Header
Header
Header

بخش ویژه زایمان بیمارستان شهید چمران کنگاور تا پایان سال به بهره برداری می رسد

دکتر قباد محمدی روز شنبه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی شبکه بهداشت و درمان کنگاور اعلام کرد: با توجه به اهمیت کنگاور در حوزه بهداشت و درمان منطقه، برنامه ها و طرح های خوبی در این شهرستان در حال اجراست.

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از ایرنا، وی گفت: در زمینه زایمان زنان، بلوک های زایمانی شهرستان کنگاور با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید که به وسایل و تجهیزات روز دنیا نیز مجهز خواهد شد.
وی افزود: با راه اندازی بلوک های زایمان بیمارستان شهید چمران، یک فضای بسیار مناسب برای زایمان فراهم می شود که همزمان می توان ۱۰ نفر عمل زایمان انجام دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین به احداث سه واحد خانه متخصصین در این شهرستان اشاره کرد و افزود: امسال با بهره بهرداری از این خانه های متخصصین مشکل رفت و آمد پزشکان غیربومی این شهرستان نیز حل خواهد شد.

بیمارستان شهید چمران کنگاور

بیمارستان شهید چمران کنگاور

محمدی اظهار کرد: توزیع متخصصین در مهر ماه هر سال توسط وزارت بهداشت و درمان انجام می شود که دو متخصص مغز و اعصاب و زنان برای شهرستان کنگاور در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه لازمه هر شهرستان وجود چهار متخصص اطفال، جراحی، بیهوشی و زنان است، یادآور شد: این در حالی است که کنگاور علاوه بر داشتن این متخصصین، از متخصصین داخلی، قلب و گوش و حلق و بینی نیز برخوردار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه از راه اندازی مجدد داروخانه شبانه روزی بیمارستان شهید چمران کنگاور خبر داد و افزود: به زودی مشکل تامین نیروی انسانی این بخش را حل کرده و این داروخانه به صورت شبانه روزی به مردم خدمات ارایه خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud