Header
Header

استاندار کرمانشاه: توسعه شرکت‌های دانش بنیان در کاهش بیکاری موثر است

استاندار کرمانشاه از سوله‌های کارگاهی پارک علم و فناوری کرمانشاه در چشمه سفید بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان قرار گرفت.

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایسنا، اسدالله رازانی به همراه مهندس رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران استان از سوله کارگاهی شرکت‌های دانش بنیان بازدید و با واگذاری سوله دیگری به پارک علم و فناوری موافقت کرد.

استاندار کرمانشاه در این بازدید اظهار کرد: بدون تردید توسعه شرکته‌ای دانش بنیان و کارآفرینی در اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری موثر خواهد بود.

رازانی افزود: از واحدهای دانش بنیان انتظار داریم نهایت اهتمام خود را در این راستا بکار گیرند و همچنین مدیران برای توسعه واحدهای دانش بنیان انگیزه دوچندانی داشته باشند.

وی اظهار کرد: برای ما توسعه علم و دانش جهت زمینه سازی به منظور اشتغالزایی و کارآفرینی در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده، بسیار مهم است.

رضا رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه نیز در خصوص تصمیمات اتخاذ شده برای توسعه واحدهای دانش بنیان گفت: خوشبختانه امروز تصمیمات خوبی در راستای توسعه واحدهای دانش بنیان اتخاذ و با واگذاری سوله های در اختیار استانداری به پارک علم و فناوری موافقت شد.

وی افزود: امیدواریم امسال که سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می باشد گامی مهمی در جهت توسعه علم و دانش برای خودکفایی و توجه به تولیدات داخلی که می تواند نقش مهمی در اشتغالزایی ایفا نماید، برداشته شود.

در این دیدار بهرام بادکو رییس سازمان جهاد دانشگاهی و معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه به ارائه گزارشی از فعالیت های پارک و شرکت های دانش بنیان پرداختند.

گفتنی است: تاکنون بیش از ۴۱۴ واحد فناور از حمایت‌های پارک علم و فناوری کرمانشاه بهره مند شده‌اند که همه واحدهای مستقر تحت حمایت در اماکن امانی فعالیت دارند.

کنگاور اینفو- شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud