Header

بخش ویژه زایمان بیمارستان شهید چمران کنگاور تا پایان سال به بهره برداری می رسد

دکتر قباد محمدی روز شنبه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی شبکه بهداشت و درمان کنگاور اعلام کرد: با توجه به اهمیت کنگاور در حوزه بهداشت و درمان منطقه، برنامه ها و طرح های خوبی در این شهرستان در حال اجراست.

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایرنا، وی گفت: در زمینه زایمان زنان، بلوک های زایمانی شهرستان کنگاور با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید که به وسایل و تجهیزات روز دنیا نیز مجهز خواهد شد.
وی افزود: با راه اندازی بلوک های زایمان بیمارستان شهید چمران، یک فضای بسیار مناسب برای زایمان فراهم می شود که همزمان می توان ۱۰ نفر عمل زایمان انجام دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین به احداث سه واحد خانه متخصصین در این شهرستان اشاره کرد و افزود: امسال با بهره بهرداری از این خانه های متخصصین مشکل رفت و آمد پزشکان غیربومی این شهرستان نیز حل خواهد شد.

بیمارستان شهید چمران کنگاور

بیمارستان شهید چمران کنگاور

محمدی اظهار کرد: توزیع متخصصین در مهر ماه هر سال توسط وزارت بهداشت و درمان انجام می شود که دو متخصص مغز و اعصاب و زنان برای شهرستان کنگاور در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه لازمه هر شهرستان وجود چهار متخصص اطفال، جراحی، بیهوشی و زنان است، یادآور شد: این در حالی است که کنگاور علاوه بر داشتن این متخصصین، از متخصصین داخلی، قلب و گوش و حلق و بینی نیز برخوردار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه از راه اندازی مجدد داروخانه شبانه روزی بیمارستان شهید چمران کنگاور خبر داد و افزود: به زودی مشکل تامین نیروی انسانی این بخش را حل کرده و این داروخانه به صورت شبانه روزی به مردم خدمات ارایه خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud