Header
Header
Header

اسامی نهایی ثبت نام نامزدهای مجلس خبرگان در استان کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه آمار نهایی ثبت‌نام کنندگان برای شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان کرمانشاه را ۱۷ نفر اعلام کرد.

فضل الله رنجبر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به پایان مهلت ثبت نام از داوطلبین نمایندگی مجلس خبرگان، اظهار کرد: در مجموع ۱۷ نفر کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان شدند.

وی افزود: بخشی از این افراد در فرمانداری کرمانشاه، بخشی در ستاد انتخابات وزارت کشور و بخشی نیز در فرمانداری قم ثبت‌نام کردند.

رنجبر گفت: با پایان مهلت ثبت نام، مدارک ثبت نام کنندگان برای بررسی صلاحیت داوطلبین در اختیار شورای نگهبان قرار می‌گیرد.

انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی، هفتم اسفند بطور همزمان برگزار می شود

به گزارش کنگاور اینفو به نقل از تیتر نیوز : اسامی نهایی داوطلبینی که در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان کرمانشاه ثبت‌نام کردند به شرح ذیل می باشد:

۱-حسن ممدوحی
۲- علیرضا مستشاری
۳- سیدامیرمحمدی پور
۴- محمدحجتی تبار
۵- ربیع اله کمری
۶- پوریا پگاه
۷- یحیی بارگاهی
۸- مصطفی ملکی
۹- مصطفی نوروزی
۱۰- محمود محمدی عراقی
۱۱- علی شهر بابکی نصیری
۱۲- علی غلامی
۱۳- سلمان باهنر
۱۴- محمد اشرفی اصفهانی
۱۵- ذکراله احمدی
۱۶- حسین حجت
۱۷- امان نریمانی

فضل الله رنجبر روز شنبه ۳ بهمن اظهار کرد: از مجموع ۱۷ کاندیدای مجلس خبرگان در حوزه استان کرمانشاه تاکنون سه نفر آنان به اسامی ‘سلمان باهنر’، ‘علی شهربابکی’ و ‘یحیی بارگاهی’ انصراف خود را اعلام کرده اند.
وی افزود: قرار است اسامی نهایی تائید صلاحیت شدگان ۶ بهمن به فرمانداری مراکز استان ها اعلام شود و متعاقب آن به مدت دو روز و تا هفتم بهمن نتایج به افراد تائید و یا رد صلاحیت شده اعلام می شود.
رنجبر ادامه داد: افراد رد صلاحیت شده در روزهای هشتم، نهم و دهم بهمن ماه به مدت سه روز فرصت شکایت و درخواست برای بررسی مجدد سوابق خود را خواهند داشت.
رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان رهبری حوزه کرمانشاه یادآور شد: کار بررسی مجدد تائید صلاحیت افراد رد شده از ۱۱ تا ۲۰ بهمن به مدت ۱۰ روز انجام می پذیرد و سپس اسامی نهایی روز ۲۱ بهمن منتشر خواهد شد.
وی گفت: افراد تائید صلاحیت شده نیز از ۲۲ بهمن تا صبح روز ششم اسفند و در ۲۴ ساعت مانده به آغاز انتخابات فرصت تبلیغ دارند.
فرماندار کرمانشاه همچنین از مشخص نبودن برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در در مرکز استان خبر داد و گفت: با وجود پاسخ منفی شورای نگهبان به وزارت کشور مبنی بر برگزار نشدن انتخابات به صورت تمام الکترونیکی در کلانشهرها از جمله کرمانشاه هنوز ستاد انتخابات کشور دستورالعملی برای ما ارسال نکرده است.

استان کرمانشاه دو نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

کنگاور اینفو – شهرستان کنگاور

مطالب مرتبط:

23 دیدگاه

 1. محمد فروغی

  رای ملت غیور کرمانشاه، به فیلسوف و مجتهد بزرگوار، محمود محمدی عراقی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، مجاهد دیرین، یار امام و رهبری…
  میتونید سابقه وخدمات این عالم جلیل القدر رو با سرچ کردن در پرتال جامع مسئولین جمهوری اسلامی مشاهده کنید.

  پاسخ
  1. ناشناس

   آقای محمدی عراقی داماد مصباح یزدی هست. مردم به این طرفداران و حامیان احمدی نژاد هیج تمایلی ندارند. حتی اگه تمام کاندیداهای طیف مقابل هم رد صلاحیت بشوند ، مردم و بزرگان و نخبگان هرگز به اعضای جبهه ی پایداری رای نخواهند داد.

   پاسخ
  1. ناشناس

   باسلام خدمت تمامی عدالتخواهان وانقلابیون راستین ومسلمانان حق طلب حضرت آیت الله نریمانی از اندیشمندان صدیق ، فکور، بومی و، صاحب نظر ، درستکار،وطرفدار واقعی تمامی اقشار مختلف ومردم استان کرمانشاه اعم از شیعه وسنی واهل حق و جاف وگورانی وقلخانی ولک ولر و…. هستند ومورد قبول تمام اقوام کلهر وسیاه سیاه واصیل منطقه واز ایل بزرگ قوچمی ومنصوری وکلهر واریایی اصیل هستند….
   وتنها مجتهد دانشگاهی واستاد حوزه ودانشگاه و افتخار قوم بزرگ کرد هستند.
   گرایش های اعتدال گرایانه ی ایشان چه در زمان نمایندگی مجلس چهارم شورای اسلامی و چه بعد از آن و نزدیکی اندیشه های ایشان به اندیشه های بزرگان ،ومورد حمایت احزاب وورزشگاران ودانشگاهیان وپزشکان واساتید وتمامی اموزش وپرورش استان ودر دوره ی قبل انتخابات خبرگان از ایشان که برنده اول بودند …که البته با بغض باند احمدی نژادی ها وسارقینی که تعدادی از دزدانشان دستگیر شده اند ودر اوین تشریف دارند ناجوانمردانه باعث شدند تا نتایج را به گونه ی مورد نظر خودشان ارائه نمود، والا باوجود مرحوم زرندی باز هم ایت الله نریمانی بیش از ۱۶۰ هزار رای از دیگران جلوتر بود که ناجوانمردانه حقش را با طرفندهای انتخاباتی خوردند …. همچنین آرای بسیار بالای ایشان در دور قبل، نیز حمایت تمامی احزاب اصلاح طلب از ایشان ، به همراه نفوذ معنوی شان و شناخت عمومی مردم استان از پاکدستی ایشان ،همه و همه زمینه را برای انتخاباتی پرشور ونمایندگی اول استان کرمانشاه فراهم آورده است.
   با یادی از زنده یاد مرحوم ططری و امید به نفر اولی حضرت آیت الله نریمانی
   وحمایت همه جانبه تمامی مردم اصیل وکرد منطقه از تنها مجتهد کرد ودرستکار ایل بزرگ کلهر
   انتخاب اول وتک رای فقط ایت الله نریمانی حماسه جدیدی خلق میشود ….
   حضرت ایت الله نریمانی کسی که در مجلس چهارم نام بزرگ کرمانشاه را مجدا” زنده واحیا کرد .

   پاسخ
  2. behrouz

   آقای ناشناس عزیز! آقای محمدی عراقی متولد کنگاور و نوه حاج آقا بزرگ از علمای بزرگ استان و شهر کنگاور می باشند و فرزند شهید بها الدین محمدی عراقی هستند که ایشان هم تا زمان شهادت درشهر کرمانشاه بودند. بنابراین ایشان کاملا بومی منطقه کرمانشاه هستند. پسوند عراقی هم برگرفته از اراکی هست که نشان از اصلیت اراکی ایشان دارد که به زمان قبل از هجرت پدران ایشان به منطقه کنگاور دارد.

   پاسخ
 2. ناشناس

  با توجه به دوره های گذشته ی خبرگان ، و نبودن آقای زرندی در این دوره ، به نظر بنده آیت الله نریمانی که قبلا نماینده ی مردم در مجلس هم بوده اند ، نفر اول خبرگان این دوره خواهند بود. ایشان به صورت سنتی رای شهرستانهای اسلام آباد و گیلانغرب وسرپل ذهاب و قصرشیرین رو به صورت تک رای دارن. این یعنی حداقل ۱۵۰هزار رای اختلاف رای با دیگر نامزدها.
  ایشان تنها مجتهد کرد استان هستند و همچون قبل ، در شهرستانهای جوانرود و پاوه و ثلاث و جوانرود هم انتخاب اول هستند.
  در شهرستانهای هرسین و صحنه هم متحدان و هواداران سنتی خود را دارند.
  در شهر کرمانشاه هم در نبود مرحوم زرندی ، قطعا نفر اول کرمانشاه بوده و تمامی اصلاح طلب ها ، معتدل ها و طیف راست های میانه رو و سنتی را در کنار خود خواهند داشت.

  پاسخ
 3. کلهر

  با سلام ضمن آرزوی موفقیت برای کاندیداهای محترم، با توجه به نیاز استان به نماینده جوان و بومی و پیرو خط ولایت و به دور از جریانات سیاسی در مجلس خبرگان با همت مردم غیور استان انشاالله حاج مصطفی نوروزی نماینده استان در این دوره می باشد.

  پاسخ
 4. حسین

  آیت الله نریمانی ، بزرگ مجتهد کرد ، عالم وارسته و نمونه ی کامل علم و تقوا ، روحانی خوشفکر و آشنا به دنیای مدرن ، نفر اول آزمون اجتهاد سال ۱۳۷۷ در کل کشور و افتخار استان کرمانشاه ، مدرس زبان انگلیسی و نماینده ی ۲۴ سال پیش مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، با تفاوت حداقل ۲۰۰ هزار رای با نفر بعدی ، نفر اول خبرگان استان کرمانشاه هستند.

  رای مذهبی های اصیل و عقلای قوم ، کرد ها ، اصلاح طلبان و اعتدال گرا و نخبگان استان ، آیت الله نریمانی است.

  پاسخ
 5. ناشناس

  سلام بزرگواران به نظر بنده همه ی اقایون خوبن ولی کسانی که ولایی وخط رهبری دارن از جمله حضرت اقای ممدوحی و حضرت اقای محمدی پور که انصراف دادن واقای مستشاری گزینه های عالی این دوره میباشند

  التماس دعا شیـــخ کریــــمی

  پاسخ
 6. اصغر محمدی

  آقای مستشاری و ممدوحی هم حزب و همفکر و مطلقا اصولگرا هستند.
  یه نگاهی بندازین به این همه تبلیغات وسیعی که چندین ماهه در سطح شهر کرمانشاه و کل استان با هزینه ی نهادهای انقلابی و سازمان تبلیغات اسلامی راه انداختن . از شهادت تا ولادت ائمه گرفته تا شیخ نمر و آل سعود!!!! ، این آقایان دارن بنر های ۱۲ متری میزنن و دایم سخنرانی و تبلیغ میکنن به بهانه های مختلف.
  چرا بقیه این پول و امکانات ممدوحی و مستشاری رو ندارن؟
  چرا به دیگران این پولها و امکانات داده نمیشه که هزینه کنن؟
  منابع این پولها از کجاست؟
  احمدی نژاد همین آقای ممدوحی رو بالا کشید.الانم نوبت مستشاری شده.

  پاسخ
 7. ناصر

  ایشالا که یه نفر اصلاح طلب یا حداقل اعتدالگرا به عنوان نماینده خبرگان به مجلس راه پیدا کنه. به نظر بنده آیت ا.. نریمانی در بین کاندیداها خط مشی اصلاح طلبانه دارن و انشاء ا.. نماینده مردم استان در مجلس خبرگان خواهند بود.

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud