Header
Header
Header

نتایج نظر سنجی سایت آبادگران جوان در ارتباط با کاندیداهای حوزه کنگاور صحنه و هرسین

 

به گزارش کنگاور اینفو وب سایت آبادگران جوان کرمانشاه یک نظرسنجی اینترنتی در ارتباط با کاندیداهای احتمالی کنگاور صحنه و هرسین انجام داده است. نتایج این نظرسنجی تا کنون به صورت زیر می باشد :

 

abadgaran

 

 

مطالب مرتبط:

28 دیدگاه

 1. علی دارابی

  این بار حق دکتر علی رضایی است چون ایشان از هر لحاظ از سایر کاندیداها برتر هستند و تواضع و توانایی کاریشان ستودنی است

  پاسخ
  1. محمد امین

   قطعا نظرسنجی های اینترنتی قابل اطمینان نیستند چون از روش های مختلف یک نفر می تواند چندین بار رای دهد.
   اما آنچه که مسلم هست اینه که دکتر حسن زاده در مدت کوتاهی تونسته توجه خیلی از افکار عمومی منطقه رو جلب کنه و به یک رقیب جدی برای حاج حسن ، شیخ وحید و دکتر رضایی که سالهاست در حال فعالیت های انتخاباتی هستند تبدیل بشه.
   با یه گردش کوتاه در وب و شبکه های اجتماعی مشخص است که دکتر حسن زاده تیم اینترنتی قوی تری نسبت به دیگر کاندیداها داره و نسبت به بقیه کمی نوگرا تر می باشد.

   پاسخ
  1. ناشناس

   ضمن احترام باید این واقعیت را پذیرفت که آقای حسن سلیمانی وامثال ایشان توانایی جسمی. وفکری لازم برای احرازامر خطیر نمایندگی را ندارند هرچندایشان در ادوار گذشته نیز برای معدودافراد مسئله داروغیرموجهی که نامشان مترادف با جرم وفساداقتصادی است کار کردند لیکن شرایط فعلی ایشان ازیکسو وویژگیهای کنونی نسل جوان ومشکلات بیشمار جامعه از سوی دیگرایجاب می نماید که ایشان وآقای وحید احمدی حب مقام وریاست را کنار گذاشته فضای انتخابات را ترک نمایند زیرا جامعه کنونی پذیرای افرادی مانند آنان نیست وحضورشان به نوعی دهن کجی به افکار عمومی وخیانت به آرای مردم است لذا هرچه زودتر صحنه انتخابات را ترک نمایند به نفع خودشان ومردم خواهد بود.

   پاسخ
 2. م_ن

  م_ن. واقعا انسان از درج مطالب مغرضا نه وخارج از انصاف بخصوص نظر سنجیهای ساختگی وغیر واقعی مشمئز میگردد آقای تحلیلگر بی منطق اگر دنبال تحلیل واقعی وبی طرفانه از اوضاع انتخابات حوزه کنگاور هستید سری به محرومان واقشار ضعیف بزنید تا عیار کاندیداها دستتان بیاید. بر اساس. آخرین گمانه زنی ها حدود ۹۰درصد از آرای شهرستان هرسین وحداقل ۵۰ درصد از آرای شهرستانهای کنگاور وصحنه به کاندیدای اصلح وبا اخلاق ودارای ویژ گیهای برتر علمی ومعنوی ومجرب در امور اجرایی وقانونگذاری یعنی آقای دکتر علی رضایی. اختصاص دارد

  پاسخ
 3. دوست داشتنی

  چرا با آمارهای غلط سعی در انحراف افکار عمومی رو دارید ، اصلا آقایان ارسلان رضایی و شهاب یادگاری برای این حوزه انتخابی کاندید نشده اند که بخوایم تو نظرسنجی قرارشون بدیم در ضمن انتظار نداریم به شعور مردم توهین بکنید آقایان سلیمانی و احمدی هم دیگه مردم ازشون سیرن بجز معدود اطرافیان خاصشون که اونم مردم میدونن چه کسایی هستند

  پاسخ
 4. امیر کنگاوری

  با عرض ادب

  اینکه افرادی اینقدر به فکر مردم شهرشان هستند واحساس تکلیف میکنند ممنونیم اما اولا کسانیکه برای یک بار یا بیشتر بر این کرسی سبز لجنی تکیه دادند و اینقدر در راه ابادانی و ایجاد اشتغال جوانان شهر کنگاور فعالیت کردند خود واضح است ولازم نیست دیگر به خودشان زحمت بدهند خداوند و مردم وتاریخ لعنت کند کسی که خیانت کرد اما نمیفهمم من که حال و نفس حرف زدن ندارم من که امروز یا فردا سقط خواهم شد دیگر چرا اینقدر اصرار دارم که نماینده ۱۰۰۰۰۰مردم …………باشم

  پاسخ
 5. فرتاش شهبازی

  واقعا متاسفم که بعضی از دوستان انقدر مغرضانه و بدور از واقعیت و با نیاتی کاملا شخصی نظرات خودشان را اعلام می کنند. دوستان این دوره از رای گیری هم تمام خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که همه ما بالاخره روزی خواهیم مرد و باید مورد حسابرسی قرار بگیریم.
  انقدر سرسری و سطحی و بدون مطالعه دیگران رو قضاوت نکنید.
  دوست عزیز شما از کجا انقدر مطمئن میگید آقای سلیمانی برای افرادی فاسد و مسئله دار خوب بودن و کارهایی رو انجام دادن!!؟
  این اطمینان شاید نشان از آن دارد که ارتباطی نزدیک بین شما و آن افراد مسئله دار و فاسد باشد که با این اطمینان سخن می گویید.
  هر کس با علم و آگاهی و شرافت خود حق این را دارد که نماینده حقوقی و قانونی خویش را بر اساس معیارهای خویش برگزیند و این فرافکنی ها و سخن پراکنی های امثالهم نمی تواند و نباید در انتخاب مردم تاثیر گذار باشد….
  ملت منطقه کنگاور و صحنه و هرسین فهیم تر و با بصیرت تر ازآن هستند که امثالهم بخواهید دایه دار آنها باشید….

  پاسخ
 6. ناشناس

  دراین دوره حضور دکترحسن زاده باعث افتخاری برای منطقه است وبا پشتکاروصداقت وایمان وتجارب مدیریتی می توانیم باانتخاب ایشان آینده ای بهتربرای منطقه رقم بزنیم انشالله.

  پاسخ
 7. مهدی

  به نظر من با توجه به پیشینه و عملکرد نسبتا ضعیف و ناکارآمد دو کاندیدای سنتی و کهنه کار منطقه ونیز گرایش و نیاز مبرم حضور نماینده ای
  از نسل جوان و تحصیل کرده، آرایی که در صندوق انداخته میشود، قطعا نتیجه ای متفاوت تر از گذشته خواهد داشت و در میان کاندیداتورهای جوان خانوم دکتر نظری با توجه به سابقه ی درخشان، مرحوم پدرشان، در عرصه خدمت گزاری ،ونیز حمایت حد اکثری بانوان از ایشان بالاترین شانس نمایندگی را خواهد داشت.

  پاسخ
 8. سعيد.ك

  انتخابات رااقایان که سنشان ازهفتادسال کذشته بایدکناربذارندوجاروبه نیروهای جوان وخودساخته جون اقای دکترمحمدحیین خزایی بدن .که فکری برای بیکاری فقر نداری این مردم شریف بنمایند

  پاسخ
 9. سعيد.ك

  اینبارنوبت نیروهای جوان وباکغایتی جون دکترمحمدحسین خزایی است .اغلب امتحانشان دادن فکرنکنم نمری قبولی کرفته باشن

  پاسخ
 10. سعید پورحسین

  با سلام و احترام به تمام مردم منطقه خودم و دوستان عزیز
  عزیزان بیاین با توجه به تجربه ،با توجه به سوابق،با توجه به اعتبار،باز تاکید میکنم اعتبار شخص برای منطقه تصمیم بگیریم.اعتبار چیز کمی نیست .من مطما هستم اعتباری که جناب آقای حسن سلیمانی داره از همه بیشتر در اولویت است.هر رای نشانه شخصیت انسان است.شخصی با سواد انتخاب کنیم.امیدوار و مطمعا هستم شما هم به جناب آقای سلیمانی رای میدهید.به امید اینکه منطقه درک کنن.

  پاسخ
 11. پیر دل جوان

  امیدوارم بعضی رابطه بازی ها که نماینده گان دور قبل با نفوذ انجام میدن روی مردم تاثیر نذاره

  پاسخ
 12. ناشناس

  خدا کند دکتر علی رضایی رای بیاورد چون هیچ ریش سفید یا مردان خاص یا مفسدان گردن کلفت باهاش نیستند

  پاسخ
 13. جمشیدی

  اقای شهبازی چقد سنگ حسن سلیمانی رو به سینه میزنی من خودم طرفدار سلیمانی بودم وقتی دیدم واقعا به مردم ظلم میکنه بیخیالش شدم وتحقیق کردم دیدم اقای کیومرث امیرخانی از همه اصلح تر هستن

  پاسخ
 14. وحیدفر

  رای ما فقط دکتر محمد تقی حسن زاده
  ایشان شخصی مدیر ومدبر و ولایت مدار هستند
  امیدواریم مردم عزیز در این دوره انتخاباتی با بصیرت کامل به کاندیدایی رای دهند که دلسوز مردم و نظام است

  پاسخ
 15. رسول

  اگر قرار بر تعصب گرایی باشد ما مردم کنگاور نیز به کاندیداهای خود رای میدهیم.چرا مردم هرسین با ایجاد ستاد کاندیداهای کنگاوری در هرسین مخالفت میکنند؟؟؟
  از مردم کنگاور تقاضا دارم که به این مسئله کمی فکر کنند. چون واقعا تحقیره واسه شهر کنگاور که بزرگتریمون شهرستان حوزه است

  پاسخ
 16. رسول

  اگر قرار بر تعصب گرایی باشد ما مردم کنگاور نیز به کاندیداهای خود رای میدهیم.چرا مردم هرسین با ایجاد ستاد کاندیداهای کنگاوری در هرسین مخالفت میکنند؟؟؟
  از مردم کنگاور تقاضا دارم که به این مسئله کمی فکر کنند. چون واقعا تحقیره واسه شهر کنگاور که بزرگترین شهرستان حوزه است

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud