Header
Header
Header

کاهش “ازدواج” و “طلاق” در کرمانشاه

 

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از کاهش ۷٫۶ درصدی ازدواج و کاهش ۱٫۴ درصدی طلاق در استان طی سال گذشته خبر داد.

 

210154924-talab-ir

علیرضا قبادی از ثبت ۲۰ هزار و ۱۲۴ مورد ازدواج در استان در سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: این تعداد نسبت به سال ۱۳۹۳ با ثبت ۲۱ هزار و ۷۳۱ واقعه ازدواج، کاهش ۷٫۶ درصدی داشته است.

قبادی همچنین از کاهش ۱٫۴ درصدی طلاق در استان طی سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته ۵۲۲۰ مورد طلاق در استان به ثبت رسید که این تعداد نسبت به سال ۱۳۹۳ با ثبت ۵۲۹۴ مورد، کاهش ۱٫۴ درصدی داشته است.  مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه در ادامه از ولادت ۳۵ هزار و ۶۸۶ نوزاد طی سال گذشته در استان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۱۸ هزار و ۷۸۰ نوزاد پسر و ۱۶ هزار و ۹۷۸ نوزاد دختر هستند.

وی نسبت جنسی ولادت در سال گذشته در استان را ۱۱۰ عنوان کرد و افزود: سال گذشته به ازای تولد هر ۱۰۰ نوزاد دختر، ۱۱۰ نوزاد پسر متولد شدند.  وی تصریح کرد: مجموع ولادت‌ها در سال گذشته نسبت به سال پیش از آن با ولادت ۳۶ هزار و ۱۱۲ نوزاد، حدود یک درصد کاهش داشته است.

قبادی اسامی باران، فاطمه، زهرا، یسنا و نازنین‌زهرا را پنج نام منتخب نوزادان دختر و امیرعلی، محمدطاها، محمد، امیرعباس و امیرحسین را پنج نام منتخب نوزادان پسر استان طی سال گذشته عنوان کرد.

وی همچنین از کاهش ۲٫۶ درصدی موارد فوت در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته یازده هزار و یک نفر در استان فوت کردند که از این تعداد ۶۳۶۰ نفر مرد و ۴۶۴۱ نفر زن بوده‌اند.  قبادی افزود: سال گذشته به ازاء هز ۱۳۷ مرد ۱۰۰ زن در استان فوت کرده‌اند.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud