Header
Header

لزوم پلمب چاه های غیرمجاز در کنگاور

13970216000856_Test_PhotoH

حجت الاسلام علی محمد لروند در جلسه شورای سرمایه گذاری و اشتغال که عصر امروز در سالن جلسات فرمانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امسال شهرستان مشکل کمبود آب دارد که با پلمب چاه های غیرمجاز می توان تا حدودی از مصرف بی رویه جلوگیری کرد.

امام جمعه کنگاور با طرح این پرسش که آیا کدام نهاد یا مجموعه دولتی در حمایت از کالای ایرانی به ویژه در بخش کشاورزان از محصولات ایرانی استفاده می کنند، تاکید کرد: باید به کشاورزان تسهیلات لازم برای کسب و کار داده و از آنان حمایت به عمل بیاوریم.

این مسوول یادآور شد: تاکنون فقط ۵۰ تا ۶۰ درصد از کشاورزان پول محصولات خود را دریافت کرده اند که جای بررسی دلیل این رقم اندک از سوی مسوولان است.

لروند از مشکلات ورودی شهر کنگاور، آسفالت جاده و خیابان ها احساس نارضایتی کرد و افزود:کنگاور یک شهر محروم و کم برخوردار از نظر امکانات رفاهی و حقوق شهروندی است، همچنین نیروی متخصص و کارآمد و کارخانه های تولیدی ندارد، لذا در تحقق اشتغالزایی باید این مشکل رفع شود.

این مسوول اظهار داشت: شهرستان کنگاور با اینکه از ظرفیت متناسبی در عرصه های کشاورزی برخوردار است، اما کمبودهای در بخش توانمندسازی این ظرفیت عظیم دارد.

منبع نوشته :خبرگزاری فارس استان کرمانشاه

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud