۲ آرای صحیح مأخوذه خانم خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب ۱۴۶۴۲ رأی و آقای علی نادری فرد با کسب ۱۰۱۰۸ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۹- درحوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع ۱۲۲۶۲۴ آرای صحیح مأخوذه خانم شهلا میرگلوبیات با کسب ۲۳۸۸۱ رأی و آقای محمد رضا منصوری با کسب ۲۲۷۶۲ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۲۰- درحوزه انتخابیه اقلید آقای سید حسین افضلی از مجموع ۵۵۹۷۲ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۰۸۸۳ رأی

 

۲۱- درحوزه انتخابیه بیجار آقای حمد اله کریمی از مجموع ۴۸۶۵۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۵۹۱۹ رأی

 

۲۲- درحوزه انتخابیه قروه و دهگلان آقای علی محمد مرادی از مجموع ۹۷۰۲۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۹۳۰۲ رأی

 

۲۳- درحوزه انتخابیه مرند وجلفا از مجموع ۱۵۸۳۲۴ آرای صحیح مأخوذه آقای کریم شافعی با کسب ۲۹۶۷۲ رأی و آقای محمد حسن نژاد با کسب ۲۹۰۶۳ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۲۴- درحوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ آقای محمد علی پور مختار از مجموع ۱۴۲۳۶۶ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۹۷۲۵ رأی

۲۵- درحوزه انتخابیه آستانه اشرفیه آقای محمد حسین قربانی از مجموع ۵۴۵۷۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۹۳۱۱ رأی

 

۲۶-درحوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال آقای محمود شکری از مجموع ۱۸۲۵۹۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۸۸۸۶ رأی

 

۲۷- درحوزه انتخابیه رزن از مجموع ۶۳۸۲۰ آرای صحیح مأخوذه آقایان حسن لطفی با کسب ۱۵۰۱۳ رأی و عطا اله سلطانی صبوربا کسب ۱۴۸۹۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۲۸-درحوزه انتخابیه سلماس از مجموع ۹۸۸۵۸ آرای صحیح مأخوذه آقایان رسول جلایر سرنقی با کسب ۱۸۳۲۱ رأی و شهروز برزگر کاشانی با کسب ۱۶۴۶۳ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۲۹- درحوزه انتخابیه شوش آقای سید راضی نوری از مجموع ۹۰۹۶۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۷۷۶۴ رأی

 

۳۰- درحوزه انتخابیه مبارکه خانم زهرا سعیدی مبارکه از مجموع ۶۶۳۴۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۰۴۶۳ رأی

 

۳۱- درحوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار آقای حسینعلی حاجی دلیگانی از مجموع ۱۱۶۸۸۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۶۰۴۱۱ رأی

 

۳۲-درحوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار آقای علی بختیار از مجموع ۵۲۶۵۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۴۳۷۱ رأی

 

۳۳-درحوزه انتخابیه مهاباد آقای جلال محمودزاده از مجموع ۸۵۷۹۶ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۶۸۵۶ رأی

 

۳۴- درحوزه انتخابیه گرمسار و آرادان آقای غلامرضا کاتب از مجموع ۴۴۹۴۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۳۶۶۸ رأی

 

۳۵- درحوزه انتخابیه دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره از مجموع ۱۰۲۴۹۲ آرای صحیح مأخوذه آقایان شادمهر کاظم زاده با کسب ۲۵۵۲۲ رأی و علی محمد احمدی با کسب ۲۲۷۴۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۳۶-درحوزه انتخابیه لنجان آقای محسن کوهکن ریزی از مجموع ۱۱۳۸۱۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۸۱۷۷ رأی

 

۳۷-درحوزه انتخابیه خواف و رشتخوار آقای محمود نگهبان سلامی از مجموع ۱۱۳۳۵۷ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۴۳۷۹ رأی

 

۳۸-درحوزه انتخابیه صومعه سرا آقای سید کاظم دلخوش اباتری از مجموع ۸۳۰۴۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۵۹۰۶ رأی

 

۳۹- درحوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از مجموع ۱۴۲۰۵۵ آرای صحیح مأخوذه آقایان مهدی دوات گری با کسب ۲۹۰۶۶ رأی و محمد علی حسین زاده با کسب ۲۶۵۱۲ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۴۰-درحوزه انتخابیه خمینی شهر آقای سید محمد جواد ابطحی از مجموع ۱۰۵۷۷۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۵۵۱۴ رأی

 

۴۱-درحوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش آقای جمشید جعفر پور از مجموع ۱۱۳۷۱۶ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۸۷۶۶ رأی

 

۴۲- درحوزه انتخابیه ملایر آقای محمد کاظمی از مجموع ۱۳۳۵۸۲ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۵۲۸۲ رأی به مجلس راه یافت و آقایان احد آزادی خواه با کسب ۲۹۸۷۲ رأی و علیرضا امامی با کسب ۲۱۰۳۲ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۴۳-درحوزه انتخابیه زاهدان از مجموع ۲۲۳۲۶۲ آرای صحیح مأخوذه آقای علیم یارمحمدی با کسب ۹۸۱۹۱ رأی و آقای حسینعلی شهریاری با کسب ۸۶۰۹۸ رأی

 

۴۴-درحوزه انتخابیه سپیدان آقای سید علاء الدین خادم از مجموع ۷۷۴۰۲ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۷۷۷۷ رأی

 

۴۵-درحوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل آقای ذبیح نیک فر لیالستانی از مجموع ۹۱۸۶۰ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۷۳۴۱ رأی

 

۴۶-درحوزه انتخابیه رودسر و املش آقای اسدا… عباسی از مجموع ۱۰۸۸۴۰ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۰۳۴۵ رأی

 

۴۷- درحوزه انتخابیه نی ریز و استهبان از مجموع ۹۸۷۷۳ آرای صحیح مأخوذه آقایان اصغر مسعودی با کسب ۱۸۳۵۴ رأی و فرهاد طهماسبی با کسب ۱۶۳۳۰ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۴۸-درحوزه انتخابیه اسفراین آقای هادی قوامی از مجموع ۷۱۶۰۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۴۱۹۵ رأی

 

۴۹-درحوزه انتخابیه تفت و میبد آقای کمال دهقانی فیروز آبادی از مجموع ۶۸۳۳۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۷۴۸۰ رأی

 

۵۰-درحوزه انتخابیه لردگان آقای محمد خالدی سردشتی از مجموع ۱۲۷۵۴۷ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۸۷۵۱ رأی

 

۵۱-درحوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری از مجموع ۱۴۰۷۰۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۵۸۶۷۰ رأی

 

۵۲-درحوزه انتخابیه کرمان و راور از مجموع ۳۰۶۹۳۴ آرای صحیح مأخوذه آقای محمد رضا پور ابراهیمی داورانی با کسب ۱۵۷۴۵۰ رأی و آقای محمد مهدی زاهدی با کسب ۱۰۸۳۱۶ رأی

 

۵۳-درحوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز آقای جلیل رحیمی جهان آبادی از مجموع ۱۹۹۷۳۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۰۸۹۳۴ رأی

 

۵۴-درحوزه انتخابیه اردل،فارسان،کوهرنگ و کیار از مجموع ۱۵۱۲۷۱ آرای صحیح مأخوذه آقای علی کاظمی بابا حیدری با کسب ۲۱۹۵۶ رأی و آقای قدرت اله حمزه شلمزاری با کسب ۱۸۱۹۷ رأی به مرحله دوم راه یافت.

 

۵۵-درحوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای حبیب اله نیکزاده پناه از مجموع ۱۳۹۴۲۷ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۷۲۹۸۵ رأی

 

۵۶-درحوزه انتخابیه نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین زاده از مجموع ۱۱۸۶۲۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۶۱۹۷۲ رأی

 

۵۷-درحوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان آقای اردشیر نوریان از مجموع ۱۵۲۰۵۰ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۲۱۵۲ رأی

 

۵۸- درحوزه انتخابیه شبستر از مجموع ۷۶۲۲۵ آرای صحیح مأخوذه خانم معصومه آقاپور علی شاهی با کسب ۱۲۳۱۴ رأی و آقای علی علیلو با کسب ۸۵۱۱ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۵۹-درحوزه انتخابیه بستان آباد آقای محمد وحدتی هلان از مجموع ۶۲۷۲۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۰۰۰۶ رأی

 

۶۰-درحوزه انتخابیه فلاورجان آقای سید ناصر موسوی لارگانی از مجموع ۹۷۱۷۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۵۶۲۰۸ رأی

 

۶۱-درحوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای علی محمد شاعری از مجموع ۱۶۷۶۶۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۷۰۴۰۳ رأی

 

۶۲- در حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ و تکاب از مجموع ۲۲۱۳۰۱ آرای صحیح مأخوذه آقایان همایون هاشمی با کسب ۵۱۴۸۸ رأی و محمد میرزایی با کسب ۴۹۸۴۶ رأی و جهانبخش محبی نیا با کسب ۴۸۱۳۶ رأی و مهدی عیسی زاده با کسب ۴۳۴۶۱ رأی به دوره دوم راه یافتند.

 

۶۳- درحوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری از مجموع ۱۴۰۷۰۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۵۸۶۷۰ رأی

 

۶۴- درحوزه انتخابیه لنگرود آقای مهرداد بائوج لاهوتی از مجموع ۷۵۷۳۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۸۸۴۶ رأی

 

۶۵- درحوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از مجموع ۲۴۶۰۷۴ آرای صحیح مأخوذه آقای عبدالغفور امانزاده با کسب ۴۷۸۹۴ رأی و آقای نور محمد تربتی نژاد با کسب ۴۷۴۶۷ رأی و آقای نبی هزار جریبی با کسب ۴۵۰۹۴ رأی و آقای سید علی طاهری با کسب ۴۳۳۰۱ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۶۶- درحوزه انتخابیه نهاوند آقای حسن بهرام نیا از مجموع ۹۰۴۳۲ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۱۱۳۲ رأی

 

۶۷- درحوزه انتخابیه لامرد و مهر آقای سید محسن علوی از مجموع ۸۴۵۹۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۰۴۱۴ رأی

 

۶۸- درحوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن آقای بهروز بنیادی از مجموع ۱۶۲۲۱۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۸۶۶۰ رأی

 

۶۹- درحوزه انتخابیه آستارا آقای ولی داداشی از مجموع ۴۹۷۲۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۴۱۷۳ رأی

 

۷۰- درحوزه انتخابیه آمل آقای عزت اله یوسفیان ملا از مجموع ۱۸۱۹۶۷ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۸۴۴۵۳ رأی

 

۷۱- درحوزه انتخابیه الیگودرز آقای محمد خدابخش از مجموع ۷۱۲۰۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۰۹۹۱ رأی

 

۷۲- درحوزه انتخابیه شیروان آقای عبدالرضا عزیزی از مجموع ۸۰۱۱۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۷۱۷۹ رأی

 

۷۳- درحوزه انتخابیه قصرشیرین،سرپل ذهاب وگیلانغرب آقای فرهاد تجری از مجموع ۱۰۸۶۹۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۰۷۳۱ رأی

 

۷۴- درحوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار از مجموع ۱۲۷۸۷۹ آرای صحیح مأخوذه آقای ایرج بیگدلو با کسب ۲۰۴۹۹ رأی و آقای شکور پورحسین شقلان با کسب ۱۷۴۷۵ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۷۵- درحوزه انتخابیه نور و محمودآباد آقای علی اسماعیلی از مجموع ۱۳۶۳۳۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۶۸۹۱ رأی

 

۷۶- درحوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ،پلدشت ، شوط از مجموع ۱۰۹۷۶۱ آرای ماخوذه صحیح آقایان عین اله شریف پور با کسب۲۷۷۹۹ رای و محرم اکبرزاده با کسب ۲۰۸۸۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۷۷- درحوزه انتخابیه بوکان از مجموع ۱۰۶۶۰۹ آرای ماخوذه صحیح آقای محمدقسیم عثمانی با کسب ۴۷۱۶۲ رای حائز اکثریت آراء شد.

 

۷۸- درحوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر آقای اقبال محمدیان از مجموع ۹۹۱۵۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۵۴۵۵ رأی

 

۷۹- درحوزه انتخابیه ملکان آقای سلمان خدادادی از مجموع ۶۶۶۹۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۳۱۳۲ رأی

 

۸۰- درحوزه انتخابیه اهر و هریس از مجموع ۷۹۸۹۵ آرای صحیح مأخوذه آقای بیت اله عبدالهی با کسب ۱۷۰۷۲ رأی و آقای مهدی حسینیان سراجه لو با کسب ۱۳۳۴۳ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۸۱- درحوزه انتخابیه خوی و چایپاره آقای سیدتقی کبیری از مجموع ۱۹۲۰۲۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۷۳۶۹۴ رأی

 

۸۲- درحوزه انتخابیه یزد و اشکذر و ندوشن آقای سید ابوالفضل موسوی بیوکی از مجموع ۲۴۷۲۵۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب۱۲۴۴۴۸ رأی

 

۸۳- درحوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات و زاوه از مجموع ۱۶۷۳۹۱ آرای صحیح مأخوذه آقایان سعید باستانی با کسب ۳۹۵۷۱ رأی و ابوالقاسم خسروی سهل آبادی با کسب ۳۱۳۱۷ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۸۴- درحوزه انتخابیهابهر و خرمدره و سلطانیه از مجموع ۱۲۴۴۴۸ آرای صحیح مأخوذه آقایان محمد عزیزی با کسب۲۵۳۲۴ رأی و محمد رضا خالمحمدی خرمی با کسب ۲۵۰۳۷ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۸۵- درحوزه انتخابیه سراوان ، سیب و سوران و مهرستان آقای محمد باسط درازهیاز مجموع ۱۲۲۱۴۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب۶۰۳۴۷ رأی

 

۸۶- درحوزه انتخابیه زنجان و طارم از مجموع ۲۲۴۱۰۰ آرای صحیح مأخوذه آقایان سید افضل موسوی با کسب ۵۲۳۵۱ رأی و فریدون احمدی با کسب ۵۰۳۷۹ رأی و علی وقف چی با کسب ۳۳۶۹۵ رأی و کریم خان محمدی با کسب ۳۱۹۱۰ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۸۷- درحوزه انتخابیه خدابنده از مجموع ۹۳۲۵۹ آرای صحیح مأخوذه آقایان سید البرز حسینی با کسب ۱۶۴۳۰ رأی و احمد بیگدلی با کسب ۱۶۳۰۰ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۸۸- درحوزه انتخابیه ماهنشان ، ایجرود ، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق آقای سید مرتضی خاتمی از مجموع ۵۴۶۹۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۳۸۷۵ رأی

 

۸۹- درحوزه انتخابیه شوشتر و گتوند آقای سهراب گیلانی از مجموع ۱۳۱۴۱۷ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۶۹۱۴ رأی

 

۹۰- درحوزه انتخابیه اندیمشک آقای فریدون حسنوند از مجموع ۹۶۰۹۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۹۰۹۳ رأی

 

۹۱- درحوزه انتخابیه خمین آقای محمد ابراهیم رضایی از مجموع ۴۹۳۱۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۲۶۶۴ رأی

 

۹۲- درحوزه انتخابیه شازند از مجموع ۶۸۴۷۴ آرای صحیح مأخوذه آقایان صاحبعلی غفاری با کسب ۱۵۷۱۹ رأی و علی ابراهیمی با کسب ۱۱۵۸۳ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۹۳- درحوزه انتخابیه گچساران و باشت آقای غلامرضا تاج گردون از مجموع ۸۹۷۳۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۶۶۱۰۳ رأی

 

۹۴- درحوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم آقای عبدالحمید خدری از مجموع ۱۴۱۰۶۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۱۹۲۲ رأی

 

۹۵- درحوزه انتخابیه دشتستان آقای محمدباقر سعادت از مجموع ۱۰۶۳۱۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۶۹۱۶ رأی

 

۹۶- درحوزه انتخابیه زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون از مجموع ۱۸۶۶۹۶ آرای صحیح مأخوذه آقای حبیب اله دهمرده با کسب ۱۱۴۴۳۹ رأی و احمد علی کیخا با کسب ۶۴۹۵۰ رأی

 

۹۷- درحوزه انتخابیه ساری و میاندورد از مجموع ۲۵۶۳۲۹ آرای صحیح مأخوذه آقای علی اصغر یوسف نژاد با کسب ۱۱۶۵۴۰ رأی و محمد دامادی با کسب ۶۷۱۵۸ رأی

 

۹۸- درحوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی، هفتگل و اندیکا از مجموع ۱۰۶۶۳۶ آرای صحیح مأخوذه آقای علی عسگر ظاهری عبده وند با کسب ۲۵۶۴۶ رأی و آقای علیرضا ورناصری قندعلی با کسب ۲۳۳۶۷ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۹۹- درحوزه انتخابیه همدان و فامنین از مجموع ۲۶۸۷۳۹ آرای صحیح مأخوذه آقای حمیدرضا حاجی بابایی با کسب ۱۳۳۳۴۳ رأی و امیر خجسته با کسب ۸۰۳۰۶ رأی

 

۱۰۰- درحوزه انتخابیه شادگان آقای مجید ناصری نژاد از مجموع ۷۴۱۱۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۴۷۱۵ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۰۱-درحوزه انتخابیه بندر انزلی آقای حسن خسته بند از مجموع ۴۸۵۹۲ آرای صحیح با کسب ۱۴۹۴۸ رأی حائز اکثریت آراء شد.

 

۱۰۲- درحوزه انتخابیه سمنان و مهدی شهر و سرخه آقای احمد همتی از مجموع ۸۵۶۵۶ آرای صحیح با کسب ۳۱۷۷۱ رأی حائز اکثریت آراء شد.

 

۱۰۳- درحوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت آقای قاسم احمدی لاشکی از مجموع ۱۱۲۷۶۹ آرای صحیح با کسب ۳۹۹۸۶ رأی حائز اکثریت آراء شد.

 

۱۰۴- درحوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون آقای ابوالفضل ابوترابی از مجموع ۱۳۷۶۴۷ آرای صحیح با کسب ۶۴۵۲۷ رأی حائز اکثریت آراء شد.

 

۱۰۵- درحوزه انتخابیه فریدن و فریدون شهر و چادگان و بوئین و میاندشت آقای اکبر ترکی از مجموع ۸۷۰۰۴ آرای صحیح با کسب ۲۲۵۳۶ رأی حائز اکثریت آراء شد.

 

۱۰۶- درحوزه انتخابیه تاکستان آقای بهمن طاهر خانی از مجموع ۸۳۷۳۲ آرای صحیح با کسب ۴۰۴۰۶ رأی حائز اکثریت آراء شد.

 

۱۰۷- درحوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه خانم سکینه الماسی از مجموع ۱۱۰۶۷۸ آرای صحیح با کسب ۴۱۸۰۴ رأی حائز اکثریت آراء شد.

 

۱۰۸- درحوزه انتخابیه سمیرم از مجموع ۴۱۹۴۰ آرای ماخوذه صحیح آقایان اصغر سلیمی با کسب۷۸۳۲ رای و بهروز جعفری با کسب ۷۴۴۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۰۹- درحوزه انتخابیه رشت از مجموع ۲۵۹۴۴۲ آرای صحیح مأخوذه آقای غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با کسب ۹۰۹۲۱ رأی به مجلس راه یافت. آقای جبار کوچکی نژاد با کسب ۵۸۹۲۲ رأی و آقای سید علی آقا زاده داوساری با کسب ۵۸۳۹۷ رأی و آقای سید ولی اله عظمتی با کسب ۵۳۳۹۲ رأی و آقای محمد صادق حسنی جوریابی با کسب ۴۳۶۰۲ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۱۰- درحوزه انتخابیه پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران آقای شهاب نادری از مجموع ۱۱۱۸۸۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۲۵۱۴ رأی

 

۱۱۱- درحوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل آقای سیدجواد ساداتی نژاد از مجموع ۱۶۱۴۸۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۷۰۷۶۱ رأی

 

۱۱۲- درحوزه انتخابیه گناباد و بجستان آقای حمید بنایی از مجموع ۷۱۰۴۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۹۹۰۱ رأی

 

۱۱۳- درحوزه انتخابیه کرمانشاه از مجموع ۳۳۶۱۴۸ آرای صحیح مأخوذه آقای عبدالرضا مصری با کسب ۱۴۳۹۲۸ رأی و آقایسیدقاسم جاسمی با کسب ۱۰۶۴۵۴ رأی به مجلس راه یافت. آقای سیدسعید حیدری طیب با کسب ۷۵۳۲۲ رأی و آقایاحمد صفری با کسب ۵۳۸۳۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۱۴- درحوزه انتخابیه ایلام،ایوان،چرداول،مهران، ملکشاهی و شیروان از مجموع ۲۱۶۰۹۵ آرای صحیح مأخوذه آقای سلام امینی با کسب ۳۹۳۶۳ رأی و خانم سارا فلاحی با کسب ۳۸۵۵۶ رأی و آقای جلال میرزایی با کسب ۳۶۴۷۰ رأی و آقای لطیف صادقی با کسب ۳۱۳۸۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۱۵- درحوزه انتخابیه آبادان از مجموع ۹۷۵۲۴ آرای صحیح مأخوذه آقای عامر کعبیبا کسب ۲۷۷۰۶ رأی و آقای جلیل مختار با کسب ۲۵۴۱۲ رأی به مجلس راه یافتند و آقای غلامرضا شرفی با کسب ۲۳۴۱۸ رأی و آقای سید محمد مولوی با کسب ۱۶۱۲۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۱۶- درحوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ،پلدشت ، شوط از مجموع ۱۱۱۳۰۰ آرای ماخوذه صحیح آقایان عین اله شریف پور با کسب۲۷۷۹۹ رای و محرم اکبرزاده با کسب ۲۰۸۸۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۱۷- درحوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم آقای عبدالحمید خدری از مجموع ۱۴۱۰۶۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۱۹۲۲ رأی

 

۱۱۸- درحوزه انتخابیه دشتستان آقای محمدباقر سعادت از مجموع ۱۰۶۳۱۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۶۹۱۶ رأی

 

۱۱۹- درحوزه انتخابیه دلفان و سلسله از مجموع ۱۱۷۴۸۰ آرای صحیح آقای علی رستمیان با کسب ۴۸۴۴۰ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۲۰- درحوزه انتخابیه ساری و میاندورد از مجموع ۲۵۶۳۲۹ آرای صحیح مأخوذه آقای علی اصغر یوسف نژاد با کسب ۱۱۶۵۴۰ رأی و محمد دامادی با کسب ۶۷۱۵۸ رأی به مجلس راه یافتند.

 

۱۲۱- درحوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی، هفتگل و اندیکا از مجموع ۱۰۶۶۳۶ آرای صحیح مأخوذه آقای علی عسگر ظاهری عبده وند با کسب ۲۵۶۴۶ رأی و آقای علیرضا ورناصری قندعلی با کسب ۲۳۳۶۷ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۲۲- درحوزه انتخابیه همدان و فامنین از مجموع ۲۶۸۷۳۹ آرای صحیح مأخوذه آقای حمیدرضا حاجی بابایی با کسب ۱۳۳۳۴۳ رأی و امیر خجسته با کسب ۸۰۳۰۶ رأی

 

۱۲۳- درحوزه انتخابیه شادگان آقای مجید ناصری نژاد از مجموع ۷۴۱۱۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۴۷۱۰ رأی

 

۱۲۴- درحوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان آقای محمود بهمنی از مجموع ۱۵۹۶۳۴ آرای صحیح با کسب ۵۰۱۰۵ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۲۵- درحوزه انتخابیه تنکابن و رامسر و عباس آباد آقای شمس اله شریعت نژاد از مجموع ۱۳۵۱۳۴ آرای صحیح با کسب ۴۶۵۲۸ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۲۶- درحوزه انتخابیه رفسنجان و انارآقای احمد انارکی محمدی از مجموع ۱۳۸۱۴۵ آرای صحیح با کسب ۵۶۴۶۴ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۲۷- درحوزه انتخابیه خلخال و کوثر آقای بشیر خالقی از مجموع ۵۹۲۵۵ آرای صحیح با کسب ۱۹۱۲۰ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۲۸- درحوزه انتخابیه داراب و زرین دشت از مجموع ۱۳۹۲۲۵ آرای ماخوذه صحیحآقایان محمدجواد عسگری با کسب۲۷۲۶۱ رای و رضا انصاری با کسب ۲۵۰۵۵ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۲۹- درحوزه انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی از مجموع ۱۶۱۶۳۷ آرای ماخوذه صحیحآقایان حبیب آقا جری با کسب۲۹۰۱۰ رای و علی گلمرادی با کسب ۲۸۶۸۷ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۳۰- درحوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت آقای رسول خضری از مجموع ۱۰۶۸۶۱ آرای صحیح با کسب ۲۷۷۶۰ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۳۱- درحوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق آقای سید حمزه امینی از مجموع ۵۴۷۴۷ آرای صحیح با کسب ۱۵۰۵۸ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۳۲- درحوزه انتخابیه درگز آقای عبداله حاتمیان از مجموع ۴۱۸۶۵ آرای صحیح با کسب ۱۱۹۲۰ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۳۳- درحوزه انتخابیه قوچان و فاروج آقای هادی شوشتری از مجموع ۱۱۶۷۵۰ آرای صحیح با کسب ۴۱۲۱۸ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۳۴- درحوزه انتخابیه سبزوار، جوین، خوشاب و داورزن از مجموع ۲۳۷۹۷۷ آرای ماخوذه صحیحآقایان حسین مقصودی با کسب۱۰۲۳۴۵رای و رمضانعلی سبحانی فر با کسب ۷۵۳۰۸ رأی به مجلس راه یافتند

 

۱۳۵- درحوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه از مجموع ۲۳۸۷۱۱ آرای ماخوذه صحیحآقای حمید گرمابی با کسب۷۵۶۸۶ رای و خانم هاجر چنارانی با کسب۷۵۳۸۴ رأی به مجلس راه یافتند.

 

۱۳۶- درحوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه و جویبار و سیمرغ و سواد کوه شمالی از مجموع ۲۲۵۰۵۲ آرای صحیح آقای عبداله رضیان با کسب ۶۲۱۹۲ رأی به مجلس راه یافت وهمچنین آقایان سید علی ادیانی با کسب۴۷۲۰۳ رای و کمال علی پور خنکداری با کسب ۴۶۵۱۲ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۳۷- درحوزه انتخابیه پاکدشت آقای محمد قومی از مجموع ۹۰۶۰۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۶۳۹۸ رأی

 

۱۳۸- درحوزه انتخابیه سنقر از مجموع ۴۸۲۴۰ آرای صحیح مأخوذه آقای سیدجواد حسینی کیا با کسب ۱۰۵۴۳ رأی و آقایمحمدعمادی رستگار با کسب ۵۵۸۵ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۳۹- درحوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو آقای حشمت اله فلاحت پیشه از مجموع ۱۱۸۰۰۰ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۵۳۳۶۹ رأی

 

۱۴۰- درحوزه انتخابیه کنگاور ، صحنه وهرسین آقای حسن سلیمانی از مجموع ۱۳۵۶۸۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۸۸۹۱ رأی

 

۱۴۱- درحوزه انتخابیه میانه آقای فردین فرمند از مجموع ۹۴۵۶۴آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۴۹۸۰ رأی و آقای یعقوب شیویاری با کسب ۲۳۹۱۹ رأی

 

۱۴۲- حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه آقای نظر افضلی از مجموع ۵۴۸۶۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۹۵۵۳ رأی

 

۱۴۳- درحوزه انتخابیه بروجرد از مجموع ۱۴۱۹۵۶ آرای صحیح مأخوذه آقای علاء الدین بروجردی با کسب ۳۰۴۶۶ رأی و آقای هادی مقدسی با کسب ۲۹۱۰۸ رأی و آقای عباس گودرزی با کسب ۲۷۵۲۷ رأی و خانم فاطمه مقصودی با کسب ۲۶۸۱۵ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۴۴- حوزه انتخابیه پلدختر آقای سید حمید رضا کاظمی از مجموع ۵۰۶۴۲ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۸۹۵۰ رأی.

 

۱۴۵- درحوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان از مجموع ۷۸۱۵۵ آرای صحیح مأخوذه آقای محمد رضا آقایی با کسب ۱۶۲۵۸ رأی و خانم سمیه محمودی با کسب ۱۲۳۲۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۴۶- حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان آقای اله یار ملکشاهی از مجموع ۱۲۸۶۲۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۵۷۷۱۳ رأی.

 

۱۴۷-درحوزه انتخابیه رودبار از مجموع ۵۷۹۹۴ آرای صحیح مأخوذه آقای صمد مرعشی با کسب ۱۳۲۴۰ رأی و آقای منوچهر جمالی سوسفی با کسب ۸۲۵۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۴۸-درحوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد آقای یحیی کمالی پور از مجموع ۱۵۲۶۲۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۷۱۷۲۹ رأی

 

۱۴۹-درحوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر آقای علیرضا ابراهیمی از مجموع ۱۰۰۲۴۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۷۰۸۳ رأی

 

۱۵۰-درحوزه انتخابیه فسا آقای محمدجواد جمالی نوبندگانی از مجموع ۱۰۲۳۲۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۴۴۰۳ رأی

 

۱۵۱-درحوزه انتخابیه کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب آقای احمد حمزه از مجموع ۱۶۷۱۱۰ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۷۹۲۴۳ رأی

 

۱۵۲-درحوزه انتخابیه ورزقان آقای رضا علیزاده از مجموع ۴۹۰۸۸ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۵۸۹۱ رأی

 

۱۵۳-درحوزه انتخابیه آباده ، بوانات و خرم بید آقای رحیم زارع از مجموع ۹۸۷۸۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۲۷۶۸ رأی

 

۱۵۴-درحوزه انتخابیه ایرانشهر،سرباز، دلگان، فنوج ، بخشهای بنت، لاشار، آشار و آهوران آقای محمدنعیم امینی فرد از مجموع ۲۵۰۲۸۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۷۶۵۵۵ رأی

 

۱۵۵-درحوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، بخشهای نصرت آباد وکورین آقای علی کرد از مجموع ۱۰۵۴۶۹ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۶۰۳۵۳ رأی

 

۱۵۶-درحوزه انتخابیه کازرون آقای حسین رضازاده از مجموع ۱۲۰۳۴۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۳۱۲۷ رأی

 

۱۵۷-درحوزه انتخابیه گنبد کاووس آقای قرجه طیار از مجموع ۱۵۸۱۹۴ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۵۰۸۲۲ رأی

 

۱۵۸-درحوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیسآقایان عزیز اکبریان از مجموع ۵۵۴۰۶۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۴۸۲۱۸ رأی و محمدجواد کلیوند با کسب ۱۴۳۴۳۴ رأی

 

۱۵۹-درحوزه انتخابیه ارومیه از مجموع ۴۲۹۳۲۵ آرای صحیح مأخوذه آقای نادر قاضی پور با کسب ۱۶۹۰۹۸ رأی به مجلس راه یافت و آقای حاکم ممکان ممکان با کسب ۱۰۴۲۶۹ رأی و آقای سید هادی بهادری با کسب ۱۰۲۹۸۴ رأی و آقای روح الله حضرت پور طلا تپه با کسب ۸۶۲۵۷ رأی و آقای مجید دودکانلوی میلان با کسب ۸۲۹۱۳ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۶۰- درحوزه انتخابیه فومن و شفت آقای محمد مهدی افتخاری از مجموع ۱۱۱۳۸۸ آرای صحیح با کسب ۳۳۶۴۷ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۶۱- درحوزه انتخابیه قم از مجموع ۴۴۳۷۹۷ آرای ماخوذه صحیح آقایان احمد امیرآبادی فرهانی با کسب۲۶۳۸۸۵ رای و علی اردشیر لاریجانی با کسب ۱۹۱۳۲۹ رأی و مجتبی ذوالنوری با کسب ۱۶۸۳۹۷ رأی به مجلس راه یافتند.

 

۱۶۲- درحوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری از مجموع ۱۰۱۱۵۶ آرای ماخوذه صحیح آقایان محمودرضا ضرغامی با کسب۲۰۷۳۷ رای و حبیب اله کشت زر با کسب ۱۵۷۴۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۶۳- درحوزه انتخابیه ایذه و باغملک از مجموع ۱۶۲۴۲۱ آرای ماخوذه صحیح آقایان سید هادی طباطبایی با کسب۲۵۳۱۴ رای و هدایت اله خادمی با کسب ۲۳۵۹۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۶۴- درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد از مجموع ۳۷۱۸۹۶آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین گروسی با کسب۷۵۵۲۴ رای و محمد محمودی شاه نشین با کسب ۶۷۹۶۶ رأی به مرحله دوم راه یافتند

 

۱۶۵- درحوزه انتخابیه دزفول آقای عباس پاپی زاده پالنگان از مجموع ۲۰۰۳۹۳ آرای صحیح با کسب ۹۶۸۵۲ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۶۶- درحوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از مجموع ۱۸۱۴۵۶ آرای صحیح آقای غلام محمد زارعی با کسب ۴۸۷۶۸ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۶۷- درحوزه انتخابیه سروستان و خرامه کوار از مجموع ۹۸۷۶۵ آرای صحیح آقای داریوش اسمعیلی با کسب ۵۶۹۴۱ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۶۸- درحوزه انتخابیه اهواز و باوی، حمیدیه و کارون از مجموع ۴۶۲۵۵۸ آرای ماخوذه صحیح آقایان همایون یوسفی با کسب۱۰۷۷۸۴ رای و جواد کاظم نسب با کسب ۸۸۷۷۷ رأی و سید شکر خدا موسوی با کسب ۸۲۲۰۰ رأی و سید شریف حسینی با کسب ۷۱۹۱۹ رأی و شبیب جویری با کسب ۶۸۸۸۱ و علی ساری با کسب رأی ۶۶۹۵۴ به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۶۹-درحوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش از مجموع ۱۶۶۳۰۵ آرای صحیح آقای شهرام کوسه غراوی با کسب ۴۱۲۷۴ رأی و آقای سیدنجیب حسینی با کسب ۳۸۷۳۶ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۷۰-درحوزه انتخابیه جهرم از مجموع ۱۰۷۳۴۳ آرای صحیح آقای محمدرضا رضایی کوچی با کسب ۵۳۸۸۲ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۷۱درحوزه انتخابیه چابهار ، نیک شهر، کنارک و قصرقند از مجموع ۲۰۱۹۴۸ آرای صحیح آقای عبدالغفور ایران نژاد با کسب ۸۲۴۷۳ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۷۲-درحوزه انتخابیه خرم آباد و دوره از مجموع ۲۵۱۲۱۷ آرای صحیح آقای محمد بیرانوندی با کسب ۵۲۵۴۱ رأی و آقای محمدرضا ملکشاهی راد با کسب ۳۲۱۲۷ رأی و خانم اعظم محمدی نیا با کسب ۳۱۷۲۳ رأی و آقای مرتضی محمودوند با کسب ۳۰۴۴۴ به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۷۳-درحوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین از مجموع ۱۴۱۸۷۴ آرای صحیح آقای کوروش کرم پور حقیقی با کسب ۴۸۹۷۳ رأی به مجلس راه یافت.

 

*اطلاعیه شماره ۸۶

 

۱۷۴-درحوزه انتخابیه سنندج ، دیواندره و کامیاران از مجموع ۲۱۲۱۶۴ آرای صحیح آقای سید مهدی فرشادان با کسب ۵۴۴۷۲ رأی به مجلس راه یافت و آقایان سید حسن علوی با کسب ۴۸۶۹۵ رأی و سالار مرادی با کسب ۲۵۴۹۶ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۷۵-درحوزه انتخابیه بناب از مجموع ۷۴۶۸۸ آرای صحیح آقای ضیاء اله اعزازی ملکی با کسب ۲۶۳۸۳ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۷۶-درحوزه انتخابیه اراک ، کمیجان وخنداب از مجموع ۲۶۵۲۸۸ آرای صحیح آقای علی اکبر کریمی با کسب ۱۰۳۲۳۴ رأی به مجلس راه یافت و آقایان محمد حسن آصفری با کسب ۵۹۰۲۸ رأی و سید مهدی مقدسی با کسب ۵۴۵۴۶ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۷۷- درحوزه انتخابیه محلات و دلیجانآقای علیرضا سلیمی از مجموع ۴۳۱۴۱ آرای صحیح با کسب ۱۱۴۷۰ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۷۸-درحوزه انتخابیه میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد آقای سید مصطفی ذوالقدر از مجموع ۲۴۷۰۶۱ آرای صحیح با کسب ۷۵۱۷۵ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۷۹-درحوزه انتخابیه فریمان وسرخس و بخشهای احمد اباد و رضویهآقای سید احسان قاضی زاده هاشمی از مجموع ۱۳۵۴۱۹ آرای صحیح با کسب ۳۶۷۴۳ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۸۰-درحوزه انتخابیه بندر عباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر از مجموع ۳۶۲۰۴۲ آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین هاشمی تختی نژاد با کسب۱۷۷۸۲۶ رای و احمد مرادی با کسب ۱۳۶۹۳۵ رأی و محمد آشوری تازیانی با کسب ۱۲۷۳۶۹ رأی به مجلس راه یافتند.

 

۱۸۱-درحوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک از مجموع ۳۳۲۴۸۸ آرای ماخوذه صحیح آقای داود محمدی با کسب۱۰۷۹۹۱ رای و خانم سیده حمیده زرآبادی با کسب ۱۰۷۳۹۱رأی به مجلس راه یافتند.

 

۱۸۲-درحوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین از مجموع ۲۷۵۷۲۲ آرای ماخوذه صحیح آقایان صدیف بدری با کسب۸۷۷۸۴ رای و رضا کریمی با کسب ۸۶۸۳۹ رأی به مجلس راه یافتند وآقایان محمد فیضی زنگیر با کسب ۶۲۴۵۷ رأی و سید کاظم موسوی با کسب رأی ۵۵۵۱۱ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۸۳-درحوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه از مجموع ۶۵۹۶۳ آرای ماخوذه صحیح آقایان سید احمد رسولی نژاد با کسب۱۲۷۵۰ رای و قاسم میرزایی نیکو با کسب ۱۰۲۵۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۸۴-درحوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان از مجموع ۲۳۴۲۳۰ آرای ماخوذه صحیح آقایان حسن نوروزی با کسب۴۸۸۴۱ رای و ابراهیم نکو با کسب ۳۳۳۱۱ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۸۵-درحوزه انتخابیه علی آباد آقای اسداله قره خانی آلوستانی از مجموع ۸۵۴۷۶ آرای صحیح با کسب ۴۴۵۵۹ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۸۶-درحوزه انتخابیه دورود و ازنا از مجموع ۱۱۸۲۸۸ آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین گودرزی با کسب ۲۰۹۹۴ رای و مجید کیانپور با کسب ۲۰۵۷۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۸۷-درحوزه انتخابیه چناران و بینالود از مجموع ۱۲۱۴۲۵ آرای ماخوذه صحیح آقای محمد دهقانی نقندر با کسب ۳۹۰۶۲ رای به مجلس راه یافت.

 

۱۸۸-درحوزه انتخابیه ورامین ، پیشوا و قرچک آقای سیدحسین نقوی حسینی از مجموع ۱۹۴۸۶۶ آرای صحیح با کسب۹۵۱۴۴ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۸۹- درحوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو از مجموع ۷۲۱۱۳۳ آرای ماخوذه صحیح آقایان مسعود پزشکیان با کسب۲۶۱۶۰۵ رای و احمد علی رضا بیگی با کسب ۲۳۵۳۱۴ رأی به مجلس راه یافتند وآقای محمد حسین فرهنگی با کسب ۱۴۳۳۷۹ رأی و خانم زهرا ساعی با کسب رأی ۱۱۴۳۸۴ رأی و آقایان علی رضا منادی سفیدان با کسب آرای ۱۱۳۷۴۸ رأی و محمد اسماعیل سعیدی با کسب ۱۰۵۳۲۹ رأی و میرعلی اصغر الموسوی با کسب ۱۰۲۲۵۵ رأی و سید محمد رضا میرتاج الدینی با کسب ۹۸۵۶۲ رآی و شهاب الدین بیمقدار با کسب ۹۶۲۸۱ رأی و عباس عباس زاده با کسب ۸۸۸۵۵ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۹۰- درحوزه انتخابیه بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان از مجموع ۲۶۰۳۷۱ آرای ماخوذه صحیح آقایان علی اکبری با کسب ۱۰۳۰۴۶ رأی و علی قربانی با کسب ۹۹۲۰۴ رأی به مجلس راه یافتند.

 

۱۹۱- درحوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز وگمیشان از مجموع ۱۳۱۶۸۰ آرای ماخوذه صحیح آقایان رامین نورقلی پور با کسب ۳۲۵۶۵ رأی و رحمت اله جلالی میاندره با کسب ۲۴۷۳۳ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۹۲- درحوزه انتخابیه اسدآباد آقای اکبر رنجبر زاده از مجموع ۵۲۴۳۸ آرای صحیح با کسب ۱۹۴۳۰ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۹۳- درحوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه آقای علی بختیاری از مجموع ۷۷۴۴۰ آرای صحیح با کسب ۲۱۵۷۳ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۹۴- درحوزه انتخابیه فریدن، چادگان ، فریدونشهر،بوئین و میاندشت آقای اکبر ترکی از مجموع ۸۷۰۰۴ آرای صحیح با کسب ۲۲۵۳۶ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۹۵- درحوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی،چرام و لنده آقای عدل هاشمی پور از مجموع ۱۳۶۵۱۸ آرای صحیح با کسب ۵۸۹۹۵ رأی به مجلس راه یافت.

 

۱۹۶- درحوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران آقای ژرژیک ابرامیان از مجموع ۲۲۹۰ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۲۹۰ رأی

 

۱۹۷-درحوزه انتخابیه ممسنی و رستم از مجموع ۱۱۵۷۹۷ آرای صحیح مأخوذه آقای مسعود گودرزی با کسب ۲۶۳۶۱ رأی و آقای عبدالرضا مرادی با کسب ۲۲۳۹۵ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۹۸- درحوزه انتخابیه شیراز از مجموع ۵۶۸۳۸۹ آرای صحیح مأخوذه آقای بهرام پارسائی با کسب ۱۹۷۴۷۱ رأی و آقای فرج اله رجبی با کسب ۱۷۲۸۸۳ رأی و آقای مسعود رضایی با کسب ۱۴۲۶۶۷ رأی به مجلس راه یافتند و آقای علی اکبری با کسب ۱۳۲۴۷۴ رأی و آقای جعفر قادری با کسب ۱۱۱۹۶۱ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۱۹۹- درحوزه انتخابیه مشهد و کلات از مجموع ۱٫۰۷۱٫۵۶۱ آرای صحیح مأخوذه آقای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی با کسب ۳۸۴۰۷۷ رأی و آقای نصراله پژمان فر با کسب ۳۷۷۷۳۴ رأی و آقای محمد حسین حسین زاده بحرینی با کسب ۳۵۳۱۱۸ رأی و آقای رضا شیران خراسانی با کسب ۳۴۳۷۲۲ رأی و آقای جواد کریمی قدوسی با کسب ۳۲۴۴۵۰ رأی به مجلس راه یافتند.

 

۲۰۰- درحوزه انتخابیه بابل از مجموع ۲۴۳۹۴۱ آرای صحیح مأخوذه آقای علی نجفی خوشرودی با کسب ۶۲۷۰۸ رأی به مجلس راه یافت و آقای حسین نیاز آذری با کسب ۵۸۸۴۶ رأی و آقای همت اله طاهری نژادلداری با کسب ۵۵۱۵۸ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 

۲۰۱- درحوزه انتخابیه مشگین شهر از مجموع ۸۳۷۹۹ آرای صحیح مأخوذه آقای ولی ملکی با کسب ۲۲۴۵۷رأی به مجلس راه یافت.

 

۲۰۲- درحوزه انتخابیه کلیمیان از مجموع ۳۳۹۷ آرای صحیح مأخوذه آقای سیامک مره صدق با کسب ۲۴۴۹ رأی به مجلس راه یافت.

 

۲۰۳-درحوزه انتخابیه زرتشتیان از مجموع ۶۶۷۲ آرای صحیح مأخوذه آقای اسفندیار اختیاری کسنویه یزد با کسب ۳۹۶۶ رأی به مجلس راه یافت.

 

۲۰۴-درحوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی از مجموع ۳۸۰۵ آرای صحیح مأخوذه آقای یوناتن بت کلیا با کسب ۲۲۱۲ رأی به مجلس راه یافت.

 

۲۰۵- در حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران از مجموع ۱۱۸۴۰ آرای صحیح مأخوذه آقای کارن خانلری با کسب ۸۶۳۱ رأی به مجلس راه یافت .

 

۲۰۶-در حوزه انتخابیه اصفهان از مجموع ۶۷۱۴۷۱ آرای صحیح مأخوذه آقای حمید رضا فولادگر با کسب ۲۰۰۶۹۰ رأی و خانم ناهید تاج الدین با کسب ۱۹۵۰۶۶ رأی و خانم مینو خالقی با کسب ۱۹۳۳۹۹ رأی و آقای حیدر علی عابدی با کسب ۱۷۹۲۳۰ رأی و آقای احمد سالک با کسب ۱۷۶۸۰۷ رأی به مجلس راه یافتند .

۲۰۷- در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از مجموع ۳٫۲۴۶٫۹۹۱  آرای مأخوذه صحیح به ترتیب زیر اعلام می گردد: آقای محمدرضا عارف با کسب ۱,۶۰۸,۹۲۶ رای ، آقای علی مطهری با کسب ۱,۴۴۷,۷۱۳ رای، خانم سهیلا جلودارزاده با کسب  ۱,۳۳۳,۳۲۷رای ، آقای علیرضا محجوب ۱,۳۱۱,۳۷۵ رای، آقای الیاس حضرتی با کسب  ۱,۲۹۶,۵۸۰ رای، آقای کاظم جلالی با کسب ۱,۲۹۲,۶۸۶ رای، خانم فریده اولاد قباد با کسب  ۱,۲۶۲,۱۱۲ رای ، آقای محمدرضا بادامچی  با کسب  ۱,۲۶۱,۲۵۲ رای، آقای مصطفی کواکبیان با کسب  ۱,۲۶۰,۱۷۴ رای، خانم سیده فاطمه حسینی با کسب ۱,۲۱۸,۷۲۷ رای، آقای ابوالفضل سروش با کسب ۱,۲۰۰,۰۱۸ رای،  خانم پروانه سلحشوری با کسب ۱,۱۹۸,۷۶۰ رای، آقای غلامرضا حیدری با کسب ۱,۱۸۰,۰۹۵ رای، خانم فاطمه سعیدی با کسب ۱,۱۷۶,۹۰۵ رای ، آقای مهدی شیخ با کسب  ۱,۱۷۴,۴۱۰ رای، آقای علی نوبخت حقیقی با کسب ۱,۱۷۳,۰۳۶ رای، آقای محمود صادقی با کسب ۱,۱۶۴,۳۶۸ رای، آقای محمد علی وکیلی با کسب ۱,۱۶۳,۰۵۲ رای، خانم پروانه مافی با کسب ۱,۱۶۲,۱۹۵ رای، آقای بهروز نعمتی با کسب ۱,۱۵۸,۰۳۶  رای، خانم فاطمه ذالقدر با کسب ۱,۱۵۵,۲۸۴ رای، آقای محمد جواد فتحی با کسب ۱,۱۳۹,۷۱۰  رای، خانم طیبه سیاوشی شاه عنایتی با کسب  ۱,۱۲۸,۳۷۰ رای، آقای سید فرید موسوی با کسب ۱,۱۲۵,۹۹۲ رای، آقای احمد مازنی با کسب ۱,۱۲۵,۶۰۸ رای، آقای محسن علیجانی زمانی با کسب ۱,۱۲۲,۲۵۶ رای، آقای داود محمدی با کسب ۱,۱۲۱,۰۴۲ رای، آقای محمدرضا نجفی با کسب ۱,۱۱۸,۱۱۹ رای، آقای علیرضا رحیمی با کسب ۱,۱۱۴,۸۳۹ رای و آقای عبدالرضا هاشم زائی با کسب ۱,۰۷۸,۸۱۷ رای به مجلس راه یافتند.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud