Header
Header
Header

نماز جمعه شهرستان کنگاور در روز قدس

n82936857-72378079

تهدید اسراییل را پاسخ می دهیم
امام جمعه کنگاور گفت: هرگونه تهدید و یا اقدامی که از سوی رژیم صهیونیستی علیه نظام جمهوری اسلامی صورت گیرد، را پاسخ خواهیم داد.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی محمد لروند در خطبه های نماز جمعه این هفته کنگاور که در خیابان امام این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه باید از مبارزان فلسطین و مقاومت حمایت کرد، افزود: جهان اسلام باید به جنایات صهیونیستها واکنش نشان دهد.
خطیب جمعه کنگاور گفت: امام راحل با حکمت، روشن بینی و دوراندیشی که داشت و برای شناسایی بیشتر هویت اسرائیل به مسلمانان جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کرد و روز قدس، روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اظهار تنفر از اسراییل غاصب است.
وی ادامه داد: هر ساله نه فقط ملت با غیرت کشور ما، بلکه آزادیخواهان بسیاری از کشورهای جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با فریاد خود همبستگی بین‌المللی با مردم فلسطین و حمایت از حقوق قانونی آنان را اعلام می کنند.
وی اظهار کرد: بیت المقدس، سرزمین مورد احترام همه مسلمانان از سوی آمریکا به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی شناخته شد، بر این اساس مسلمانان امسال برای پاسخ به این اقدام آمریکا و رژیم غاصب اسراییل و لبیک به دعوت رهبر انقلاب، حضوری گسترده تر در راهپیمایی روز قدس داشتند.
حجت الاسلام لروند بیان کرد: امروز همچون سال های گذشته ملت غیور ایران اسلامی حضوری پرشور و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند و با فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» ایستادگی خود بر روی آرمان ها و ارزش های انقلابی را به رخ جهانیان کشیدند.
خطیب جمعه کنگاور در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه باید نعمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را بدانیم، گفت: همه باید تلاش کنیم تا پیام انقلاب به سراسر دنیا منتقل شود.
وی گفت: اگر می‌خواهیم برای کشور عزت ایجاد شود، باید در راستای توسعه اشتغال و آماده کردن ‏زیرساخت‌ها و جذب سرمایه تلاش کنیم

منبع نوشته :ایرنا

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud