Header

کاندیداهای حوزه کنگاور، صحنه و هرسین چه کسانی هستند ؟

 

اخبار انتخابات کنگاور صحنه هرسین

 

به روزرسانی مطلب  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

لیست نهایی که ۱۷ بهمن ما پس از مشخص شدن نتایج اعتراض ها و تایید شدن دو کاندیدای دیگر آقایان کیومرث امیرخانی و محمد حسین خزائی به روزرسانی شد شامل لیست زیر می باشد :

 

– کیومرث امیرخانی
– وحید احمدی
– حسن سلیمانی
– علی رضایی
– عبدالحسین شورچه
– علی مولایی
– میثم ممی زاده
– محمد حسین خزایی
– علی بدری
– حجت دهنوی

 

آقایان شهاب یادگاری و دکتر عبدالله حقی و سرکار خانم نظری نیا از گردونه انتخابات خارج شده اند و حضور دکتر حسن زاده در انتخابات هنوز در هاله ای از ابهام است و ایشان پیگیر تایید صلاحیت خود هستند.

 

به روزرسانی مطلب  ۱۳۹۴/۱۰/۹

آقای شهاب یادگاری کاندیدای اصلاح طلب هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کنگاور صحنه و هرسین، در حوزه کنگان واقع در بوشهر که در محل اشتغال ایشان قرار دارند ثبت نام کرده اند. ایشان تا کنون هیچ توضیحی در این باره ارائه نکرده اند.

ثبت نام شهاب یادگاری در عسلویه و گمانه زنی ها در این رابطه

 

به روزرسانی مطلب  ۱۳۹۴/۱۰/۰۵

بعد از یک هفته ثبت نام از کاندیداهای انتخابات مجلس ۲۲ نفر در حوزه کنگاور صحنه و هرسین ثبت نام کردند.

لیست کامل ثبت نام شدگان به ترتیب زمان ثبت نام شامل اسامی زیر می باشند :

– کیومرث امیرخانی
– محمد جمشیدی
– منصور یاری کامرانی
– محمد تقی حسن زاده
– قدرت فرخی فرد
– میثم ممی زاده
– علی مولایی
– علی رضایی
– عبدالله حقی
– محمد سلیمانی
– امیر احمدی
– محمد حسین خزایی
– اسماعیل حجتی مطلق
– حسن سلیمانی
– وحید احمدی
– عبدالحسین شورچه
– مرضیه نظری نیا
– علی بدری
– غلامرضا براتی یمینی
– محسن احمدی
– حجت دهنوی
– ملک تاج ناصری

شاخص ترین چهره های ثبت نامی

کاندیداهای کنگاور صحنه هرسین

 

آقای شهاب یادگاری که کاندیدای دوره هشتم بودند و پیشتر اعلام حضور کرده بودند در این دوره نام نویسی نکردند.

 

به روزرسانی مطلب  ۱۳۹۴/۰۹/۲۸

خانم مرضیه نظری نیا فرزند مرحوم قدرت الله نظری نیا نماینده دوره ششم مجلس اسلام از حوزه کنگاور صحنه و هرسین نیز برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کرده اند. شنیده ها حاکی است که ایشان دانشجوی دکتری می باشند. به محض دسترسی به اطلاعات و رزومه ایشان در این محل اطلاع رسانی خواهد شد.

به روزرسانی مطلب  ۱۳۹۴/۰۸/۱۲

 

آخرین تغییرات صورت گرفته بر جو انتخاباتی حوزه کنگاور صحنه و هرسین نشان می دهد کاندیداهای احتمالی شامل افراد زیر باشد:

 

۱-   حجت الاسلام شیخ وحید احمدی نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی (اصولگرا) (دینور)

۲-  دکتر محمد تقی حسن زاده (شهرستان کنگاور)

۳-  حسن سلیمانی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی (اصولگرا ) (شهرستان صحنه)

۴-   دکتر علی رضایی (شهرستان هرسین)

 

کاندیدا های کنگاور

کاندیدا های کنگاور صحنه و هرسین

 

 

تکمیلی  ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

بر اساس خبرهای رسیده به کنگاور اینفو جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین امیرخانی نیز از کاندیداهای احتمالی این حوزه خواهند بود. تا کنون در بین کسانی که برای حضور در انتخابات این حوزه اعلام حضور کرده اند ایشان جوانترین کاندیدا می باشند.

 

 

کیومرث امیرخانی

 

کیومرث امیرخانی (دینور)

 

تکمیلی  ۱۳۹۴/۰۹/۰۴

جناب آقای مهندس شهاب یادگاری نامزد اصلاح طلب هشتمین دوره انتخابات مجلس در حوزه کنگاور صحنه و هرسین نیز برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کردند.

 

شهاب یادگاری

شهاب یادگاری

 

 

لیست قدیمی 

با توجه به تحرکاتی که به شکل ارسال اس ام اس و برگزاری جلسات مشورتی در حوزه انتخاباتی کنگاور، صحنه و هرسین در جریان است اصلی ترین نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم به شرح زیر می باشند :

 

۱-   حجت الاسلام شیخ وحید احمدی نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی (اصولگرا)

۲-  حسن سلیمانی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی (اصولگرا)

۳-   ارسلان رضایی قاضی دادگستری (اصولگرا)

۴-   حجت الاسلام کیومرث امیرخانی قاضی دادگستری

۵-   رمضان دهنوی (اصلاح طلب)

۶-   علی صفر رضایی(اصولگرا)

۷-   آقای  بدری

۸-   آقای  بهروز کرمی (اصلاح طلب)

اخبار تایید نشده حکایت از آن دارد که آقای سید جواد زمانی نماینده هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی قصد حمایت از کاندیداتوری آقای حسن سلیمانی دارد.

امیدواریم بتوانیم طی مصاحبه ای با آقای زمانی رویکرد ایشان را نسبت به انتخابات مجلس دهم جویا شویم.
به نظر می رسد در این حوزه رقابت بین آقایان سلیمانی و احمدی باشد که به لحاظ همسو بودن آقای حسن سلیمانی با دولت تدبیر و امید احتمال قرار گرفتن وی در لیست های حامی دولت بسیار است و شانس بیشتری برای کسب آرا مردم را دارد.

 

در روزهای آینده به شکل تفصیلی کاندیداهای احتمالی حوزه انتخاباتی کنگاور، صحنه و هرسین را معرفی خواهیم کرد.

 

مطالب مرتبط:

119 دیدگاه

 1. مجید

  آقای علی رضایی را نمیشناسم اما دکتر حسن زاده و آقای سلیمانی تجربیات خوبی دارند . ولی من به شخصه ترجیح میدهم نماینده جوانتر و جدید را به مجلس بفرستیم . آقای سلیمانی تلاشش را در سه دوره قبل انجام داده و متاسفانه به جای اینکه به فکر پیشرفت منطقه باشند به فکر اشخاص هستند و بیشتر پیگیر منافع اشخاص و حامیان خود می شوند.

  پاسخ
   1. کامپیوتر

    اقامیلاد اقا مجید اگه سلیمانی واحمدی بدرد مردم میخوردن ۳ دوره مجلس بودن نتونستن هیچ کاری برای مردم بکنن الان و صد سال دیگه نمیتونن کاری بکنن فقط طرفدار عدهای سرمایه دار وخلاف کارمیباشد بخصوص سلیمانی.بیایید شخصی دلسوز وبا سواد باتجربه راهی مجلسبکنید وازحقوقتون دفاع بکن

    پاسخ
 2. حمید

  درود بر دکتر حسن زاده امید جوانان منطقه . ایشان با سوابق دیرینه خود می تونه راه گشای بن بستی باشه که این سه شهرستان در آن گرفتار شده اند.

  پاسخ
 3. سینا

  متاسفانه نمایندگان قبلی پا روی سر من و شما و خانواده هایمان گذاشته اند و فقط خود را به بالا رسانده اند.به نظر من میدان رو به نامزد های جدید بدهیم.من خودم و خانواده ام به آقای امیرخانی رای می دهیم.چون من از برنامه های ایشان مطلع هستم و مطمئنم که برای خدمت پا پیش گذاشته است.

  پاسخ
  1. ناشناس

   چرا قسم میخوری و میگی بخدا همه کوچیکشن
   اون شمایی که کوچیکش هستی
   خدا بزنه کمرتون تا قسم الکی نخوری

   پاسخ
  1. محمد

   شتر در خواب بیند پنبه دانه ….
   عزیزم دیگه گذشت اون زمون دست حامیای حسن سلیمانی برای مردم رو شده و حناشون دیگه رنگی نداره

   پاسخ
 4. محسن

  حجت السلام کیومرث امیرخانی قاضی جوان وپرانرژی مطیع امر رهبری وپای بند به قول و دارای اهداف بلند را حمایت کنیم تا شهرمان آباد شود

  پاسخ
 5. محمد رضا

  دیگر دوران حمایت های قومی و قبیله ای تمام شده است برادران من هم از روستاهای صحنه و لک هستم کاندیداهای هم شهریمان را هم خوب می شناسم اما دکتر حسن زاده را لایق تر و مفیدترین فرد برای منطقه ام می دانم

  پاسخ
 6. ناشناس

  چرا دروغ میگید به خدا سلیمانی غیر از دروغ وسر کار گذاشتن مردم چیز دیگری نیست فقط برای عده ایخوب است.رضا

  پاسخ
 7. حسین

  کاندیداتوری دکتر شمس الدین نیک منش رییس سابق دخانیات که اصالتا کنگاوری نیز می باشند دوراز انتظار نیست

  پاسخ
 8. ناشناس

  ba salam aghay zamany az harkas hemaiat konad bichare shode
  aghay colimany agar che dar gozashte ba dekhalat hay ghazay az taraf daranash be nahagh mashhor ast valy aghay vahid dar in khocos ba taghvast va khoda ra dar nazar darad va az hamiash dar entekhabat dar mahakem be nahagh defa nmikonad va ali rezay gavan ba angize bary vorod ast vaghay arsalan az tars shora dar kangavar kandid nakhahad shod vaghay hacan zade bakhshy azara kangavar ra khahad gereft vaghay vahid baiad raziash konad ke ray monin kharab nashavad aghar ch aghay solimany biehtram mardom kangavar dar hozor aghay ahmady negat ke hoash kardan yadash nemire vagar taid shaved vray biavard digar anga oo shoma ra hoo khahad kard laza
  pishnahad in ast ke hata agar az barkhord aghay vahid gele darid be khater taghva vkhoda tarciash ray dahid ya rezay vay agar hacan ray biavard va kacy zena ham konad azad khahad shod entekhab ba shomast gav gir nashavid gar ch e man cahney hamsharisham

  پاسخ
 9. رحمتی

  دکتر محمد تقی حسن زاده با توجه به توانایی و تخصص بالا و داشتن پشتیبانی از طرف قشر جوان و تحصیلکرده گزینه مناسبی خواهد بود ان شاالله…

  پاسخ
 10. دوست داشتنی

  بیایذ واقع بینانه به کاندیدا داشته باشیم و به کاندید اصلح رأبی بدیم به نظر من بیاید یه جوان رو انتخاب کنیم حالا هرکی میخواد باشه (فقط آقای سلیمانی و شیخ وحید نباشه )

  پاسخ
 11. علی

  همشهریای عزیز یکم واقع بین باشید چرا از کسی حمایت میکنید سابقه ننگین داره؟
  من خودم به شخصه به نامزد های قبلی هیچ وقت رای نمیدم ، با توجه به سابقه بضیا شون هم اصلا احتمال تایید شدنشون خیلی کمه!!!

  پاسخ
 12. ناشناس

  به امید خدانماینده دوردهم مجلس شورای اسلامی جناب حجت الاسلام حاج وحیداحمدی می باشند.ایشان با مردم صادق ووعده وعید دروغ به مردم نمی دهند.

  پاسخ
 13. امیر علی

  ما به شخصیت فرهنگی و اقتصادی و خوش فکر و حامی رهبر جناب آقای امیر خانی رای می دهیم مردم غیور و آگاه و با اصالت کنگاور ایشان را انتخاب نموده ضمنا زمان بهادادن به جوانان پرانرژی رسیده است

  پاسخ
  1. سعید

   متاسفانه در دوره های قبلی افراد کم سواد به کسانی مثل آقای سلیمانی و ططری برای دوره های متوالی رای دادند و نتایج این انتخابها می شود این وضعیتی که گریبانگیر منطقه شده است.
   لطفا بیاید دست در دست هم به دنبال فردی فرهیخته با دیدی باز و به روز باشیم نه افراد سنتی

   پاسخ
 14. امیر علی

  ما مردم کنگاور به شخصی رای می دهیم که شرایط ذیل را داشته باشد و او کسی بجز آقای کیومرٍث امیر خانی نیست
  – یک نماینده خوب باید زجر کشیده و درد کشیده باشد یعنی از داخل قشر پایین یا متوسطه جامعه باشد که بتوان درد انها را حس کرده و دردشان را درد خود بداند و همیشه در پی رفع مشکلات انان باشد

  ٢-شناخت امورات و نیازهای روز مردم نه تنها در حوزه انتخابیه خود بلکه در کل منطقه و کشور و بررسی مشکلات و دغدغهای مردم و جوانان بخصوص مسئله اشتغال

  ٣-یک نماینده موفق باید شجاع باشد بتواند در مقابل دولت با شجاعت و قدرت بر حق و حقوق مردم پافشاری و استقامت نماید و از خود فداکاری نشان داده و از هیچ کوششی دریغ نورزد و از کسی نهراسد و منافع عمومی مردم را بر منافع خود ترجیح دهد و در راه پیشرفت جامعه و مردم حاضر باشد از حق خود بگذرد

  ۴-یک نماینده باید مطلع به مسائل سیاسی و اسلام باشد یعنی هم مسائل روز جامعه خود سر دربیاورد و هم از مسائل جهانی سر در بیاورد و بی تفاوت نباشد و متعهد به دین خدا و باورهای مردم باشد.
  ۵-داشتن شناخت نسبی نسبت به کلیه مسائل جاری در زمینه های مختلف اقتصادی وفرهنگی و سیاسی و نظامی و از مسائل ریز و درشت مردم سر در بیاورد و بتواند درد مردم را تشخیص دهد و نسبت به ان چاره جویی نماید.

  ۶-داشتن تخصص و مهارت کافی در یک یا چند موضوع. یعنی در موضوعی عالم باشد و حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند در کمیسیون های مجلس برای خود جایگاهی داشته باشد وبتواند در میان مجلسیان و دولتمردان و نخبگان کشور موثر واقع شود.

  ٧-یک نماینده باید بتواند تخصصی را که دارد از قوه به فعل برساند و بتواند از هنر خود به نحو احسن استفاده کند و مفید باشد و از ان به نفع مردم و جامعه استفاده نماید.

  ٨-یک نماینده اگر دارای تجربه کاری باشد موفق تر خواهد بود. مسلما تجربه بالاتر از علم است . نماینده ای که تجربه داشته باشد و مشکلات و پیچ و خمهای اداری را طی کرده باشد و کار کشته و اشنا به ابزار باشد سریعتر میتواند در صدد رفع انها بر بیاید و وقتی با تجربه باشد کاردان هم است.

  ٩-نماینده موفق باید مدیر باشد و مدیریت داشته باشد.نماینده ای که دارای مدیریت لازم و کافی باشد.

  پاسخ
 15. مردم شریف صحنه

  سلام خدمت دوستان عزیز ترو خدا خودتونو خسته نکنید با شواهد دیده شده به امید خدا و کرم امام رضا(ع) نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی این حوزه کسی نیست جزء حاج حسن سلیمانی.

  پاسخ
 16. امیررضا صادقی از دینور

  مرد واقعی دوره کاندیده دهم صحنه کنگاور کسی نیست جز اقای ارسلان رضایی علی رضایی مردمی هستند فکر جوانان امروزی بیکار میکنند

  پاسخ
  1. وحید

   درود دوست عزیز قطعا همینطوره .
   ولی از نظر من شایسته تر از اقای امیر خانی دکتر علی رضایی هستش

   پاسخ
  1. وحید

   فکر میکنم اقای سلیمانی به اندازه کافی سابقش سیاه هست و شما که دیگه انتظار ندارین یه انسان عاقل یک اشتباهو دوبار تکرار کنه

   پاسخ
 17. علی صحنه

  واقعا هرکسی به اقای احمدی یا سلیمانی رای بدهد ظلم هست حق ما جواناها نه دوره کجا رفت به جز مرحوم قدرت الله نظری من به حاج کیومرث امیر خانی رای میدهم چون بعد خدا به اون امید دارم

  پاسخ
 18. همشهری

  درجواب شخصی که گفته آقای امیرخانی خصوصیات شجاع بودن و زجرکشیده و….را دارد.شما از کجا میدانی که این شخص شجاع است و زجرکشیده و …؟ این شخص تا امروز کجا بوده که الان به فکر کنگاور افتاده ؟یه تحقیق کن ببین چه اشخاصی از ایشان حمایت میکنن غیر از قاچاق فروشان.چون این شخص قاضی است و…

  پاسخ
  1. سعید

   دوست همشهری تو میای میگی امیرخانی کجا بوده قاچاق فروش از امیرخانی حمایت میکنن من دکتر امیرخانی میشناسم شخص ولایت مدار توانا دلسو ذ مردم میباشد بعدش سلیمانی و احمدی هرکدام ۳ دوره نماینده مجلس بودن جه کاری برای مردم انجام دادن که حالا امدن انجام بدن اتفاقا طرفدارای سلیمانی و رضایی خلاف کار و سلیمانی طرفدار قاچاق فروشان میباشد

   پاسخ
   1. رسواگر

    خوشبختانه شناسایی شدی و مدتهاست تحتت نظری . کمترین جرمت هم همین توهینها و پرونده سازیهای دروغینه که حدالقل ۳ سال حکم داره . در دو محدوده انتخاباتی داری فعالیتهای خرابکارانه میکنی

    پاسخ
 19. ناشناس

  خدا کنه هر کس که نماینده این شهرها میشه میره مجلس فقط به منافع خودشون فک نکنه آقا دزدی میکنی یه تومان میبری ی تومان به مردم شهر ها بده انصاف داشته باشید

  پاسخ
 20. قلم

  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
  قبل از هر چیز به انتخاب دوستان سلایق سیاسی و شعور سیاسی دوستان احترام گذاشته و از زحمات نمایندگان ادوار گذشته به نمایندگی از همه دوستان عرض خسته نباشد دارم.
  چرا نماینده ما جوان و تحصیل کرده نباشد؟
  چرا نماینده ایی به مجلس نفرستیم که نقش تعیین کنده ای در مجلس شورای اسلامی نداشته باشد؟
  چرا منطقه ما از توسعه پایدار نسبت به مناطق خشک و بی آب علف مرکزی گرفته تاتبریز و شراز و اصفهان….شرایط بسیار متفاوتی دارد و کاملا جا مانده است؟
  قدری تامل وتفکر در بیکاری جوانان بزهکار و بیکار و معتاد ما لازمه عقلی را ایجاب تغیر مدیریت را به وضوح نشان می دهد.
  امیدوارم نماینده ما در مجلس شورای اسلامی فردی شایسته و مدیر باشد و نه پیرو احزاب و گرایش های جناحی .
  دکتر علی رضایی از جمله نمایندگان مستقل هاست.
  به امید پیروزی دکتر علی رضایی و سر افرازی بیشتر دیگر حضرات.

  پاسخ
 21. ناشناس

  با سلام به دوستان به نظر من آقای سلیمانی از بقیه اصلح تره اونایی که اولین باره میخوان برن مجلس چهار سال زمان میبره تا اطرافیانشونو تو مجلس بشناسن …….

  پاسخ
  1. پوریا

   به نظر من مشکل اصلی منطقه ما طرز تفکر سنتی و پوسیده شماست. هیچ وقت خود باوری ندارید و اجازه نمی دهید یک فکر نو وجدید و خلاق بیاد و منطقه رو نجات بده. آخه برادر عزیز یه نگاهی به منطقه بنداز بعد از سی سال عقب افتاده ترین هستیم یه سر به شهرستان ها و روستاهای همدان بزن دستت میاد که چه کلاهی سرمون گذاشتن آقایانی که چند دور در مجلس بودن و هیچ کاری نکردن جز وام دادن و پست دادن به اطرافیان.
   تا کی مثل کبک سرمون رو زیر برف کنیم…

   پاسخ
  2. محسن

   دوست عزیز«در جواب اقای ناشناس» کاش معیارهای انتخاب شما بر چه اساسی است که اینطور قاطع میگین اقای سلیمانی از همه اصلح تره؟؟؟؟
   انتخاب این شخص ظلمی است که اول در حق خود و بعد در حق همشهریان خود کرده ای ،و فردای قیامت شما نیز به سهم خود نسبت به کسانی که حقشان پایمال می شود مدیون می شوید،

   پاسخ
 22. ناشناس

  با سلام
  متاسفانه منطقه بر اساس قومیتی و سنتی به افراد رای میدن
  از همه خواهش میکنم که روی سوابق و تحصیلات افراد خیلی دقت کنید تا جوونای منطقه سرازیر استانهای مختلف نشن همچنانکه برادران ما طول چند سال این روند را داشته اند

  پاسخ
 23. ناشناس

  با سلام خدمت تمام عزیزانی که این متن را می خوانند؛ دوستان درموضوع انتخابات خواهشی که دارم اینکه بصورت شهری وجغرافیایی به موضوع نگاه نکنیم هرشخصی که انتخاب شود نماینده هرسه شهرستان است وباید از حق انها دفاع کند وچه بسا باید بجنگد.دوستان نمایندگان ما از این امتیاز ی که ما از لحاظ سیاسی(خط مقدم جنگ تحمیلی)مذهبی(قرارگرفتن در مسیر بزرگ راه کربلا)ودهها امتیاز دیگری که داریم چه امتیازاتی وامکاناتی را برای جوانان ما مهیا کرده اند؟در تمام دانشگاههای معتبر کشور دانشجویان نخبه این خطه تحصیل کرده ومیکنند کدامشان برگشته اند؟ا ری متاسفانه بعضی از ما همیشه دنبال مسایل سطحی بوده ایم واصول را فرامش کرده ایم .دوستان وظا یف نمایندگان تعریف شده است .نمایندگان گزارش فصلی یا سالانه به مردم حوزه نمایندگی خود میدهند.برخی نمایندگان بعد از چند سال مردم را می بینند! نمایندگان فعال درمجلس کاملا مشخص هستند اگر اخبار را رصد کنیم؟ اری دوستان علاوه بر تمام مسائلی که عمومی می باشند وشورای محترم نگهبان به آن رسیدگی می نمایند نمایندگی کردن از یک جامعه کوچک (حوزه انتخاب) قدرت جسمی وانرژی بالا؛تحصیلات ؛قدرت چانه زنی بالا؛واز جنس مردم بودن (یعنی سیر صحیح مسیر پیشرفت) وتجربه کار در مجلس (نه فقط بعنوان نماینده)) را می خواهد ؛ بنده بعنوان یک شهروند تا بحال. رعایت مسائل فوق را در نمایندگان محترم انتخابی خود ندیده ام لذا این بار نماینده ای جوان وبا ویژگیهای فوق را انتخاب خواهم کرد با ارزوی موفقیت برای تما شما عزیزان وکاندیداههای محترم

  پاسخ
  1. ابراهیم

   به امید حق تعالی نماینده ما در این دوره از انتخابات کسی نیست جز حاج حسن سلیمانی کرد باغیرت .کسی که اخلاقش به تمام این نامزدها می ارزه.درودخدابرتو مرد .پیروزیت پیشاپیش مبارک.

   پاسخ
 24. یوسف

  من شخصا ازکودکی تا حالا آقای کیومرث امیرخانی رومی شناسم حرفایی روهم که میگم ازروی صداقت است بهتون قول شرف میدم
  ایشان درمیان اقوام ودوستان وآشنایان ازنظراخلاقی زبانزد خاص وعام هستند چنان متواضع وفروتن هستند که من ازمیان اطرافیان هیچ کسی رو اینگونه ندیدم
  فردی دلسوز مومن کارآمدوغمخوارافرادضعیف هستند چون خودشون رنج کشیده اند
  جوان وپرانرژی وبا انگیزه خدمت به مردم هرسه شهرستان ( نه فقط صحنه ودینور) آمده اند
  من وظیفه خودم رومی دونم به چنین شخصی رای بدم
  همین…..

  پاسخ
  1. اکبر

   اقای شهبازی این پیر سیاست«اقای سلیمانی»همون کسی هست که در در سفر اقای دکتر احمدی نژاد به شهر هرسین مردم شریف این شهرستان به خاطر برخی کارای این نماینده او دزد صدا میزدند.
   این شخص«حسن سلیمانی»بجای اینکه به فکر پیشرفت شهرها باشن به فکر اشخاص هستند و پیگر منافع حامیان و نزدیکان خود می باشند

   پاسخ
 25. یاس

  سلام
  با احترام به نظر همه دوستان
  دقت داشته باشید وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی قانون گذاری و نظارت بر اجرای آن است.
  موفق و پیروز باشید

  پاسخ
 26. وحید

  : ﺁﻧﻬﺎﯾﯿﮑﻪ ﺑﻌﺪﺍﺯ ۴ ﺳﺎﻝ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯽ ﻭﻋﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﺧﺮﻣﻦ
  ﺧﻮﺩ،ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺑﺎ ﺗﺮﻓﻨﺪﻫﺎﯼ ﻧﺦ ﻧﻤﺎ ﺷﺪﻩ ﺁﺭﺍﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺳﺒﺪ
  ﺧﻮﺩ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻨﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﻮﯼ ﺗﺮ ﻭ ﺩﻗﯿﻖ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ
  ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﺍﻥ ﺑﺎﺭﺩﯾﮕﺮ ﻧﻈﺮﺳﯿﺎﺳﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺟﻠﺐ ﻭ ﺟﺬﺏ ﮐﺮﺩ .
  : ﻇﺎﻫﺮﺍ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺁﻗﺎﯾﺎﻥ ﺩﭼﺎﺭ ﺁﻟﺰﺍﯾﻤﺮ
  ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﭼﻮﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺮﻋﮑﺲ ﺁﻧﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﺭﻭﺯﻩ ﺑﺎ
  ﻫﺰﺍﺭﻭ ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻞ ﻣﻌﯿﺸﺘﯽ ﻭ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ
  ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺷﯿﻔﺘﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﻗﺸﻨﮓ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﻗﺒﺎﻝ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺑﺎﺭﺩﯾﮕﺮ
  ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﻌﻠﻖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺮﻓﺖ..
  زنده باد دکتر علی رضایی

  پاسخ
 27. وحید

  ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺃﯼ ﻣﯽ ﺩﻫﻢ ﮐﻪ ﻭﻻﯾﺘﯽ ﺑﺎﺷﺪ،
  ﻋﺎﺩﻝ ﺑﺎﺷﺪ، ﻋﺎﺭﻑ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﺎﺷﺪ،
  ﻭ ﻏﺮﺿﯽ ﺩﺭ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﻣﺎﻟﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ
  ﺍﺯ ﻗﺸﺮ ﻣﺴﺘﻀﻌﻒ ﺟﺎﻣﻌﻪ، ﺑﺎﺷﺪ
  ﻭ ﺭﺿﺎﯾﯽ ﺟﺰ ﺭﺿﺎﯼ ﺍﻟﻬﯽ ﻧﻄﻠﺒﺪ همچون دکتر علی رضایی…

  پاسخ
 28. لیلا چمچمالی

  بادرودوسلام من دانشجوی رشته تاریخهستم وقتی نماینده های سایرشهرستانهارامبینم چه جوری پیگیرکاردانشجویان بی بضاعت خصوص روستایی هستندخیلی دلم میگیرد.چراباید اینهمه نماینده پیروبازنشسته بارای ماجوانان برن مجلس وبجای پی گیری مشکلات کشاورزان وکارگران وبی بضاعتان یاغایب باشندیادر دبی به فکرشرکتهای خصوصی خودشان کجای دنیاشکم سیرازگرسنه خبردارد؟که نماینده های پیر ازحال جوانان ما….
  امروز یک مقاله ازنویسنده وشاعر بزرگ شهرمان دکترایرج بدربانی خواندم. بااین عنوان چه کسی لیاقت نمایندگی شهرمان رادارد؟هم به قلم این نویسنده وصاحب اثربزرگ سقوط فرشته ها افتخارکردم که چقدرماراازحقوق خودمان آگاه ومهمتراینکه یک نماینده درمجلس تاچه حدمیتواندتوانا وبرنده باشد.غقط شرط قدم اول آنست که ما بافهم به شخص لایقی رای بدیم نه فلانی که فلان پرونده خلاف پسرعموی مادرمان درست کرده!!!بامیدسربلندی صحنه،کنگاور،بیستون ،هرسین وهمه روستاهایمان

  پاسخ
 29. سید محمد رحیم زمانی

  با سلام به دور از هرگونه سوء نظر نسبت به نامزدهای انتخابات مجلس دهم که انصافآ همگی از شهروندان فرهیخته و دارای سبک و کلاس خاص خود هستند . جناب دکتر محمد تقی حسن زاده برادر دو شهید که خود نیز از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است شایسته تر به نظر می رسند . در خانواده ای بزرگ شده اند که هیچ احدی نمی تواند کوچکترین انگی به آنها بزند . پاک ، صاف و صادق . معلمی که در کنار توصیه به شاگردان خود نیز پا به پای آنان درس خوانده و به بالاترین مدارج علمی رسیده . نه تنها مردم گودین و کنگاور که در سطح استان همه به پاکی او ایمان دارند . مهم نیست تفکر جناحی او چیست ؟ چون همه می دانند او برای شخص کار نمی کند ، مردم خسته کنگاور نیاز به چهره جدید اما با تجربه و امتحان پس داده ای چون دکتر حسن زاده دارند . سید محمد رحیم زمانی مدرس دانشگاه آزاد کرج و دبیر آموزش و پرورش .

  پاسخ
 30. v.nazari

  براستی چرا ❤️دکتر علی رضایی❤️!؟!؟

  ۱- ارتباط مستمر و صادقانه با مردم.

  ۲- ولایت مدار، متدین، متخصص، جوان، با برنامه و مردمی.

  ۳- مدافع اسلام ناب، مطیع امر رهبری و مخالف هر خط و جریان انحرافی.

  ۴- داشتن روحیه ساده زیستی، صداقت در گفتار.

  ۵- معتقد به بکارگیری مدیران صالح، قوی و کارآمد با اولویت مدیران بومی.

  ۶- معتقد به مبارزه قاطع با فقر و فساد و تبعیض.

  ۷- قدرت چانه زنی بالا

  ۸- توانایی بالا جهت جذب بودجه و اعتبار

  ۹- روابط عمومی قوی با مدیران ارشد کشوری

  ۱۰- پرهیز از روحیه محافظه کاری و شجاعت در بیان مسائل و مشکلات مردم در سطح استانی و ملی

  ۱۱- مخالف کانون های قدرت و ثروت و ویژه خواری

  ۱۲- آشنایی کامل با مشکلات، تنگناها و موانع توسعه حوزه انتخابیه با توجه به ۲۵ سال سابقه فعالیت

  ۱۳- عدم استفاده از شیوه های غیر اخلاقی از قبیل شایعه پراکنی، تخریب، سوء استفاده از بیت المال و اموال عمومی، توزیع پول و کالا و …

  ۱۴- استفاده از روش های تبلیغاتی سالم و کم هزینه در راستای فرهنگ سازی انتخاباتی بر پایه ارزش های اسلامی و انقلابی.

  ۱۵- اعتقاد راسخ به این فرموده مقام معظم رهبری که نماینده نباید در دوران نمایندگی دنبال امتیاز و منفعتی برای خود باشد.

  ۱۶- تلاش پیگیر و خستگی ناپذیر در جهت خدمت¬ رسانی به مردم.

  ۱۷- توانایی بالا جهت پیشنهاد طرح های ملی و کشوری ماندگار با محوریت حوزه انتخابیه.

  پاسخ
 31. رضا

  درجواب اقای ابراهیم عرض میکنم، ترجیح میدم این بار از شخصیتی جوانتر و کارآمدتر و با انرژی تر حمایت کنم تا اشخاص مسنی همچون سلیمانی و احمدی
  این دو هر کدام حداقل یک دوره کاندید شدن ولی متاسفانه بجای ترقی و پیشرفت حوزه انتخابیه به فکر حامیان و نزدیکان خود بوده اند.

  پاسخ
 32. منال ابباریک

  فقط دکتر علی رضایی
  خودم صحنیم ولی طرفدار سرسخت علی رضایی هستم چون نماینده های دوره قبل که صحنه ایمم بودن هیچ کاری نکردن.ولی دکتر علی رضایی نماینده کاردان و شایسته ایی هست ازشما میخوام یک بار در جلسش شرکت کنین خودتان حساب کار ب دستتان میاد .ایشالله مردم الکی رای ندن یکم تحقیق کنید راجب نماینده انتخابیتون.

  پاسخ
 33. علی

  احمدی و سلیمانی فقط به فکر خوردن و بردن برای خود و اقوامشون هستن.بعد از چندین سال نمایندگی چه کار مثبتی کردن؟ کدوم کارخانه؟ کدوم شرکت و….

  پاسخ
 34. علی رضا محمدی

  رای نهایی مهندس دهنوی ..مدافع حقوق کارگر..عضو ارشد خانه کارگر..از مدیران شرکت سایپا…مدرس دانشگاه…عضو شورای بازنگری استاندارد…

  پاسخ
 35. وشني از هرسين

  باسلام به همه دوستان ،جای تاسف که بجای اینکه دنبال نماینده اصلح باشیم ودیگر نگاه قومی قبیله ای وناسیونالی رو بذاریم کنار متا سفانه هنوز میگیم شهر خودمون!!
  اگر واقعا همشهری ما خوبه به اون رای بدیم اگر واقعا دیگری خوبه به اون…
  فعلا پای صحبت های ۲ نفر از نماینده های شاخص نشستم وبجز تخریب وخواهش از اینکه بمن رای بدید ویعنی غالب حرفاشون اینطور بود چیزی از اهدافشون به اون صورت نشنیدم.
  بنظرم نمایندگان باید دیدگاهاشون رو صریح بگن نوع نگاهشون به مشکلات منطقه اعم از بیکاری اعتیادو…
  .وابسگیاشون رو به احزاب بگن نه فورا بگن ما فراجناحی هستیم.

  پاسخ
 36. کنگاوری

  من کنگاوریم و فقط میگم حاج کیومرث امیرخانی نماینده های سنتی ۱۶سال مجلس بودند کو اونچیزایی که ازش حرف زدند و میزدند.

  پاسخ
 37. ناشناس

  باسلام به همه ی دوستان بزرگوار..ماباید بامنطق باشیم در درجه ی اول .ازروی صحبت دیگران به کسی لقب ندیم وقی شناختی نداریم .ماباید به کسی رای بدیم که کاملا بشناسیمشون .ماباید شخصیت جوانی روانتخاب کنیم که به فکر جوان های ماباشه که همه از بیکاری دارن ناله میکنن نه شعار بدیم.

  پاسخ
 38. سنگ لکستان

  با سلام خدمت مردم شریف زحمت کش لکستان
  من بع عنوان یک همشهری که الان هم متاسفانه اون جا حضمر ندارم فقط یه خواهش و اون این که با تحقیق نماینده انتخاب کنید تکلیف نماینده های قبلی که مشخصه کاملا بی کفایتی شونو نشون دادان مثل آقابان احمدی و سلیمانی وآقای زمانی و….پس حالا ما راحت تر میتونیم انتخاب کنیم و خواهش دوم این که ایلی و طایفه ای و شهریستانی و… انتخاب نکنید لایق ترین و با ایمان ترین رو انتخاب کنید .
  ومن الله توفیق

  پاسخ
 39. جمشیدی

  نماینده فقط حاج کیومرث امیرخانی برین در موردش تحقیق کنین خودتون متوجه میشین سه ساله در بین مردم هستش مثل سایر نماینده ها نیست که فقط نزدیک به ایام رای گیری در بین مردم باشند با توکل بر خدا اقای امیرخانی نماینده مردم میشن

  پاسخ
 40. ناهید

  اقای همشهری که چرت وپرت میگی و کاندیدها رو تخریب میکنی برو سابقه فعالیت اقای امیرخانی رو بخون و تحقیق کن بعد حرف بزن

  پاسخ
 41. صفری

  سلام شب بخیر محضر شما همشهری های صحنه کنگاور هرسین من تمام دیدگاهها را خواندم به نظر می رسه اکثرا ناسیونالیستی قضاوت می‌کنند مردم صحنه برای نماینده صحنه ای مردم کنگاور نماینده های کنگاوروهرسینی های عزیز برای نماینده خودشون بدون اینکه کوچکترین تحقیقی کرده باشیم صرفا بر اساس شنیده ها قضاوت میکنیم همه این ضرب المثل شنیده اید که چراغی که به خانه روا ست به مسجد حرام است ۰ عزیزانی که تهمت های ناروا به کاندیداها میزنند اصلا از نزدیک این آ قایون را دیده اند من اصلا در این حوزه نمی‌توانم رای بدهم چون ساکن اونجا نیستم ولی با بعضی از این حضرات آشنایی دارام از جمله جناب اقای حسن سلیمانی ۰منزل پدری این اقا بعد از چند دوره نمایندگی درمجلس هنوز در محله قدیمی و فقیر نشین ابراهیم اباد یا خرمانجا ی سابق است اگر فقط به فکر خود اطرافیانش بود حداقل منزل پدری وبرادرش که در همان محل است تغییر میکرد انصاف هم خوب چیزی هست والا سازمان یا ارگانی را نمیشناسید که جناب سلیمانی را نشناسد تنها کسی است که دولت تدبیروامید از ان حمایت میکند ایشان از مشاوران آقای نوبخت، ریس قوه قضاییه وکیل پایه یک دادگستری و۰۰۰ میباشد شخصی توانا لایق آگاه با درک شعور سیاسی بالا وبا دغدغه کمک به منطقه۰۰ مابقی دوستان کاندیدا قابل احترام و فکر و نیازهایشان ستودنی است اما در این تایم زمانی ودر این دولت تنها کسی که میتوانید کمک مردم این دیار باشد همین آقاست پس جوانان عزیز دلسوز که قصد کمک دارید اول سوابق کاری خانوادگی نفرات را مطالعه سپس تصمیم بگیرید مطمئن باشید با فکر تصمیم گیری پشیمانی نداردارادتمند شما جوانی از ایل بزرگ کلهر

  پاسخ
 42. طغرل از صحنه

  درود بر مردان بی ادعا،دلیرمردان،توانمندان،باجرأتات ازبین نمایندگان قصد توهین به کسی ندارم تا جایی که نمایندها را میشناسم دکتر کیومرث امیرخانی دارای تمام شرایط میباشن به امید پیروزی دکتر کیومرث امیرخانی

  پاسخ
 43. ناشناس

  سلام کاندیدای مردمی غیرتی قانونمند باسواد تنها کسی که میتانه به این شهر واستان کمک کنه حاج حسن سلیمانیه تنها کسی که میتانه درمجلس با نمایندهای تهران واصفهان صحبت کنه سلیمانیه ،حسن سلیمانی عضوتلفیق ماده ۱۳۹مجلسه،مشاورحقوقی نوبخت مشاورحقوقی بانک مرکزی ،مشاورحقوقی مناطق آزاد،نماینده مقام معظم رهبری برای هماهنگ گننده سه قوا دولت ،مجلس ،قوه قضائیه ،معاون قضای لاریجانی ونماینده دسگاه قضادرمجلس با این همه پست ومقام با خواهش دوستان دولت وقوه قضایه وحتی لاریجانی آمده سلیمانی کم مقام وارزشی برای استان ما نیست واقعا هرکس به این انسان شریف حرف نا مربوطی بزنه گناه کرده تا کی کورکورانه عمل کردن تاکی حسادت تاکی دروغ اینقدرارزشهای خودمان سبک شمردیم که این اوضاع استانمانه ،برادران خواهران عزیز من جاده های میشناسم که بعد ازاینکه سلیمانی نیامد هنوزدرست نشدن مگه علم مگه سواد مگر عقل وشخصیت به پیروجوانیه مگر درمجلس قراره کشتی بگیرند یا فوتبال کنند پیروجوان میکنید ،واقعامنطق یک جوان کرمانشاهی اینه که کی دور ور سلیمانیه یا احمدیه ،مگرسلیمانی بخواهد جاده برق گاز منطقه ای درست کنه اونو میده دور وریهاش این منطق یک جوانه به خدا شهادت میدهم که سلیمانی اهل تکبر،غرور،قبیله گرای باند بازی نیست مگراینکه با چشم خود دیدم که این انسان بو داد مظلوم میرسد برادران عزیزان به خدا مثل حسن سلیمانی شاید تاسالها برای کرمانشاه نیاید
  درود برسلیمانی فریبرزخزایی دینور

  پاسخ
  1. صفری

   ناشناس جان آنچه مبرهن و روشن است نیاز به قسم خوردن ندارد ۰سابقه ی روشن این اقا بدون کوچکترین نکته منفی نیاز به قسم ندارد مطمئن باش ایبسلونی خطا داشت همین حضرات رقیب اونو تو بوق وکرنا میکردن آنچه عیان است، چه حاجت به بیان است

   پاسخ
 44. جاسم خان ازخانقین

  آقای ناشناس آقای سلیمانی امتحان خودششو پس داده .اگه کاری میتونست بکنه تو سه دوره نماینده بود انجام میداد بخداوندی خدا سلیمانی دور آخرشه چه رأی بیاره چه رأی نیاره فقط اومده پولاشو تکمیل بکنه بره .بیاید دست به دست هم دهیم شهرستان خودرا با فرستادن حاج کیومرث امیرخانی آباد بکنیم

  پاسخ
 45. ناشناس

  نما ینده باید پیرو رهبر با شد مشکل بیکاری جوانان حل کند منطقه دینور بیمارستان خوبی ندارد شب مشکل برایت پیش می اید دکتر وامکانات ندارد باید شب به شهرستان مراجعه کنی نمایند گان قبلی هیچ کاری برای منطقه نکرده اند به فکر اطرافیان خودشان هستن

  پاسخ
 46. جاسم خان ازخانقین

  آقای صفری خواهشن شما و امثال شما ازسلیمانی پشتیبانی میکنید چشم به روی واقعیتها بستید ازلحاظ امار بیکاری .طلاق .جنایت. اعتیاد. در سطح کشور کنگاور و صحنه و…. آمار اول دارن از لحاظ فرهنگ بیا ببین چه بسر مردم اومده این نتیجه سه دوره نمایندگی اقای سلیمانی و امثال ایشان میباشد .بیاید شخصی کارامد .شجاع .توان به مجلس بفرستید که از حقتون دفاع کند و اون کسی نیست جزئ دکتر کیو مرث امیرخانی

  پاسخ
  1. سین وشین

   سلام اقای جاسم خان ۰بنده حداقل ۱۲ ساله جناب اقای حسن سلیمانی را می‌شناسم نه به این خاطر که برایم کاری انجام داده است باور کنید نه فقط وفقط بخاطر مرام و معرفت مردمداری که ایشان دارند شیفته اخلاق ایشان شدم مطمئنم از نزدیک نمیشناسیدش ایشان بشدت متواضع ‘خاکی و مردمی است ۰من توصیه میکنم در صورتی که در منطقه هستید یک روز صبح به منزل پدری ایشان بروید و با ایشان ملاقاتی داشته باشید اگر صحبتهای اینجانب را تایید نکردید من تمام حرفهایم را پس میگیرم ۰جناب جاسم اگر ایشان به فکر پول بود،خونه پدرش را از خرامان جا لااقل عوض میکرد با اطمینان خدمتتون عرض میکنم ایشان دنبال مادیات نیست ۰یک مطالعه‌ وتحقیق درست و عادلانه مطمئنا رای شما را به سوی جناب اقای سلیمانی برمیگردو نه انشا اله ارادتمند شماصفری ا ز ایل بزرگ کلهر

   پاسخ
 47. حسین خان از هرسین.س .ام

  آقای سین و شین احتیاج به قسم خوردن نیست یعنی شما تو کنگاور و صحنه و هرسین زندگی نمیکنید تو دینور یدونه کارخانه یا یدونه بیمارستان که تو هر روستا اصفهان پیدا میشه تو شهرستان دینور وجود نداره شما دارید واقعیتا را کتمان میکنید .بعدش کاملا من آقای سلیمانی و احمدی میشناسم حتی با هاشون هم نشستم. بیاید به فکر شهرستانمان باشید و دکتر کیومرث امیرخانی به مجلس بفرستید

  پاسخ
 48. سین وشین

  با سلام به خان هرسینی اقا حسین ۰ برادر مطالب رو دوباره بخون من جایی قسم یاد نکردم دلیلی هم برای قسم خوردن نمی‌بینم انچه که روشن و مبرهن هست اینه که حاج حسن سلیمانی چه از لحاظ سابقه کاری ‘کوچه از لحاظ بلدی کار واقعا یک سر و گردن از دیگر کاندیداها سرتره مطمئن باش اگر کسی بتونه برای این حوزه کاری انجام بده کسی نیست جز حاج حسن سلیمانی۰

  پاسخ
 49. علی اصغر

  باسلام عرصه دیگر عرصه باندوباند بازی نیست عرصه ی لیاقت و شایسته سالاری است این را باید همه باور داشته باشیم که میبایست با سواد های شهرمان پا به عرصه مجلس شورای اسلام بگذارند وامیدوارم آقای علی مولایی یکی از آن افراد باشد.

  پاسخ
 50. سین وشین

  دوستان عزیز سلام اینجانب به حمایت از جناب اقای حاج حسن سلیمانی اقدام به تشکیل گروهی به عنوان حامیان حاج حسن سلیمانی در صفحه اجتماعی تلگرام نموده ام تمام عزیزان که تمایل به حضور در این گروه را دارند شماره تماس خود را به ادرس ایمیل زیر ایمیل نمایند safari.yas in@yahoo.com جوانی از ایل بزرگ کلهر

  پاسخ
 51. ناشناس

  سلام من طرفدار هیچ کدوم از نماینده ها نیستم خوشمم از هیچ کدومشون نمیاد اینا همه دروغو هستن قرآن بیار دس بزنم،فقط ی چیزی تو رو خدا به هرکی رای میدید به این سلیمانی و احمدی رای ندید دیگه……………………………………………………………………………………………………………

  پاسخ
 52. رستمی

  تا چه وقت باید به کاندیداهای سنتی رای بدیم؟ بنظرم با وجود افرادی همچون آقای دکتر حسن زاده و آقای مهندس دهنوی میشه به آینده این حوزه انتخابیه امید داشت .بنظر بنده این دو تا بزرگوار از بقیه کاندیداها رزومه بهتری دارند.

  پاسخ
 53. ناشناس

  با سلام خدمت همه دوستان ضمن احترام به نظر همه شما ها اول باید بگویم در هرسین کنگاور صحنه دینور بیستون و همه روستاها می دانند که سلیمانی یا به قول بعضی ها هاج حسن و احمدی برای اشخاص خاصی کار می کنند اما ما نماینده خواص را نمی خواهیم ما نماینده عموم را میخواهیم دوما این دوتا تا در این ۲۰ سال برا این چند شهرستان چکار کردن بغیر طرفداری از افراد …..

  پاسخ
 54. ع ل ی

  توروخدا به خاطرخدابه کسی که اصلح میباشد رای دهیدچون درقیامت نسبت به رای شما بایدجواب پس داد.به نظربنده حقیر آقای امیرخانی اقای ممی زاده اصلح میباشند.

  پاسخ
 55. ناشناس

  واقعا جای تاسف داره .هیییییییچ کدوم از کاندید ها درد نمیخورن .من حامی اصول گرای اصلاح طلب هستم…سطح تحصیلات و فعالیت ها و خط مشی و جبهه این نامزدهارو ک نگاه میکنی ب خودت امید وار میشی .یکی رای میخره و با پارتی میره بالا و فقط ب دهن طرفداراش میرسونه.اینایی ک تاحالا نماینده بودن چیکار واسه مردم کنگاورصحنه هرسین کردن جز خوردن بودجه هاشون وگرنه الان این همه پول شام و خرید رای و تبلیغات مسخره رو ازکجا میاوردن.یک نفرشون واسه خدا کار نکرد.پس خواهشا ب نماینده های قبلی رای ندین و عرصه رو ب اهلش بسپارید و انتخابتون اگاهانه باشه.

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud