Header
Header
Header

۲۷ کیلوگرم مواد مخدر در کنگاور کشف شد

n82891947-72296225

سرهنگ عزیز الهیاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران این شهرستان افزود: ماموران انتظامی کنگاور در راستای برخورد با عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر اقدام به تشکیل یک تیم عملیاتی ویژه در جهت کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان کرده و پس از اخذ مجوز قضایی اقدام به کنترل جاده کنگاور – کرمانشاه کردند.
وی اظهار کرد: ماموران در حین کنترل محور به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک شدند که این خودرو بدون توجه به اخطار ماموران از تور ایست و بازرسی پلیس اقدام به فرار کرد اما پس از طی مسافتی کوتاه و در تعقیب و گریز با ماموران در نهایت متوقف شد.
سرهنگ الهیاری گفت: راننده این خودرو با استفاده از تاریکی شب اقدام به فرار کرد اما دیگر سرنشین آن توسط ماموران دستگیر و در اختیار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی کنگاور با بیان اینکه تلاش برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد، افزود: با تلاش ماموران، مقدار ۲۶ کیلوگرم مواد مخدر که توسط سرنشینان خودروی پژو پارس به حاشیه جاده پرتاب شده بود، کشف شد.
وی ادامه داد: در عملیاتی دیگر ماموران انتظامی کنگاور با مظنون شدن به یک دستگاه خودرو پیکان و متوقف کردن آن، پس از انجام بازرسی فنی از آن موفق به کشف یک کیلوگرم مواد مخدر شدند.
سرهنگ الهیاری در پایان گفت: سرنشینان این خودرو که یک خانم و یک آقا بودند دستگیر و به همراه متهم دستگیر شده دیگر در خودروی پژو پارس به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع نوشته :ایرنا

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud